حذف Updated-browser.info popup

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Updated-browser.info

مختلف تبلیغات ناخواسته در مرورگر خود می تواند ناشی از ویروس پاپ آپ Updated-browser.info. Updated-browser.info به دنبال پول جمع آوری فروش منجر برای وب سایت های شخص ثالث که آنها تبلیغات است. این پلاگین ویروس مانند موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم کار می کند. Updated-browser.info popup بنابراین بسیاری از کاربران زمان حتی از آن آگاه هستند معمولا با دیگر نرم افزار رایگان از اینترنت نصب شده است. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نصب شده است با این حال، آن را واقعا آسان به آن را متوجه است. هر زمان که کاربر خود را مرورگر وب باز می شود یک برگه جدید به طور خودکار نشان خواهد داد تا. آن ناشی از بروز browser.info و یا Browser.net شده و این شاخص تنها این عفونت سخت نیست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Updated-browser.info popup

با توجه به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این کاربران اغلب پیشنهادات خود را به نصب نرم افزار جدید یا به روز رسانی آن را مشاهده کنید. این نوع از نرم افزار آزاد همیشه با توله سگ دیگر (که بالقوه ناخواسته برنامه) همراه است. همچنین نرم افزار ناخواسته مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا نوار ابزار مختلف نصب آن بر روی کامپیوتر کاربران می تواند. علاوه بر این، بروز رسانی browser.info پنجره collets کاربران گشت و گذار عادات و استفاده از آن را بر علیه آنها.

Updated browser.info pop up ads حذف Updated browser.info popup

در حالی که بازدید از وب سایت با اعتبار مشكوك به طور خاص محتاط باشد. اگر می خواهید دانلود بعضی از کتاب های الکترونیکی و یا صوتی ضبط و یا نرم افزار قشنگ انتخاب کردن به حالت نصب سفارشی و اطمینان حاصل کنید که بدون پسوند مرورگر نصب شده حتما. این نرم افزار تبلیغاتی را نیز در حالی که تلاش برای آواز خواندن در یک وب سایت خاص می توان نصب کرد. شاید شایع ترین Updated-browser.info popup پیشنهاد برای به روز رسانی فلش پلیر خود را و یا سایر نرم افزارهای مشابه است. از این رو بار بعدی می بینید که نوع مشکوک باشد.

چگونه برای حذف Updated-browser.info

بهترین پیشگیری به پنجره browser.info به روز رسانی توجه به تاسیسات اختیاری در طول نصب نرم افزار است. قادر به نصب هر گونه واژهنامه است که شما آگاه نیست. اگر از در حال حاضر به روز رسانی browser.info پنجره بر روی کامپیوتر شما بعد از همه این مراحل آسان برای حذف آن دنبال کنید. Updated-browser.info اسرع حذف کنید.

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزای اصلی سخت مرتبط Updated-browser.info popup و نصب

 • به صفحه کنترل بروید. در ویندوز XP/Vista/7 شروع به کنترل پنل ->. سپس افزودن یا حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. در هر دو مورد شما ممکن است باید تایید کنید که شما مدیر این رایانه هستند.
 • هر چیز مربوط به Updated-browser.info popup را حذف کنید. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم.
 • اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ایده خوبی است چه برنامه هایی را ممکن است حذف شده باید از نیز وجود دارد.
 • ببند کنترل پنل.

Updated-browser.info از اینترنت اکسپلورر حذف

 • مطبوعات Wench آیکون–> مدیریت افزودنی.
 • برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. آنهایی که شما را نمی دانم و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی را حذف کنید.
 • گزینه ها را ببندید.

Updated-browser.info از بین بردن از فایرفاکس

 • مورد را وارد کنید: addonsin فیلد آدرس.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.
 • به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 • رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

خلاص شدن از Updated-browser.info از Chrome

 • Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر شما در مورد هر مطمئن، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 • کروم راه اندازی مجدد.
 • به صورت اختیاری, شما می توانید بروید tochrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Updated-browser.info popup

پاسخ دهید