حذف Unico Browser

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Unicobrowser.com

Unico Browser hijacker سرزده مرورگر است که کامپیوتر خود را به عنوان بخشی از نرم افزار ناخواسته بالقوه یا پشتیبانی ارتشاح است. اگر شما متوجه شده است که تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما اصلاح شده اند، شما می توانید مطمئن شوید که که تنها تغییر است که باعث می شود hijacker است. شما همچنین می توانید مقدار افزایش تبلیغات تجاری است که در همه سایت ها، نه فقط آنهایی که همراه با نرم افزار ظاهر خواهد شد روبرو خواهد بود.

علائم دیگر عبارتند از تغییر مسیر که در وسط جلسه مرور شما رخ خواهد داد. این فعالیت ها آهسته اتصال به اینترنت و سرعت سیستم خواهد شد. هیچ فایده ای برای نگه داشتن hijacker بر روی کامپیوتر شما به همین دلیل است که ما پیشنهاد می کنیم شما خلاص شدن از Unico Browser بدون تردید وجود دارد.

Unico Browser  حذف Unico Browser

دانلود ابزار حذفبرای حذف Unico Browser

Unico Browser از کجا آمده است؟

اگر شما مطمئن نیستید چگونه شما hijacker به دست آورد، به این معنی است که شما به اندازه کافی توجه به نرم افزار رایگان است که شما نصب پرداخت. هیچ صفحه رسمی که در آن شما نرم افزار را دانلود می تواند پس از آن امن می گویند که آن را همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه سفر وجود دارد. در هنگام نصب نرم افزار رایگان شما نیاز به توجه به اضافی ارائه می دهد که شما را با ارائه شده است. اگر شما برنامه های اضافی پیش انتخاب شده است که در برنامه جادویی نصب ظاهر می شود، شما باید مطمئن شوید که شما آنها را بردارید و تنها سپس در مراحل نصب را ادامه دهید.

Unico Browser چگونه کار می کند؟

آن به درک Unico Browser که وارد رایانه شما را در خواهد شد. این تغییر تنظیمات مرورگر خود را با جایگزین کردن صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به محض این که آن نصب می شود. سایت ممکن است بیش از حد مشکوک نگاه، اگر هر یک از مطالب های تجاری بر روی آن، با این حال، که شما برای جلوگیری از کلیک بر روی آن توصیه می کنیم. همچنین، شما موتور جستجوی پیش فرض شما در حال حاضر با تغییر نتیجه با لینک پر یا تغییر مسیر به سایت های دیگر. اگر شما می خواهید به بازگشت به با استفاده از ابزار جستجوی معمولی خود را، شما باید Unico Browser را خاتمه دهد.

دلیل دیگری برای حذف Unico Browser آگهی بی پایان است که در آن مرورگر خود را با پر است. تبلیغات در صفحات مختلف بدون توجه به محتوای آنها را ظاهر خواهد شد. شما پنجره های بازشو آگهی های بینابینی لینک, وب سایت آگهی ها و غيره روبرو می شوند. معمولا شما می توانید آگهی های متعدد در هر صفحه مراجعه کنید. نیازی به گفتن نیست، این نه را برای یک تجربه لذت بخش. بدتر از آن، با این حال، که نه همه از این تبلیغات قابل اعتماد است. شما به تبلیغات جعلی است که سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن شما برای دانلود یا خرید نرم افزار خواهد شد در معرض. شما همچنین ممکن است به بدافزار نفری، سایت هدایت شود و سیستم شما آلوده حتی بدون تحقق آن. آنلاین امنیت باید به اولویت برای شما و Unico Browser قطعا شما معرض خطرات غیر ضروری است.

علاوه بر اثرات ناخواسته قبلا ذکر شد, hijacker همچنین کوکی ها آهنگ, اتصال به اینترنت خود را کند می کند و استفاده می کند تا منابع سیستم شما. نه باید هر زمان زباله و Unico Browser را از سیستم خود حذف کنید.

چگونه به خاتمه Unicobrowser.com

دو راه می توانید Unicobrowser.comرا حذف کنید وجود دارد. اگر شما می خواهید برای حذف Unico Browser دستی، شما باید برای حذف نصب برنامه ای که متعلق به و سپس تنظیمات مرورگر خود را بازنشانی کنید. در مورد چگونگی انجام این کار مطمئن نیستید، شما دستورالعمل های ما را زیر مقاله آماده استفاده کنید. راه حل جایگزین برای اجرای ابزار حذف تروجان خواهد بود. ضد تروجان می تواند سیستم شما را اسکن و شناسایی تمام فایل های ناخواسته و برنامه. Unico Browser و دیگر تهدیدات کاملا از بین بردن آن می تواند. نگران مسائل مشابه دارید را دوباره به عنوان توابع آن نیز به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب.

حذف Unico Browser

Unicobrowser.com را از سیستم خود حذف کنید

ویندوز 8, 7 و ویستا

• برنده + Q را فشار دهید و یا کلیک بر روی شروع
• نوع در کنترل پانل و کلیک بر روی آیتم
• انتخاب حذف برنامه
• نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

• در شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
• انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
• نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Unicobrowser.com از مرورگرهای حذف

تنظیم مجدد Internet Explorer

• دنده نماد گزینه های اینترنت → → → پیشرفته بازیابی → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

پایان → • منوی → علامت سوال → Firefox کمک → تازه Firefox → تازه Firefox

تنظیم مجدد Google Chrome

• Google Chrome منو → تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته → → بازنشانی تنظیمات بازنشانیدانلود ابزار حذفبرای حذف Unico Browser

پاسخ دهید