حذف UnicoBrowser.com

Browser Hijacker

UnicoBrowser.com چیست؟

UnicoBrowser.com یک برنامه مشکوک ایجاد شده توسط نرم افزار آزمایشگاه کلارا و طبقه بندی به عنوان hijacker مرورگر توسط بسیاری از کارشناسان کامپیوتر است. نرم افزار رسمی در UnicoBrowser.com تبلیغ می شود و اگر می خواهید کاربران, آنها قادر به دانلود آن را از این وب سایت است. با این حال، این برنامه همچنین رایانه جدید همراه با نرم افزار رایگان و خود خسته شده اید توسط کاربران را وارد کنید. پس از آن، آن را تغییر دهید تنظیمات مرورگر کاربر. زمانی که به جای ارائه دهنده جستجوی معمول کاربران متوجه صفحه ای که شبیه به Google Chrome به نظر می رسد, آنها را به وحشت و شروع به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر UnicoBrowser.com.

UnicoBrowser.com چکار می کند؟

Unico Browser removal حذف UnicoBrowser.com حتی اگر مزاحم این به عنوان امن آگهی است و نرم افزار کاربر پسند، ما به شما که نیست مورد اطمینان. در واقع این نرم افزار یکسان به چنین هواپیماربایان مانند CrossBrowser و BoBrowser که ما در حال حاضر می دانیم که, غیر قابل اعتماد است. از آن ماهی Chrome در کامپیوتر شما بدون اجازه جایگزین، آن را امن می گویند که شما نه باید اعتماد این نرم افزار و یا نتایج جستجو ارائه شده توسط آن است. شما هم ببینید که مزاحم حذف میانبر های گوگل از میانبرهای دسک تاپ و تبلیغات خود را به چنین صفحات مثل آمازون و یوتیوب و فیس بوک، و غیره. این تغییرات توسط کاربران که فرم مرورگر وب سایت خود را offcial به دست آوردن متوجه است. با این حال، وضعیت متفاوت است، اگر آن را وارد رایانه خود را با اشخاص ثالث نرم افزار است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف UnicoBrowser.comاگر مزاحم به دزدکی حرکت کردن به کامپیوتر خود را در یک بسته نرم افزاری نرم افزار مدیریت، تغییرات باعث می شود گسترده تر است. هنگامی که نرم افزار رایانه شما کنار برنامه adware ارتشاح، شما ممکن است انتظار بهمن تبلیغات علاوه بر تغييرات قبلا ذکر شد. از آنجا که تبلیغات نه تنها بسیار فضول و آزار دهنده است، اما همچنین می تواند بسیار خطرناک باشد، نسبت به فسخ UnicoBrowser.com و تمام نرم افزار اضافی از کامپیوتر شما توصیه می کنیم.

اگر می خواهید برای جلوگیری از چنین ورودی غیر مجاز در آینده، شما باید برای متوقف کردن برنامه های نامطلوب از sneaking به کامپیوتر خود را یاد بگیرند. همیشه هر مرحله از مراحل نصب را دنبال کنید و اطمینان حاصل شود که فقط می خواستم برنامه سیستم خود را وارد کنید. برای که شما نیاز به انتخاب گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب و خواندن توافقنامه مجوز کاربر نهایی ارائه شده. مراقبت از رایانه و برخی از نرم افزار مشکوک و نامطمئن وارد سیستم خود را بدون دانش خود را اجازه نمی دهد. از آنجا که در این مورد hijacker در حال حاضر در سیستم شما، برای از بین بردن UnicoBrowser.com به محض این که شما می توانید توصیه می کنیم.

چگونه به حذف UnicoBrowser.com

ما توصیه به استفاده از قابل اعتماد و قانونی ضد جاسوس افزار را حذف UnicoBrowser.com. چنین ابزار تنها UnicoBrowser.com فسخ خواهد شد، اما همچنین از کامپیوتر شما در آینده مراقبت خواهد شد. یکی دیگر از گزینه های موجود برای شما به دنبال دستورالعمل در مورد چگونه به پاک کردن UnicoBrowser.com ارائه شده در این مقاله است.

حذف UnicoBrowser.com

ویندوز 8

 1. کلید ویندوز + R و نوع را در صفحه کنترل را ضربه بزنید.
 2. Enter را فشار دهید و حرکت را به حذف یک برنامه.
 3. پیدا کردن نرم افزار ناخواسته و حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
 2. فسخ UnicoBrowser.com و لغو نصب برنامه را انتخاب کنید.

ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
 2. دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها و حذف UnicoBrowser.com.

دانلود ابزار حذفبرای حذف UnicoBrowser.com

UnicoBrowser.com را از مرورگر خود پاک کنید

Internet Explorer

 1. Alt + T را فشار دهید.
 2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 3. رفتن به زبانه پیشرفته.
 4. تنظیم مجدد را فشار دهید.
 5. علامت حذف تنظیمات شخصی.
 6. دوباره دکمه را دوباره کلیک کنید.

موزیلا Firefox

 1. Alt + H را ضربه بزنید.
 2. به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید.
 3. تنظیم مجدد Firefox را انتخاب کنید.
 4. تنظیم مجدد Firefox یک بار دیگر کلیک کنید.

Google Chrome

 1. Alt + F را کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. تنظیمات نمایش پیشرفته را ضربه بزنید.
 4. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را فشار دهید.
 5. تنظیم مجدد کلیک کنید.

پاسخ دهید