حذف Ultra Notifier

دسته‌بندی نشده

Ultra Notifier چیست؟

Ultra Notifier یک مرورگر است افزودنی ایجاد شده توسط شرکتی به نام UltraDownloads است. وعده این افزونه برای نمایش محتوای بهترین و خرید راست در مرورگر کاربر می پردازد. آن را سازگار با Internet Explorer، گوگل Chrome و موزیلا Firefox است. در حالی که عملکرد Ultra Notifier به نظر می رسد مشروع ممکن است، کاربران کامپیوتر باید بدانید که این پلاگین به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته طبقه بندی است. اغلب کاربران اینترنت این پسوند مرورگر بدون رضایت خود را هنگام دانلود رایگان نرم افزار را نصب کنید. توسعه دهندگان از این افزودنی نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش نام بسته بندی استفاده می کنند. چنین روش بازاریابی قانونی است; با این حال، بسیاری از نرم افزار تجزیه و تحلیل رایگان مشتریان دانلود و نصب نکنید این واقعیت آشکار درستی که برنامه های اضافی با برنامه رایگان است که کاربران را به دانلود و یا نصب انتخاب نصب خواهد شد. راست بعد از نصب موفقیت آمیز Ultra Notifier شروع به تولید سرزده تبلیغات آنلاین: حمایت لینک، بنر تبلیغات پاپ unders آگهی های بینابینی کوپن کلیپ های تبلیغاتی و انواع دیگری از تبلیغات آنلاین.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ultra Notifier

علاوه بر این، این افزودنی کاربر در حال دیدن سایت اینترنت با مرورگر نام ضبط آهنگ، آدرس آی پی، آدرس کاربران وب سایت های بازدید، کاربران شرایط جستجو به یک موتور جستجو و سایر اطلاعات سخت افزار و نرم افزار است که می تواند شخصی را وارد کنید. حضور Ultra Notifier افزودنی به عفونت های مخرب (وقتی که روی آگهی های تولید شده توسط این افزونه) ممکن است منجر شود و این واقعیت است که آن آهنگ کاربر در حال دیدن سایت اینترنت ممکن است منجر به مسائل مربوط به حریم خصوصی و سرقت هویت. نشانه روشن است که یک کامپیوتر با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده بازشو تصادفی و منو لینک تبلیغات قابل مشاهده هستند که در حال دیدن سایت اینترنت. توصیه می شود که از بین بردن این برنامه را ناخواسته از مرورگرهای اینترنتی است.

remove ultranotifier حذف Ultra Notifier

Ultra Notifier پلاگین شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم کاربر نفوذ که مرورگرهای اینترنتی از طریق نرم افزار رایگان دانلود، مثلا GenesisOffers PriceMeter و WinDealist است. نصب همه پسوند مرورگر ذکر شده در مرورگر اینترنت کاربر هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار آزاد. آنها وعده کاربر در حال دیدن سایت اینترنت با اضافه کردن ویژگی های مفید مختلف، اما آنها تنها تولید تبلیغات آنلاین سرزده و آهسته مرورگرهای اینترنت کاربر به منظور ارتقاء. هدف اصلی چنین plug-in های مرورگر قادر به تولید درآمد از تبلیغات سرزده و اینترنت کاربر در حال دیدن سایت ردیابی است. برای جلوگیری از نصب Ultra Notifier کاربران اینترنت باید بسیار مواظب هنگامی که دانلود و نصب نرم افزار رایگان است. هنگامی که یک برنامه رایگان به دانلود همیشه بازرسی هر مرحله و نصب برنامه های افزودنی مرورگر آگهی رد. هنگامی که نصب برنامه رایگان دانلود در حال حاضر را انتخاب کنید “پیشرفته” و یا گزینه های نصب “سفارشی”، این مرحله نصب و راه اندازی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همراه آشکار خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای نصب برنامه های اضافی را. کاربران کامپیوتر است که در حال حاضر تبلیغات تولید شده هنگام مرور اینترنت باید استفاده از این راهنمای حذف و از بین بردن این سخت توسط Ultra Notifier از مرورگر اینترنت خود را مشاهده کنید.

چگونه برای حذف Ultra Notifier

به منظور اجتناب از تغییر مسیر Ultra Notifier آگهی های مختلف و دیگر فعالیت های ناخواسته, شما نیاز به حذف این افزونه. آیا نگران، فقط این دستورالعمل ها را دنبال کنید و با خیال راحت آن را از رایانه خود حذف:

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ultra Notifier پاک نهاد که مربوط به Ultra Notifier:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو برنامه به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Ultra Notifier، Sedori، جستجو کمک می کند، SafeSaver، SupTab، ValueApps، اب نبات چوبی، نسخه به روز نرم افزار، تبدیل فایل های رایگان Plus HD 1.3 BetterSurf وب قابل اعتماد LyricsBuddy 1 Media Player 1.1 گاو پس انداز Feven Pro 1.2، Websteroids.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Ultra Notifier از Internet Explorer را حذف کنید:
1. باز کردن Internet Explorer، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و رفتن به مدیریت فایرفاکس’.
2. رفتن به ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و حذف Ultra Notifier و سایر پسوندهای ناشناخته.

Ultra Notifier را حذف کنید از موزیلا Firefox:
1. باز موزیلا Firefox، کلیک بر روی دکمه فلش نارنجی (گوشه سمت چپ) و رفتن به “افزودنی”.
2. در اینجا، “ضمیمهها” و حذف Ultra Notifier و پسوند های ناشناخته دیگر را از لیست انتخاب کنید.

حذف Ultra Notifier از گوگل Chrome:
1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر گوگل Chrome، را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
2. در اینجا به دنبال Ultra Notifier و دیگر نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

پاسخ دهید