Trojan.Zbot حذف

Trojan

آنچه Trojan.Zbot

Trojan.Zbot نسبتا عمومی درپشتی تروجان عفونت است که نزدیک به Mal/فعال-AERZeus تروا, یکی از بدنام ترین عفونت های مخرب مرتبط است. از سال 2007، Trojan.Zbot ساخته شده است که headlines Trojan.Zbot به نفوذ و سرقت اطلاعات از بخش حمل و نقل از ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت. از مارس 2009 Trojan.Zbot و تروجان زئوس آلوده به میلیون ها نفر از کامپیوتر از سراسر جهان گسترده، شد. ESG امنیت محققان شناسایی هزاران دهنده برخی از محبوب ترین وب سایت ها که تروجان زئوس آلوده شدند و Trojan.Zbot. تحلیلگران مخرب تخمین می زنند که botnets ها Trojan.Zbot هزینه میلیاردها دلار هر سال مرتبط با و که درصد زیادی از پیام های phishing در فیس بوک و ایمیل های ناخواسته ارسال به منظور گسترش تروجان مربوط به Trojan.Zbot. در پاییز 2010 اف بی آی در شبکه های جنایی تصور می شود مسئول حمله با استفاده از Trojan.Zbot و زئوس تروجان که منجر به سرقت بیش از هفتاد میلیون دلار از بانک آمریکا سرکوب می کرد.

حدود نود نفر در رابطه با این اعمال جنایی در ایالات متحده، فدراسیون روسیه، انگلستان و اوکراین دستگیر شدند. از آنجا که کد منبع زئوس تروجان و Trojan.Zbot شد بیرون درز عمومی عملا هر کسی برای استفاده از Trojan.Zbot برای انجام حملات خود را قادر می سازد در 2011، کامپیوتر محققان امنیتی چالش جدی روبرو هستند.

سیستم های کامپیوتری خود را در معرض خطر از Trojan.Zbot است؟

در حالی که تروجان مربوط به Trojan.Zbot به منطقه تنها محدود، پنج کشور با بيشترين فراوانی عفونت مکزیک، مصر، عربستان سعودی، ایالات متحده و ترکیه است. تا به امروز، این عفونت مخرب بزرگترین botnets ها به کامپیوتر محققان امنیتی شناخته شده مرتبط است. اگر شما از سیستم عامل ویندوز نیست، سپس شما از Trojan.Zbot است. این عفونت تروجان تنها می تواند حمله سیستم های کامپیوتری با سیستم عامل ویندوز. کاربران سیستم عامل ویندوز ویستا و ویندوز ویستا SP1 نشین، و فرم اکثر سیستم های کامپیوتری یکپارچه سازی شبکه این رایانه های آلوده است. هر جنایی عفونت خود برای سرقت داده های مختلف، هر چند لحن خوب می تواند Trojan.Zbot بیشتر مرتبط به کارت اعتباری و سرقت اطلاعات حساب کاربری بانکداری آنلاین است. با این حال، این نیز به سرقت اطلاعات ورود به سیستم ایمیل و یا حساب های رسانه های اجتماعی استفاده می تواند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan.Zbot حذف

پاسخ دهید