حذف V9tr.com

Browser Hijacker

V9tr.com چیست؟

V9tr.com hijacker مرورگر است که اسپرد بر روی کامپیوتر از طریق برنامه های رایگان است. بیشتر, آن حملات رایانه هایی است که در ترکیه واقع شده است. آن بدون حتی آن را متوجه به کامپیوتر شما نصب شده است. بسیاری از برنامه های که شما می توانید از طریق اینترنت برخی از برنامه های دیگر همراه و مگر اینکه شما را انتخاب کنید آنها را به سیستم خود را نصب شده به طور خودکار است. با این حال، بسیاری از کاربران حتی متوجه نیست این گام و پرش آن. در این مورد برنامه هایی مانند V9tr.com میشود دسترسی به کامپیوتر شما.

V9tr.com توضیحات

V9tr.com است hijacker مرورگر است که می تواند تغییر صفحه اصلی متفاوت به شما راه اندازی. هر زمان که شما سعی می کنید برای ایجاد یک جستجوی آن تغییر مسیر به آدرس ذکر شده. بسیاری از قربانیان این است که آنها همیشه پایان به این وب سایت هنگامی که Google Chrome را باز می کرد. بدون اجازه به کاربران این hijacker کامپیوتر تاثیر می گذارد. یکی از تاکتیک های بسیاری از سایبر جنایی به بسته نرم افزاری آن را به نرم افزار آزاد است. در این راه، آن به راحتی با تلاش بسیار نیاز به گسترش می تواند. لحظه ای متوجه این V9tr.com در ماشین شما, شما وقت خود را در استفاده از آن، در عوض برای خلاص شدن از آن ناگهان زباله باید.

V9tr حذف V9tr.com

استفاده از این موتور جستجو همیشه تغییر مسیر درخواست خود را به سایت های ناخواسته. با این حال، آنچه واقعا آزار دهنده نمایش ثابت محصول که در آن وابسته است است. از برخی جهات آن مفید است و کاربر دوستانه شما ممکن است. اگر شما به فکر را بدون هیچ زحمتی که شما می توانید با برخی از doings مخرب آن انجام خواهد شد، با این حال، شما جز برای آن را حذف کنید داشته باشد.

چگونه کار می کند V9tr.com؟

یک بار داخل, نرم افزار تغییر تنظیمات مرورگر خود را. موتور جستجوی پیش فرض خود به جستجو V9tr تغییر خواهد کرد. متاسفانه، این درست کار نمی کند و نتایج نادرست جستجو را فراهم می کند. این برنامه عمدتا تحت حمایت وب سایت ها پر از آگهی ها را نمایش می دهد. آن همچنین جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را و بعد نمایش تبلیغات با توجه به این اطلاعات هدفمند.علاوه بر این، صفحه اصلی خود را تغییر برای V9tr.com. همان صفحه ظاهر خواهد شد هر بار باز کردن برگه جدید بیش از حد. اگر یک نگاه در این سایت خواهید دید که پر از تبلیغات است. برخی از آنها می تواند شما را به وب سایت های مخرب که کامپیوتر شما به طور جدی مبتلا می شود تغییر مسیر.

این تبدیل به بسیار آزار دهنده به عنوان فعالیت های عادی خود را کاملا مختل شود. رایانه دریافت بازگشت به وضعیت طبیعی خود، شما باید hijacker V9tr.com را از سیستم خود حذف کنید. برو به کنترل پنل -> اضافه کردن و حذف برنامه ها و هر چیز مربوط به V9tr.com را حذف کنید. شما همچنین ممکن است افزودنی های خود را بررسی و حذف هر گونه برنامه های افزودنی مرورگر ناآشنا از تمام مرورگرهای اینترنتی از جمله اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس نصب. اگر شما نمی دانید به اندازه کافی درباره حذف چنین برنامه های کاربردی، توصیه می کنیم با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter. رایانه خود را اسکن و برنامه هر موضوعات و آنها را حذف کنید. اگر این بود نفوذ از طریق ترویج لینک ها علاوه بر این, آن همچنین هر ویروس پیدا کنید.

بسیار مراقب باشید در هنگام نصب هر چیزی را از اینترنت هستید مطمئن شوید. V9tr.com معمولا با بازیکنان مختلف اف سازندگان یا مدیریت دانلود می آید. همیشه برای نصب سفارشی و کنترل آنچه که دقیقا شما از نصب. هر برنامه ناشناخته به سیستم شما اجازه نیست. تحقیقات قبل از نصب هر چیزی نا آشنا شوید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف V9tr.com

پاسخ دهید