حذف Viknok Virus

Trojan

راهنمای در مورد حذف Viknok Virus

Viknok Virus(همچنین به عنوان شناخته شده Trojan.Viknok و Trojan.Viknok.activity 3) جدی اسب تروا، که برای سرقت اطلاعات بانکی و دیگر اطلاعات شخصی استفاده می شود. قادر به آلوده کردن سیستم مختلف ویندوز از جمله نسخه های 32 و 64 بیتی از ویندوز ایکس پی, ویندوز ویستا و ویندوز 7 است. به محض این که این ویروس وارد کامپیوتر آن اولا فایل .dll با ظرفیت ترابری مخرب تاثیر می گذارد و رایانه آسیب دیده به Adclick botnet متصل می شود.

بعد از آن شروع می شود نظارت مرور قربانی و جمع آوری اطلاعات حساس به عنوان بانک logins و کلمه عبور. اگر فکر می کنید که کامپیوتر شما ممکن است آلوده با Viknok Virus شما باید آن را با ضد جاسوس افزار معتبر را اسکن کنید. اگر شما نمی Viknok Virus را پاک کنید، یک روز شما ممکن است دریابید که در حساب بانکی شما خالی است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Viknok Virus

Viknok حذف Viknok Virus

چگونه Viknok Virus می تواند آلوده به کامپیوتر من?

Viknok Virus پس از بهره برداری از آسیب پذیری های امنیتی است که به طور معمول به زودی فراموش کاربر برای او/مخصوص اوست به روز رسانی نرم افزار امنیتی به نظر می رسد بر روی سیستم نصب شده است. برای اجتناب از حفره های امنیتی و نفوذ چنین بانکی تروجان ها یا ویروس های دیگر، شما همیشه که روز خود را ضد ویروس و ضد تروجان باید مطمئن شوید. متاسفانه، آن را بسیار سخت است زیرا در بسیاری از موارد آن در پس زمینه سیستم اجرا می شود و هیچ نشانه ای از نفوذ خود را نشان می دهد متوجه این واقعیت است که Trojan.Viknok داخل کامپیوتر است. فقط شروع می شود کار بر روی قربانی ردیابی و جمع آوری اطلاعات مرور. در بسیاری از موارد، آن را با ضبط صفحه کلید کلیک گرفتن تصاویر، و غیره انجام می شود.

چگونه برای حذف Trojan.Viknok?

لطفا دو رایانه خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن را نه با Viknok Virus آلوده است را. در غیر این صورت، آن سرقت پول خود را. برای بررسی سیستم توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter یا دیگر معتبر ضد جاسوس افزار. در این روش شما می توانید به راحتی Viknok Virus را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Viknok Virus

پاسخ دهید