حذف TuneUp Pro

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف TuneUp Pro

TuneUp Pro کامپیوتر ابزار بهینه سازی است که فعالیت های مختلف می شود بر روی کامپیوتر شما به دنبال برای متقاعد کردن شما به خرید مجوز آن است. به عنوان توسعه دهندگان آن ادعا می کنند، این برنامه برای افزایش سرعت سیستم، بهبود ثبات رایانه و نگه داشتن آن را خطا رایگان طراحی شده بود. در واقع، واقعا قادر به از بین بردن برخی از مردم پرونده های غیر ضروری است، اما مطمئن شوید که آن را نمی بهبود سیستم خود را در هر راه.

اگرچه آن ممکن است دریافت در سایت رسمی خود در بسیاری از موارد این سفر همراه با برنامه های رایگان و بدون آگاهی کاربران نصب می شود. پس از نصب، اسکنر آن بارهای و ظاهرا برای فایل های رجیستری بد و خطا به نظر می رسد. بعد در آن می توانید نمایش اسکن نتایج که شامل یک لیست طولانی از برنامه هایی که باید حذف شود. در حالی که ما نمی تواند اعلام این نتایج جعلی است، شما چرا که آنها ممکن است پر شده با برنامه های مشروع است که سرعت کامپیوتر را تحت تاثیر قرار نمی بینید باید بسیار محتاط باشند.

tuneup pro  حذف TuneUp Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف TuneUp Pro

بنابراین، هرگز اعتماد و ”ثابت در حال حاضر و یا ‘حذف’ و دکمه های دیگر را کلیک. اگر آنها را کلیک کنید پس از اینکه به موتور را تنظیم کردن نرم افزار خرید سایت هدایت و فریب به خرید نسخه مجوز آن بگیرید جای تعجب نیست. بنابراین شما نه تنها پول خود را برای یک برنامه بی فایده سست می تواند اگر شما انجام دهد. شما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی شما مانند جزئیات کارت اعتباری، حساب بانکی، کلمات عبور، یک شرکت مشکوک آشکار. بنابراین، TuneUp Pro روی رایانه شما را ترک نکن! اگر در حال حاضر داخل آن خواهم مخفیانه است, اقدامات مورد نیاز و حذف آن را بدون تردید.

چگونه TuneUp Pro می ربودن به کامپیوتر من?

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، کاربرانی که آن یک ابزار دستی است که قانع شده اند قادر به دانلود آن از سایت رسمی آن هستند. اگرچه اغلب اتفاق می افتد، بسیاری از موارد وجود دارد که این بهینه سازی کامپیوتر در سیستم بعد از دانلود sharewares و اخبار مختلف ظاهر شد. این است زیرا به رایگان برنامه های مختلف، مانند مدیران دانلود و یا جریان نرم افزار ویدئو یکپارچه شده است. به این ترتیب آنها قادر به گسترش TuneUp Pro به طور گسترده تر و فریب مردم به خرید این برنامه مشکوک است. اگر شما نمی خواهید برای سیستم را تجربه کند فراز زندگی و اسکن ثابت یا تبلیغات بازشو مختل، شما در حین نصب برنامه های رایگان کنه باید. همیشه حالت نصب پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید، همه چیز را با دقت بخوانید و برداشتن علامتگذاری گزاره برای نصب برنامه های اضافی. اگر این سرکش و بهینه سازی کامپیوتر سیستم خود را پشت سر خود را نفوذ در حال حاضر است، شما ممکن است مشکلات در آن از بین بردن آن خود را محافظت از حذف و شما ممکن است حذف آن را پیدا کردن صورت. بنابراین شما ممکن است نیاز به حذف هر دو از آنها علاوه بر این، آن نصب TuneUp Pro که اغلب اجبار به علاوه کنار، شناخته شده است. ما توصیه می کنیم با استفاده از معتبر ضد جاسوس که همه برنامه های ناخواسته بالقوه را شناسایی و آنها را به طور خودکار حذف خواهد شد

چگونه برای حذف TuneUp Pro از کامپیوتر من?

توصیه می شود با استفاده از معتبر ضد جاسوس هنگامی که تلاش برای حذف TuneUp Pro از سیستم به عنوان آن را از شما پنهان ممکن است در مکان های مختلف. علاوه بر این، این به شما کمک کند نه تنها این برنامه حذف بلکه کمک به شما برای خلاص شدن از شر از دیگر برنامه های ناخواسته است که ممکن است در سیستم کامپیوتر شما پنهان شده است. SpyHunter برای از بین بردن تمام برنامه های ناخواسته را از سیستم استفاده کنید. البته، شما همچنین مراحل دستي به TuneUp Pro از کامپیوتر شما حذف استفاده کنید:

  1. شروع → → پانل کنترل برنامه ها و ویژگی های (اگر شما کاربر ویندوز XP, با کلیک بر روی اضافه کردن/حذف برنامه ها) کلیک کنید.
  2. در اینجا، به دنبال TuneUp Pro.
  3. این و دیگر برنامه های مشکوک را پاک کنید.
  4. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

اگر شما کاربر ویندوز 8, سپس در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک راست کنید. هنگامی که منوی دسترسی سریع نشان می دهد صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف برنامه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف TuneUp Pro

پاسخ دهید