حذف UpdateTask.exe

دسته‌بندی نشده

نسخه 35 UpdateTask.exe وجود دارد در وحشی، جدیدترین نسخه شود. UpdateTask.exe به عنوان یک فرایند استاندارد ویندوز با دسترسی حساب کاربر وارد شده در اجرا است. کار در داخل برنامه ریز وظیفه ویندوز برای اجرای این فرایند از یک برنامه خاص در هنگام نصب این برنامه اضافه شده است. اندازه فایل به طور متوسط حدود 127.26 کیلوبایت است. پرونده Ask.com دیجیتالی امضا و صادر شده به توسط زیرمجموعه VeriSign است. برنامه پرسش نوار ابزار، KMPlayer نوار ابزار و نوار ابزار PandoraTV شده مشاهده به عنوان نصب تغییرات خاص UpdateTask.exe. در طول این فرایند چرخه استفاده از منابع پردازنده معمولی حدود 0.0002 ٪ از جمله عملیات پیش زمینه و پس زمینه با حافظه حداکثر رسیدن به اطراف 7.35 مگابایت است.

UpdateTask.exe چیست؟

وظیفه Ask.com به روز رسانی (UpdateTask.exe) یک برنامه است که در پس زمینه ویندوز اجرا می شود و به طور خودکار شروع زمانی که بوت کامپیوتر شما است. چک udpates نرم افزار و به طور خودکار بارگیری در و آنها را نصب می کند اگر در بر داشت.

مورد UpdateTask.exe (از Ask.com)

“نوار ابزار اجازه می دهد تا درخواست شما انجام جستجو از هر کجا که شما در وب. رایگان برای دانلود و متناسب با حق در مرورگر خود است. مهم نیست که چه سایت شما در حال بازدید آن هستید به سادگی به پرسش نوار ابزار در حال حاضر در مرورگر خود بروید و در جستجوی خود را تایپ. ویژگی های اضافی عبارتند از: نقشه اطلاعات آخرین عناوین، مالی قیمت سهام و اطلاعات عملکرد بازار، آب و هوا، واژه نامه و فهرست رویداد محلی. نوار ابزار به صورت پویا ارتقا است; هنگامی که یکی از ویژگی های جدید اضافه می شود، آن به صورت خودکار به نسخه های نصب شده خود را به روز رسانی.”

حذف ویروس update.exe

Update.exe ویروس را حذف کنید. به یاد داشته باشید که اگر چه بسیاری از فایل های همیشه در مکانهای پیش گزیده پرونده, بعضی از فایل ها می توانید به راحتی به نقاط مختلف منتقل یا تغییر نام مانند بسیاری از برنامه های نرم افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا پنجره. اگر شما مشکوک باید نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، چک کنید اگر می بینید نام مشابه در جای دیگر ذخیره می شود. همیشه کمک می کند تا برای بررسی خود را tasklist همچنین برای دیدن آنچه در حال حاضر در رایانه شما اجرا می شود. شما می توانید همیشه مشاهده tasklist را بر روی کامپیوتر شما با فشار دادن ctrl + alt + del مشاهده خود “مدیر وظیفه” و سپس بند “پروسه” کلیک کنید. این به شما نشان دهد تمام کارهای در حال اجرا بر روی کامپیوتر شما. فایل های Dll به عنوان فایل های dll در واقع بخشی از فرآیندهای دیگر در tasklist کامپیوتر خود را نشان خواهد داد. شما ممکن است مشابه نام برنامه در حال اجرا اگر نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در کامپیوتر شما، به عنوان مثال، ati2evxx.exe ممکن است کمی اشتباه به نگه داشتن شما از پیدا کردن آن و یا نرم افزارهای جاسوسی و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بسیار شبیه به سیستم فایل نام ممکن است را مشاهده کنید. مطمئن شوید که همیشه محل وظایف یا پروسه بررسی اگر شما نگران هستند.حذف ویروس update.exeدانلود ابزار حذفبرای حذف UpdateTask.exe

پاسخ دهید