حذف TubeSing

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف TubeSing

TubeSing نرم افزار مشکوک است که اغلب همراه با اخبار سفر است. در واقع این برنامه ممکن است نفوذ به کامپیوتر خود را پشت سر خود را و شما را با تبلیغات آزار دهنده و ناخوانده سیل. به نظر می رسد مثل این نرم افزار تنها یک هدف است و هدف آن این است که درآمد از تبلیغات. بنابراین، شما ممکن است آگهی TubeSing همه جا شما بروید ببینید. علاوه بر این، اگر این نرم افزار پشتیبانی از آگهی در حال حاضر سیستم شما نفوذ کرده است، شما باید نگران حریم خصوصی خود را. به منظور نمایش تبلیغات TubeSing عادات آنلاین خود را پیگیری ممکن است.

بنابراین اگر شما آگهی های مختلف است که دارای برچسب هستند به عنوان ‘TubeSing تبلیغات’، ‘طراحی شده توسط TubeSing’، ‘گفتنیها توسط TubeSing’، ‘آگهی توسط TubeSing’, شما باید سیستم خود را بررسی کنید و سعی کنید برای پیدا کردن این مزاحم مزاحم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TubeSing

TubeSing  حذف TubeSing

چگونه TubeSing می ربودن به کامپیوتر من?

سخت بی فایده این ممکن است همراه با اخبار sharewares و دیگر برنامه های کاربردی رایگان توزیع شده است. که توسعه دهندگان نرم افزار اغلب شامل چنین فایل پیوست به عنوان ویروس TubeSing برای بصورت پول در اوردن از تبلیغات است. متاسفانه، بسیاری از کاربران اینترنت به اطلاع این ها ناخواسته شکست. اگر شما نمی خواهید به قربانی این متجاوز، بنابراین، شما نیاز به دقت بیشتری شود و برای جلوگیری از نصب برنامه های ناشناس بدون اینکه این برنامه ها به اندازه کافی امن است اطمینان حاصل کنید. مجوز کاربر نهایی (EULA) توافق بخشی دفعات بازدید: قبل از نصب نرم افزار. به دنبال اظهارات تردید در مورد ردیابی کوکی ها، پیوست های پشتیبانی از آگهی و تبلیغات شخص ثالث. دریغ نکنید و برداشتن علامتگذاری چنین پیوست ناخواسته به عنوان TubeSing زیرا اگر شما موفق به انجام این کار، شما ممکن است از تبلیغات مزاحم رنج می برند.

چگونه برای حذف TubeSing از کامپیوتر من?

اگر شما یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس افزار, آن باید به این مزاحم به طور خودکار حذف شما کمک کند. اگر رایانه شما محافظت نشده است, با این حال، شما نیاز به TubeSing به خاتمه دستی. این راهنمای ساده به شما کمک می کند.

TubeSing را از رایانه خود حذف کنید:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند TubeSing SaverAddon SupTab LyricsBuddy 1 PureLeads LyricXeeker GetLyrics یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

TubeSing از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. برای اینکار باید از SpyHunter استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TubeSing

پاسخ دهید