حذف Trojan:AutoIt/LockScreen.A

Trojan

Trojan:AutoIt/LockScreen.A ransomware مخرب تروجان است که بر روی سیستم عامل ویندوز خود را به نمایش اطلاعات ساختگی و شما را به پرداخت جریمه نامشروع ظاهرا ارسالی توسط پلیس و بخش های معتبر دیگر فریب نفوذ است. این برنامه خطرناک رایانه از اوت 2012 آلوده شده است. از آن زمان هزاران نفر از کامپیوترهای با فریبنده و بدخیم ransomware ویروس آلوده شده اند. تروجان backdoor امنیت و یا قطره چکان تروجان در کامپیوتر است که چرا شما مجبور به حذف Trojan:AutoIt/LockScreen.A دوم شما متوجه آن در حال اجرا کار می کند. در مورد شما نیز حذف عفونت ثانویه باید مراقبت.

آن من بسیار دشوار است به کشف و حذف Trojan:AutoIt/LockScreen.A قبل از آن را به کامپیوتر شما فاسد و غیر فعال کردن دسترسی های اداری خود را مدیریت می کند. با وجود این، شما باید بدون شک در مورد لزوم حذف هنگامی که شما متوجه است که شما نمی توانید کنترل رایانه که مسدود شده است داشته باشد. بسیاری از ویروس ها ransomware است که مربوط به تروجان وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از ویروس GEMA L’accès à votre ordinateur a été fermé! ویروس رایانه قفل شده است! ویروس رایانه Ihr wurde gesperrt ویروس و Votre ordinateur est bloqué ویروس. شما نیاز به حذف تروجان دقیقه شما متوجه ساختگی هشدار روی صفحه نمایش قفل. آنها نشان دهنده اطلاعات جعلی و شما باید آنها را بدون تعمق در مورد پرداخت نادیده گرفتن جریمه برای ظاهرا جنایت را خواستار شدند.

همانطور که شما در حال حاضر ممکن است درک چند فایل malign که مسئول تمام فرایندهای غیر مجاز و خطرناک وجود دارد. اجزاء مانند ckcnnv.exe (WINDIR درصد)، TNODUP.exe و CPE17AntiAutorun1330.exe (PROGRAMFILES درصد) می تواند حذف فرآیندهای سیستم شروع خودکار برنامه های تغییر و استخدام rootkits آن را غیر ممکن برای پیدا کردن و حذف Trojan:AutoIt/LockScreen.A. دو جزء مخرب تر شما نیاز به حذف LC.exe (SystemDrive درصد) و m3srchmn.exe (PROGRAMFILES درصد) هستند. این فایل ها می توانید ویندوز مرکز امنیت و فایروال برای ایجاد لینک های محسوس برای حذف سرور پیکربندی مجدد. علاوه بر این، آنها می توانند حذف دسترسی به مدیر وظیفه و ویرایشگر رجیستری، غیر فعال کردن حالت امن، تغییر یعنی صفحه جستجو و نمایش هشدارها جعلی.

نام مستعار

  • Agent3.ZHI میانگین
  • Trojan.Agent.ohxo [VBA32]
  • Trojan.Win32.S.Agent.1308949 [ViRobot]
  • Trojan/Agent.dziy [Jiangmin]TR/Agent.ohxo.2 [دانلود]
  • Win32:Malware-[ایست] ژنرال
  • TROJ_GEN.R4AB1DP [TrendMicro HouseCall]
  • W32/Suspicious_Gen2.RFHLN [نورمن]
  • آرتمیس! 46AE9E42F35C McAfee
  • Trojan.Generic.6559286 [nProtect]

حذف دستی Trojan:AutoIt/LockScreen.A عملا غیر ممکن است به علت محدودیت دسترسی به مدیر وظیفه و ویرایشگر رجیستری است. با این وجود، می توانید عفونت با ابزار خودکار حذف SpyHunter حذف کنید. برنامه را اسکن کامپیوتر شما، پیدا malign قطعات و حذف آنها را بدون تاخیر بیشتر. علاوه بر این, آن همچنین محافظت کامپیوتر شما در برابر نرم افزارهای مخرب مشابه! به طور کلی، اگر شما تجربه هر گونه اختلالات سیستم و اختلالات در حال اجرا، پیشنهاد ما این است نصب اسکنر کامپیوتر رایگان و اگر هر گونه برنامه های بدخیم در سیستم در حال اجرا هستند چک کردن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Trojan:AutoIt/LockScreen.A

پاسخ دهید