حذف Undeaddies Toolbar

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Undeaddies

توسعه یافته توسط Mindspark تعاملی شبکه Inc.، Undeaddies به افزایش کاربر اجازه می دهد تا یک حیوان خانگی مجازی زامبی zombify عکس و دیگر توابع مشابه وعده. در حالی که چنین قابلیت مشروع و مفید به نظر می رسد، کاربران اینترنت می باید آگاه باشند که Undeaddies در واقع به عنوان یک ویروس تغییر مسیر و یا مرورگر hijacker طبقه بندی است. این نرم افزار delusive روش بازاریابی به نام ‘برای نصب بر روی مرورگرهای اینترنت کاربر بدون درخواست مجوز بسته بندی’ استخدام. بسته بندی راه نگاتیف پخش برنامه های کاربردی با نرم افزار های دیگر است و بنابراین بسیاری از کاربران سهوا Undeaddies هنگام دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های دانلود نرم افزار نصب کنید.

اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر محبوب نرم افزار رایگان دانلود وب سایت مانند دانلود download.com، softonic.com، soft32.com و بسیاری دیگر استفاده مشتریان را به عنوان ابزار کسب درآمد ترافیک و خدمات رایگان خود را. دانلود مشتریان ارائه ترویج کاربر نصب (با توجه به توسعه دهندگان ‘ 100% رایگان ویروس ‘) برنامه های کاربردی و مرورگر فایرفاکس با انتخاب نرم افزار رایگان. با این حال، با پروندۀ دانلود و نصب نرم افزار کاربر خطرات برای آلوده کردن کامپیوتر با نرم افزار تبلیغاتی یا نرم افزارهای مخرب مانند Undeaddies. پس از موفقیت در Internet Explorer و موزیلا Firefox نفوذ، این فرمت سرکش این مرورگر tab URL صفحه اصلی و پیش فرض جستجو موتور تنظیمات جدید با تغییر آنها به ask.com اصلاح می کند. کاربران اینترنت به شدت توصیه به استفاده از این وب سایت به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود را به دلیل بیشتر عفونت های کامپیوتری ممکن است باعث آن، و بنابراین، بسیار به از بین بردن Undeaddies از مرورگر اینترنت خود توصیه می شود.

Undeaddies Toolbar  حذف Undeaddies Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Undeaddies Toolbar

Undeadies بسیار شبیه به دیگر پسوند مرورگر ناخواسته است که استفاده از بسته بندی به عنوان یک روش نصب است. SnapMyScreen TotalDatingGuide و RingtoneFanatic هستند فقط چند نمونه در میان بسیاری دیگر. هیچ یک از این برنامه ها ارائه ارزش واقعی برای کاربر – هدف واقعی خود را به تولید درآمد نمایش تبلیغات آنلاین سرزده و همچنین اجرای مرورگر ناخواسته تغییر مسیر. با وجود که Undeadies نمی مطرح هر گونه ویروس مستقیم، تقریبا همه کاربران بدون رضایت خود را هدایت شوید. بنابراین، اگر شما احساس می کنید که موتور جستجوی پیش فرض مرورگر، صفحه اصلی و جدید tab URL به ask.com بدون اجازه شما تغییر داده شده اند حذف راهنمای زیر را بخوانید و این hijacker مرورگر از مرورگر اینترنتی خود حذف.

چگونه به حذف Undeaddies Toolbar

Undeaddies Toolbar را از ویندوز 7 حذف کنید:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 7 را پاک کنید)
  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

حذف Undeaddies Toolbar از ویندوز ایکس پی:

  • دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها در ویندوز XP
  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

Undeaddies Toolbar از ویندوز 8 حذف:

  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “برنامه ها و ویژگی های” را انتخاب کنید.

حذف Undeaddies از طریق کنترل پنل

  • در حذف برنامه های پنجره: به دنبال “Undeaddies Internet Explorer”نوار ابزار”این مطلب را انتخاب کنید و”پاک”یا”حذف”کلیک کنید.
  • پس از حذف نصب برنامه های ناخواسته (که باعث تغییر مسیر مرورگر وب سایت search.tb.ask.com)، اسکن رایانه شما را برای هر گونه قطعات باقی مانده ناخواسته. به رایانه خود را اسکن، استفاده از نرم افزار حذف تروجان توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Undeaddies Toolbar

پاسخ دهید