Trovigo حذف

Browser Hijacker

چگونه برای حذف تغییر مسیر Trovigo (راهنمای حذف ویروس)

Trovigo وب سایت است که به عنوان یک موتور جستجوی سفارشی توسط مجرا برنامه های کاربردی استفاده می شود است. معمولا هنگامی که کاربران مجرا مرورگر نصب برنامه های افزودنی روی رایانه های خود، آنها را به تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود برای search.conduit.com ارائه می گردد. همانطور که ما می توانید ببینید که چند نوار نصب Trovigo. com به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود را با این حال، که این تنها گزینه نیست. به طور کلی، شما می توانید که آیا شما می خواهید این موتور جستجو یا نه اما اگر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما اصلاح شد، سپس شما Trovigo بلافاصله باید انتخاب.

Trovigo Trovigo حذفدانلود ابزار حذفبرای حذف Trovigo

Trovigo .com چیست؟ (Trovigo hijacker مقدمه)

برخی از کارشناسان امنیت رایانه Trovigo به عنوان مرورگر hijacker برچسب، اما این دقیقا درست است زیرا بسیاری از زمان نصب و راه اندازی نیاز به مداخله کاربر، که بدان معنی است مگر اینکه شما آن را اجازه می دهد که تنظیمات مرورگر تغییر می. نوارهای ابزار مجرا است که برای استفاده از این موتور شناخته شده عبارتند از: BT نوار ابزار syndication7 در ct3314958.ourtoolbar.com و نوار ابزار SP Tuto4pc ct3320052.ourtoolbar.com. با این حال، این برنامه ها اغلب همراه با نرم افزار، بنابراین شما هرگز نمی دانید می توانید اگر شما اغلب دانلود برنامه های کاربردی رایگان از وب سایت های شخص ثالث چه برنامه در آستان شما می رسند ممکن است توزیع شده.

در نگاه اول .com Trovigo به نظر می رسد مانند یک موتور جستجوی مناسب و معقول است که واقعا می تواند شما را با نتایج جستجو مربوطه ارائه. اگر شما استفاده از این موتور جستجو, با این حال، شما را ببینید که آن با بهره گیری از نسخه های سفارشی از بینگ موتور جستجو. چه تر است, آن را بسیار محتمل است زیرا همواره شخص ثالث آگهی های تجاری نمایش می دهد که .com Trovigo جمع آوری اطلاعات در چه شما برای جستجو است. اطلاعات جمع آوری شده در طول جلسات خود را جستجو می تواند به منظور تولید آگهی های بازرگانی که مربوط به شما را دوست دارد و تنظیمات پردازش.

در واقع تبلیغاتی جنبه بیشترین مشکل Trovigo. com و برنامه های افزودنی مرورگر مشابه هستند. آنها ممکن است نمایش محتوای ثالث است که خراب شده و یا حتی خطرناک. اگر با کلیک روی تبلیغاتی که شما را به یک وب سایت نا آشنا تغییرمسیر بنابراین خودتان در معرض شما ممکن است مشکوک طرح بازاریابی آنلاین و یا حتی بدتر – شما با بدافزارها آلوده دریافت می تواند.

البته احتمال عفونت مخرب بسیار بالا است، اما برای حفاظت از کامپیوتر شما از هر گونه تهدید بالقوه شما باید حذف نوار ابزار است که مسئول آوردن .com Trovigo بر روی کامپیوتر شما و سپس بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را. برای حذف Trovigo دستورالعمل زیر را دنبال کنید و سپس سیستم اسکن با اسکنر SpyHunter رایگان برای اطمینان از که شما فایل های بالقوه خطرناک و ناخواسته و برنامه های برای خوب را حذف کرده است.

چگونه برای حذف hijacker مرورگر Trovigo (راهنمای حذف ویروس)

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به گوشه سمت راست پایین .
 2. تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنلبروید.
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف نرم افزار ناخواسته.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
 2. به حذف یک برنامه و حذف نرم افزار ناخواسته.

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنلبروید.
 2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه های نامطلوب.

بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 2. زبانه عمومی صفحه خانه پیش فرض را تغییر دهید و OKرا کلیک کنید.
 3. فشار دهید Alt + X و افزودنی های مدیریتکلیک کنید.
 4. ارائه دهنده جستجو را در سمت چپ کلیک کنید.
 5. Trovigo. com. کلیک کنید نزدیکحذف و تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید.

موزیلا فایرفاکس

 1. نماد موتور جستجو در سمت چپ کادر جستجوی فایرفاکس کلیک کنید.
 2. مدیریت موتورهای جستجو را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 3. Trovigo. com را از لیست حذف و روی تأییدکلیک کنید.
 4. فایرفاکس را کلیک کنید و به گزینه هابروید.
 5. آدرس صفحه اصلی برگه عمومی را تغییر دهید و OKرا کلیک کنید.

گوگل کروم

 1. Alt + F را فشار دهید و تنظیماترا کلیک کنید.
 2. در هنگام راه اندازی باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحاترا انتخاب کنید.
 3. کلیک کنید مجموعه ای از صفحات، حذف .com Trovigo و آدرس صفحه جدید را وارد کنید. “موافق”را کلیک کنید.
 4. مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو را انتخاب کنید.
 5. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید, .com Trovigo را حذف کنید و کلیک کنید انجام می شود.

Trovigo .com موتور جستجوی سفارشی است که به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را می توان در مورد شما نصب یک افزونه مرورگر است که با استفاده از آن است. این بهترین حذف .com Trovigo از کامپیوتر برای جلوگیری از هر گونه خطرات بالقوه امنیت رایانه است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Trovigo

پاسخ دهید