حذف Value Apps

دسته‌بندی نشده

Value Apps چیست؟

Value Apps را می توان به عنوان برنامه های ناخواسته یا سخت است که می تواند کامپیوتر شما را به طور غیرقانونی وارد کنید و سپس به شما حمله با تبلیغات مختلف کوپن های پنجره های بازشو و پیشنهادات خاص طبقه بندی است. به طور کلی Value Apps فقط نرم افزار، با خرید آنلاین متصل و به کمک کاربر برای رسیدن به بهترین پیشنهادات کوپن و معاملات ایجاد شده است. با این حال، با وجود مزایای که باید این برنامه را ارائه می کنند، وجود دارد یک طرف تاریک. Value Apps می تواند دائما مرور خود را نظارت و ارسال اطلاعات انباشته شده به شخص ثالث بدخیم. بنابراین، اگر شما نمی خواهید تمام بار مشاهده شده است و شما می خواهم به در خطر از دست دادن هر گونه اطلاعات شخصی، ما شما را به حذف Value Apps در حال حاضر شروع وکیل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Value Apps

Value Apps چگونه می تواند کامپیوتر شما را آلوده?

هنگامی که شما نه آن در همه انتظار دارند که همه مشابه برنامه های ناخواسته, Value Apps رایانه را وارد کنید. در اغلب موارد، آن را همراه با نرم افزار رایگان یا شاخه می آید. به همین دلیل ضروری را دانلود و نصب برنامه ها تنها قابل اعتماد و امن است. اگر شما شک در مورد هر برنامه رایگان از اینترنت دانلود, با این حال، شما تمام اطلاعاتی که نوشته شده است در حالی که درآمد حاصل از نصب خواندن به دقت باید. اگر شما تنها ‘بعدی’ کلیک کنید و هرگز هر جزئیات ارائه شده در برنامه جادویی نصب فایل را نقد کنید، با این حال، که خیلی زود شما که با هر نرم افزار شما نیز ناخواسته برنامه یا برنامه های مخرب دیگر را دریافت اطلاع می دهد شگفت زده نمی شود.

value apps pop up حذف Value Apps

چگونه Value Apps رایانه تاثیر می گذارد?

پس از نصب، Value Apps افزودنی های اضافی را به تمام مرورگر هایی که نصب شده به کامپیوتر خود وصل کنید. بعد از آن شما خواهد بود قادر به کار بدون هر گونه دخالت چون شما فقط به سادگی خواهد شد با مختلف مزاحم پاپ آپ، تبلیغات ویژه ارائه می دهد و ضعف. با این حال، این پنجره های بازشو مختلف تنها نمی تواند مزاحم کار خود را بلکه همچنین به وب سایت های بالقوه خطرناک که در آن شما ممکن است حتی بیشتر عفونت قبر رایانه هدایت. چون این برنامه رایانه به طور غیرقانونی وارد شده توسط خود را به طور کلی، شما هر گونه پیشنهادات ارائه شده توسط Value Apps، اعتماد باید. هنگامی که شما متوجه است که کامپیوتر شما توسط این نرم افزار ناخواسته بالقوه آلوده ممکن است، بنابراین، ما بسیار به Value Apps را حذف اسرع شما توصیه هستند.

چگونه برای حذف Value Apps از کامپیوتر شما?

هنگامی که شما به این نرم افزار ناخواسته بالقوه را از رایانه خود حذف و محافظت آن در برابر تهدید بیشتر تعیین می شود، باید دستورالعمل های ما ارائه شده در زیر را دنبال کنید. اول از همه، شما می توانید سعی کنید Value Apps در روش دستی (حذف برنامه ناخواسته از بخش افزودن/حذف برنامه ها و از بین بردن ابزار مرورگر ناخواسته) خاتمه.

چگونه به حذف Value Apps از افزودن/حذف برنامه?

1. هنگامی که شما با کلیک بر روی دکمه ‘شروع’ ‘, برو به “کنترل پنل” / “حذف برنامه”.
2. سپس شما باید دوبار کلیک بر روی “افزودن/حذف برنامه ها” / “برنامه ها و ویژگی های”.
3. در اینجا شما باید برای Value Apps جستجو و کلیک بر روی “حذف برنامه” / ‘حذف’.

چگونگی حذف Value Apps افزودنی?

برای اینترنت اکسپلورر:

1. اول از همه، در بخش “ابزار” کلیک کنید.
2. سپس مدیریت فایرفاکس’ را انتخاب کنید.
3. در اینجا شما باید برای Value Apps (در عمومی، برای همه مدخل های ناخواسته) جستجو و آنها را حذف کنید.(اگر صفحه شروع پیش فرض خود را تغییر برای تغییر آن را بازگشت به صفحه شروع نرمال خود را فراموش نکنید).

فایرفاکس موزیلا:

1. هنگامی که شما دکمه “ابزار” کلیک کنید، مدیریت فایرفاکس’ را انتخاب کنید.
2. در اینجا شما باید جستجوی Value Apps (و دیگر نوشته های مرتبط) و حذف آنها را. (اگر قادر به تغییر صفحه آغاز پیش فرض است، تغییر آن را بازگشت به صفحه شروع نرمال خود را فراموش نکنید).

برای گوگل کروم:

1. در بخش “ابزار” کلیک کنید و سپس رفتن به ‘پسوند’.
2. در حال حاضر شما را مجبور به جستجو و غیر فعال کردن تمام مطالب مرتبط با Value Apps (با کلیک بر روی آنها و انتخاب سطل زباله دکمه ‘). (اگر صفحه شروع پیش فرض خود را تغییر داده است برای تغییر تنظیمات را فراموش نکنید).

با این حال، شما باید بدانید که هر فرضيه اطمینان نیست که شما به طور کامل هر برنامه مخرب از رایانه حذف است. آگاه باشید که گاهی هر برنامه بدخیم برنامه های اضافی را به کامپیوتر شما نصب می شود. در حالی که شما حذف دستی روند پس شما فقط به سادگی آنها را حذف می. همین دلیل است که، شما را به دانلود و نصب نرم افزار ضد تروجان قابل اعتماد مانند SpyHunter است که خواهد شد نه تنها ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف, اما همچنین محافظت از رایانه خود در برابر عفونت های دیگر توصیه می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف Value Apps

پاسخ دهید