Trojan:Win32/Sirefef

Trojan

چه شده است Trojan:Win32/Sirefef.?

Trojan:Win32/Sirefef.AC نوع Win32/Sirefef – خانواده تروجان است که خطرات مختلف ممکن است بر روی کامپیوتر آلوده است. یک چیز مشترک در مورد همه انواع دیگری تغییر مسیر سفت و سخت از اینترنت نتایج جستجو به وب سایت های مختلف است. هدف از این اقدام به تولید درآمد آنلاین برای نویسنده آن. هنگامی که این تروجان کامپیوتر می آلوده، کاربر ممکن است آهسته ناگهانی بر عملکرد سیستم تجربه. آن مقدار زیادی از منابع سیستم را مصرف.

چگونه Trojan:Win32/Sirefef با این نسخهها کار?

وقتی که Trojan:Win32/Sirefef.AC بر روی کامپیوتر اجرا شده است. آن می توانید چندین فایل در پوشه سیستم ویندوز مشخصات کاربر و دایرکتوری موقت افت خواهد کرد. این پرونده ها مضر هستند و معمولا نام فایل تصادفی تشکیل شده است. آن نیز می تواند تزریق کد در فرایند قانونی ویندوز برای اجرای خود را در حالی که کتمان آن حضور. این تکنیک پیشرفته قادر به مخفی نگه داشتن تروجان کشف نشده است. آن می تواند حتی یک برنامه آنتی ویروس قدرتمند فرار از.

سپس این تروجان برای اتصال به سرور از راه دور برای دانلود دیگر نرم افزارهای مخرب, احتمالا یکی دیگر نوع تلاش خواهد کرد. نوع دیگری از Trojan:Win32/Sirefef.متناوب ممکن است خطرناک تر است که می تواند باعث آسیب دائمی به کامپیوتر آلوده است. برخی از فایل های ضروری خراب خواهد شد و برخی از سرویس های ویندوز ممکن است غیر فعال شده. در نتیجه این آسیب قبر کاربر تنها تروجان reformatting هارد دیسک و نصب مجدد ویندوز حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trojan:Win32/Sirefef

پاسخ دهید