Trojan:Win32/Grymegat

Trojan

Trojan:Win32/Grymegat 502 Trojan:Win32/Grymegat. و Trojan:Win32/Grymegat.ب تشخیص اکتشافی برای برنامه های اسب تروجان است که قفل کردن دسکتاپ کامپیوتر خطر بیافتد ساخت آن را غیر قابل استفاده هستند. این تهدید را از طریق چندین معنی توزیع شده است. وب سایت های مخرب و یا وب سایت مشروع است که به خطر بیافتد شده اند، ممکن است تهدید بر روی کامپیوتر های خطر بیافتد مشروط.این درایو-توسط-دانلود اغلب انتقال افتد. یکی دیگر از روش های مورد استفاده برای این نوع از تروجان یابد، اسپم ایمیل حاوی پیوست های آلوده و یا لینک به وب سایت های مخرب است.

تهدید نیز ممکن است دریافت دستی توسط فریب کاربر به فکر آنها قطعه مفید از نرم افزار نصب. Ransomware همچنین وب سایت های به اشتراک گذاری فایل نظیر به نظیر شایع است و اغلب بسته بندی شده با نرم افزار سرقت شده یا غیرقانونی به دست آورد.
پس از نصب بر روی یک کامپیوتر، 507 Trojan:Win32/Grymegat جعلی اعلان که وانمود می شود از آژانس های اجرای قانون رسمی و ایالات که کامپیوتر شما به دلیل آن است که با توزیع مواد جنسی، هرزنامه ها و کپی رایت مطالب درگیر می شود مسدود شده را نشان می دهد.

Trojan:Win32/Grymegat ویروس را قفل شما از کامپیوتر شما و برنامه های کاربردی ، هر زمان که شما سعی در ورود به سیستم عامل ویندوز و یا حالت ایمن با شبکه، بنابراین آن جای نمایش داده روی صفحه نمایش قفل شما را به پرداخت جریمه نقدی غیر موجود 100 $ در فرم Ukash، MoneyPak orPaySafeCard کد.
علاوه بر این، به آن هشدار واقعی تر به نظر می رسد اعلان جعلی Trojan:Win32/Grymegat آنچه اتفاق می افتد در اتاق نشان می دهد که این ویروس همچنین دارای توانایی برای دسترسی به وب کم نصب شده خود .

Trojan:Win32/Grymegat استفاده می شود توسط مجرمان اینترنتی در کنار نام سازمان های اجرای قانون بین المللی شناخته شده مانند فدرال اداره از تحقیقات (اف بی آی)، Europol و آژانس اطلاعات مرکزی (سیا)، و یا سازمان های اجرای قانون محلی مانند: غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان پلیس و پلیس شهری و وزارت ایالات متحده دادگستری.

bundesamt fur polizei virus Trojan:Win32/Grymegat

FBI Moneypak Trojan:Win32/Grymegat

اطلاع رسانی از Trojan:Win32/Grymegat کلاهبرداری است و هیچ هشدار که قادر به تولید این نرم افزار مخرب ممکن است شما را نادیده گرفت.
تحت هیچ شرایطی شما باید هر گونه پول به این مجرمان اینترنتی ارسال، به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما، شما باید تماس با شرکت های کارت اعتباری شما و اختلاف اتهام بیان کرد که این برنامه اومدی و ویروس های کامپیوتری است.

Trojan:Win32/Grymegat–حذف ویروس دستورالعمل

مرحله 1: حذف روی صفحه نمایش قفل Trojan:Win32/Grymegat از رایانه

Trojan:Win32/Grymegat است تغییر رجیستری ویندوز شما و فایل های مخرب خود را به اجرا در راه اندازی، هر زمان که شما در حال تلاش برای بوت کامپیوتر شما جای اعلان جعلی خود کرد.این اضافه شده.برای حذف این تغییرات مضر ما می تواند استفاده از هر یک از زیر روش :

روش 1: شروع رایانه را در حالت ایمن با شبکه و اسکن برای نرم افزارهای مخرب 527

برخی از انواع Trojan:Win32/Grymegat اجازه می دهد کاربران کامپیوتر آلوده شروع به در حالت ایمن با شبکه بدون نمایش روی صفحه نمایش قفل جعلی است. در این روش اول ما شروع به کامپیوتر در حالت ایمن با شبکه و سپس اسکن برای نرم افزارهای مخرب به حذف فایل های مخرب سعی خواهد کرد.

 1. تمام فلاپی دیسک، سی دی و دی وی دی حذف کنید از کامپیوتر شما و سپس راه اندازی مجدد رایانه .
 2. را فشار داده و نگه کلید F8 را به عنوان restarts رایانه شما .لطفا توجه داشته باشید که شما نیاز به فشار کلید F8 قبل از راه اندازی ویندوز عالی به نظر می رسد نگه دارید.
  توجه داشته باشید : با بعضی از رایانه ها، اگر شما را فشار داده و نگه کلید به عنوان کامپیوتر بوت شما پیام گیر کلیدی را دریافت کنید. اگر این اتفاق می افتد، به جای فشار دادن و نگه داشتن “کلید F8″، شیر “کلید F8″ مداوم تا شما بوت پیشرفته گزینه ها صفحه.
 3. در صفحه بوت پیشرفته گزینه ها استفاده از کلید های arrow به برجسته حالت ایمن با شبکه ، و سپس enter .
 4. اگر رایانه شما در حالت ایمن با شبکه آغاز شده است، شما نیاز به اسکن سیستم با حذف Spyhunter to مخرب فایل های خود را انجام.

روش 2: برگرداندن Windows به حالت قبلی با استفاده از “بازیابی سیستم” 557

بنابراین ما سعی خواهیم کرد برای استفاده از این خصیصه، ویندوز برای خلاص شدن از شر از روی صفحه نمایش قفل Trojan:Win32/Grymegat “بازیابی سیستم” رایانه پرونده های سیستم و برنامه های خود را برای مدت زمانی که همه چیز بسیار خوب، کار قابل برگشت است.

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و سپس را فشار دهید و نگه دارید F8 در طول اندازی اولیه به شروع رایانه را در حالت ایمن با خط فرمان.
  توجه داشته باشید : با بعضی از رایانه ها، اگر شما را فشار داده و نگه کلید به عنوان کامپیوتر بوت شما پیام گیر کلیدی را دریافت کنید. اگر این اتفاق می افتد، به جای فشار دادن و نگه داشتن “کلید F8″، شیر “کلید F8″ مداوم تا شما بوت پیشرفته گزینه ها صفحه.
 2. با استفاده از کلید های arrow حالت ایمن با خط فرمان گزینه را انتخاب کنید.
 3. در فرمان نوع سی دی بازیابی 575 و سپس فشار را وارد کنید.
  بعد، ما خواهد شد نوع rstrui.exe 579 ، و سپس enter
 4. پنجره “بازیابی سیستم” شروع خواهد شد و شما نیاز به انتخاب یک نقطه بازیابی قبلی این عفونت.
 5. پس از “بازیابی سیستم” است به تکمیل وظیفه خود، شما باید قادر به بوت شدن در حالت عادی ویندوز، از آنجا شما نیاز به انجام اسکن سیستم با Spyhunter به حذف فایل های مخرب از دستگاه شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan:Win32/Grymegat

پاسخ دهید