حذف TuneFanatic.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف TuneFanatic.com

TuneFanatic.com hijacker مرورگر بسیار معروف است که سازگار با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا است. مدیریت مزاحم به صفحات اصلی و موتور جستجوی پیش فرض در همه این مرورگرها را تغییر دهید و شما قادر به باطل کردن تغییرات تا زمانی که hijacker در سیستم شما.

مشکل این است که ابزار جستجو ارائه شده قابل اعتماد نیست و شما ممکن است افشای محتوای مخرب است. اگر شما در مورد سیستم های خود را مراقبت, شما باید TuneFanatic.com از رایانه خود حذف کنید.

tunefanatic  حذف TuneFanatic.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف TuneFanatic.com

TuneFanatic.com چکار می کند؟

مانند هر دیگر hijacker خارج وجود دارد، TuneFanatic.com نتایج جستجوی خود را تغییر. بعد نتایج مربوطه شما با تبلیغات و لینک های اضافی متعدد ارائه خواهد شد. از آنجایی که این نرم افزار را بدست آورده پول برای هر کلیک بر روی لینک حمایت تعجب آور است که شما آنها را مورد حمله قرار گرفتن نیست. از آنجا که آنها گسترده زمان جدا کردن لینک های مرتبط از آنهایی که تصادفی زیادی مجبور به اکثر کاربران با خدمات ارائه شده ناراضی هستند. اگر شما نیز توسط این نرم افزار اذیت هستند، TuneFanatic.com را حذف کنید.

یکی دیگر از دلایل به بیش از این واقعیت که شما hijacker در سیستم شما باید نگران ترویج اشخاص ثالث است. TuneFanatic.com نمی مراقبت قطعا مورد امنیت کامپیوتر شما و اشخاص ثالث نظارت بر آن. در نتیجه، پس از کلیک روی تبلیغ یا لینک شما یک وب سایت کاملا ناشناخته است که ممکن است متعلق به مجرمان اینترنتی روت. نیازی به گفتن شما چنین ریسکی با سیستم شما باید. بهترین تصمیم به پاک کردن TuneFanatic.com می شود و به این ترتیب اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما امن است.

شما همچنین باید آگاه باشند که این نرم افزار به شرح زیر فعالیت های اینترنتی خود را. سابقه مرور شما نمایش داده شد جستجو کلیک، آدرس IP و بسیاری از چیزهای دیگر ثبت شده و مورد استفاده برای سفارشی تبلیغات. انگار که به اندازه کافی نخواهد بود، این داده ها همچنین با اشخاص ثالث مشترک ممکن است. تنها راه برای جلوگیری از گسترش این اطلاعات خود را برای از بین بردن TuneFanatic.com است.

از hijacker وارد به احتمالا سیستم شما با هم با نرم افزار شارژ رایگان, در طی دانلود بعدی کنه. یک گزینه نصب است که شما کنترل روش و خواندن کل توافقنامه انحصاری کاربر پایانی می خواهم اجازه دهید را انتخاب کنید. معمولا، همه برنامه های اضافی در این نوشتار است که بدان معنی است که شما باید فرصت را به آنها را بردارید و برنامه های ناخواسته جلوگیری از ورود به کامپیوتر خود را افشا می شود هستند.

چگونه به حذف TuneFanatic.com

اگر شما مایل به فسخ TuneFanatic.com خود محققان ما دستورالعمل های دقیق آماده است. دستورالعمل باید کمک به شما این hijacker ناخواسته را از سیستم خود را برای همیشه حذف. با این حال، شما ممکن است مشروع و قدرتمند کامپیوتر نرم افزار امنیتی TuneFanatic.com را حذف بیش از حد استفاده کنید. مزیت این گزینه این است که همان ضد جاسوس قادر خواهند بود به منظور حفاظت سیستم خود را از این تهدید در آینده است.

خلاص شدن از شر TuneFanatic.com

ویندوز 8

1. کلیک بر روی کلید ویندوز + R.
2. کنترل پنل را وارد کنید.
3. کلید enter را بزنید.
4. باز کردن یک برنامه را پاک کنید.
5. حذف TuneFanatic.com.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. شروع کلیک کنید.
2. به صفحه کنترل بروید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. حذف TuneFanatic.com.

ویندوز ایکس پی

1. باز کردن منوی شروع.
2. دسترسی به کنترل پنل.
3. شیر افزودن یا حذف برنامه ها.
4. حذف TuneFanatic.com.

خاتمه TuneFanatic.com از مرورگر شما

Internet Explorer

1. شیر نماد چرخ دنده و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
2. جایگزین کردن خانه خود صفحه با یکی شما ترجیح می دهم (زبانه عمومی).
3. نماد چرخ دنده یک بار کلیک کنید و افزودنی های مدیریت دسترسی.
4. در نوار ابزارها و پسوندها افزودنی های ناشناخته را حذف کنید.
5. برو به ارائه دهندگان جستجو و حذف و تغییر موتور جستجو.

موزیلا Firefox

1. شیر منو و گزینه را انتخاب کنید.
2. زبانه عمومی کلیک کنید و جایگزین صفحه اصلی خود را با یکی از جدید.
3. حرکت به زبانه جستجو و تغییر/حذف کردن ارائه دهنده جستجوی خود را.
4. باز منو دوباره و افزودنی را ضربه بزنید.
5. خاتمه دادن پسوند های ناخواسته.

Google Chrome

1. دسترسی به منو و تنظیمات را کلیک کنید.
2. شیر تنظیم صفحات و حذف/صفحه اصلی خود را تغییر.
3. زیر جستجو، مدیریت موتور جستجو را کلیک کنید.
4. ابزار جستجو خود را رونویسی کنید.
5. در پسوند، افزودنی های بی فایده را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TuneFanatic.com

پاسخ دهید