Trovi حذف

Browser Hijacker

Trovi (Trovigo.com) ویروس hijacker مرورگر است که به رایانه های تصادفی همراه با سایر نرم افزارهای نصب شده است. هنگامی که آن را وارد سیستم خود را به عنوان برنامه با استفاده از تکنیک های فریبنده و تلاش می کند تا خود را پنهان کردن تا زمانی که نصب کامل شده است معمولا کاربران کامپیوتر حتی متوجه نمی شوید. هنگامی که داخل, نرم افزار تغییر تنظیمات مرورگر خود و جایگزین ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه خانگی.

Trovi Trovi حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovi

اگر نگاه Trovi وب سایت خواهید دید که درست مثل بسیاری از صفحات جستجو می رسد. اگر شما هر گونه جستجو بر روی آن، با این حال، شما که نتایج به دست آمده شامل ده ها تن از وب سایت های تحت حمایت برای پیدا کردن. Trovi ویروس سازندگان برای این صفحات تبلیغاتی و inflating ترافیک بزرگتر برای آنها پرداخت می شود. چه حتی worser است, این موتور جستجو “نتیجه جستجو پرداخت و رایگان است که عمل صادقانه می آمیزد”. این شرکت در پشت این موتور جستجو بیش از حد نمايش داده نمي شود. Additionaly آن طول می کشد کنترل مرورگر تصادفی بدون درخواست مجوز و وقفه کاربران در حال دیدن سایت روزمره است.

حتی اگر هیچ اطلاعات شرکت در صفحه hijacker Trovi است، دامنه خود تحت subcompany لوله سابق (مشتری اتصال با مسئولیت محدود، دیوید Alfasi) ثبت شده است. مجرا است که به تازگی خریداری شده بود و ساز شناخته شده از هواپیماربایان است.

برنامه های مختلفی است که شامل ویروس Trovi در نصب آنها شناخته شده است 1ClickDownlaod، FBPhotoZoom، Superfish، Yontoo، و غیره. هنگام دانلود چنین برنامه hijacker به راحتی خود را به اینترنت اکسپلورر خود، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم یا همه این مرورگرها در همان زمان می توانید اضافه کنید. بهترین راه برای جلوگیری از که به هنگام دانلود رایگان نرم افزار به رایانه خود توجه بیشتر است. مراحل نصب را دنبال کنید و به تماشای با دقت قبل از بررسی تایید جعبه. اگر شما پیشنهاد برای تغییر صفحه اصلی خود را، ارائه دهنده جستجو و یا نصب نرم افزار اضافی است که برای شما شناخته شده است آنها را بردارید.

اگر مرورگر شما در حال حاضر ربوده اند، حذف ویروس Trovi اسرع. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف نصب تمام برنامه ها اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

حذف میانبر ربودن (تمام مرورگرها) (اختیاری):

اگر مرورگر خود را باز می کند Trovigo.com صفحه در هنگام راه اندازی، فقط سعی کنید این:

    1. کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواصرا انتخاب کنید؛
    2. باز کردن زبانه برش کوتاه ;
    3. حذف Trovigo.com بخشی از زمینه هدف.

چگونه برای حذف ویروس Trovi از اینترنت اکسپلورر (نسخه قدیمی):

 1. روی فلش در کادر جستجو از راست کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت، کلیک کنید در IE7 در تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. حذف Trovigo.com از لیست.

چگونه برای حذف hijacker به Trovi از 11 یعنی:

 1. نماد تنظیمات (بالا و سمت راست)->مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

چگونه برای حذف ویروس Trovi از فایرفاکس:

 1. وارد “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. راست کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای “browser.newtab.url”. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد مطمئن خواهند شد;
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس, باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Trovi از Google Chrome:

   1. 3 نماد خطوط افقی در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید;
   2. تنظیماترا انتخاب کنید;
   3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید;
   4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
   5. بازگشت به تنظیمات. در راه اندازی را انتخاب کنید ‘صفحه خالی باز‘ (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف)؛
   6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه کروم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovi

پاسخ دهید