Trojan.VBInject.H حذف

دسته‌بندی نشده

اومدی جعلی مایکروسافت امنیت ملزومات perpetually مجموعه ای از برنامه های ضد ویروس سرکش است که کامپیوتر شما می تواند به نوبه خود در ظروف سرباز یا مسافر کامل رشد است. به نام تنها تعداد کمی از آنها فایروال Windows لازم و ابزار تمیز کردن ویندوز و ویندوز مرکز Antidanger و بسیاری دیگر وجود دارد. ویندوز AV مولفه دارد علاوه بر این دیگر به این دسته از برنامه های مخرب و از آنجا که این برنامه ظاهر مطیع واقع می تواند باعث آسیب های مضر برای رایانه شما باید از آن خسته.

اولین نشانه که شما آلوده شده اند هستند مختلف پیغامهای هشدار امنیتی که به شما بگویم که تروجان ناشناخته در کامپیوتر شما شناسایی شده است و شما نیاز به انجام یک اسکن سریع سیستم برای پیدا کردن آنچه در جریان است. بنابراین پیام که وحشتناک زنجیره ای از اقدامات است:

Microsoft Security Essentials Alert
Potential Threat Details
Microsoft Security Essentials detected potential threats that might compromise your private or damage your computer. Your access to these items may be suspended until you take an action. Click ‘show details’ to learn more.

اگر شما از طریق دستورالعمل های ویندوز AV جزء شما کلیک کنید تا دانلود سرکش و در نهایت آن را به سیستم خود را نصب پایان. نگه داشتن در ذهن هر زمان که شما بوت ویندوز خود را طوری که آن را به طور خودکار می تواند بار که ویندوز AV مولفه ورودی رجیستری در سیستم خود را تغییر. هنگامی که بارهای سرکش با کل سیستم، پنجره ویندوز AV جزء اسکن به نظر میآید و سرکش “سیستم شما ارائه آن امتیاز بسیار فقیر امنیت کلی اسکن”.

در همان زمان ویندوز AV جزء همچنین فرآیندهای سیستم شما کار کامپیوتر خود را کندتر از حد معمول مانع. سرکش شما از دسترسی به برنامه های مختلف این ادعا که فایل های آلوده شده اند و آنها باید به منظور محافظت از سیستم خود را از عفونت بیشتر مسدود بلوک ممکن است. به همین دلیل آسان فکر می کنم که شما ممکن است نیاز به استفاده از ویندوز مولفه ای از تهدیدات فاکتورها باعث ایجاد پلاک سیستم خود را حذف، اما حقیقت این است که اعلان همه ویروس ها را که می بینید تولید توسط سرکش خود را است. آن انتظار شما را به پرداخت پول برای نسخه کامل برنامه, و سپس به طور کامل، rip شما خاموش به عنوان سازندگان جزء AV ویندوز در حال حاضر اطلاعات کارت اعتباری خود را در دست خود داشته باشد.

بنابراین، به سادگی ویندوز AV مولفه از رایانه اسرع باید حذف کنید. هیچ چیز خوبی از این سرکش را در سیستم خود را حفظ می آیند. دستي می تواند کاملا یک کار خسته کننده است بنابراین به شما توصیه می شود برای به دست آوردن ابزار antimalware قابل اعتماد است که جزء AV ویندوز برای شما فسخ خواهد شد اگر شما آشنایی با اجزای سیستم شما نیست.دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.VBInject.H

پاسخ دهید