حذف Vanilla Reload virus

Malware

Vanilla Reload virus به عنوان ransomware ذکر شده است. پس از آن کامپیوتر شما آلوده, دسک تاپ خود را قفل خواهد شد و برای آن باز شما به پرداخت باج خواسته خواهد شد. به عنوان ویروس ransomware اف بی آی، وانیل بازنگری ransomware خود را ارائه به عنوان یک آژانس اجرای قانون نیز هست. آنها سعی می کنند برای ایجاد یک تصویر از یک مقام رسمی و مردم می ترسم. چرا که آن را تغییر دهید آن حتی بیشتر از ransomware اف بی آی (هر چند نه مشترک) پیشرفته آن ‘ ظاهر محل کامپیوتر آلوده.

Vanilla Reload virus حذف Vanilla Reload virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Vanilla Reload virus

مشکل این است که آن را تقریبا غیر ممکن است متوجه این ransomware تا زمانی که خیلی دیر است و (مگر اینکه به طور منظم سیستم خود را اسکن) رایانه قفل شده است و در حال حاضر است. توزیع شده است اغلب همراه با دیگر نرم افزار رایگان است که می توان از اینترنت دریافت می شود. آن نیز می توانید کامپیوتر خود را از طریق ایمیل spammy و یا برخی از حفره های امنیتی در سیستم عامل خود وارد کنید. اگر شما دنبال رو به جلو برای جلوگیری از آلوده شدن با این ransomware، بهترین توصیه باید برای جلوگیری از آن را به عنوان رایج ترین روش توزیع Vanilla Reload virus دانلود هر گونه نرم افزار از منابع غیر قابل اعتماد است.

این ویروس ransomware استفاده به تغییر برخی از رجیستری سیستم شما، بنابراین شما را به استفاده از آن غیر فعال شده اند و به جای دسکتاپ شما و یا فضای کار معمول خود شما یک پیام هشدار است که معمولا به نظر می رسد چیزی شبیه به این خواهد شد از دیدن:

“All activities of this computer has been recorded. All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer! This PC is blocked due to at Least one of the specified below.
The work of your computer has been suspended on the grounds of the violation of the law of the United States of America.
To unlock your computer and avoid other legal consequences, you are obligated to pay a release fee of $100.”

همانطور که می بینید، شما برای نقض قوانین برخی (مانند تماشای پورنوگرافی و یا دانلود برخی از مطالب کپی رایت) متهم بودن هستند و منظور است که شما نیاز به پرداخت جریمه نقدی از 100 دلار. حتی اگر شما چیزی حق کپی رایت و یا انجام فعالیت های دیگر که نیمه قانونی شده زیرا هیچ نقطه ای برای انجام این کار ذکر شده باج پرداخت نمی. برخی از آژانس های اجرای قانون نیست آن است، فقط scammers جنایتکاران خودشان هستند و آنها شما را برای هیچ سرزنش نیست. حتی اگر 100 دلار به نظر می رسد مانند یک قیمت مناسب به پرداخت برای کامپیوتر شما به گوشی و شما وقت و شکیبایی لازم نیست و فقط می خواهید برای باز کردن قفل رایانه، پرداخت باج مورد درخواست نیست باید.

اول از همه، هیچ تضمین است که کامپیوتر شما پس از آن 100 دلار به شما پرداخت و دوم اینکه نمی توانید این ویروس ransomware از کامپیوتر شما، که به معنی سیستم شما خواهد شد هنوز در معرض و این ممکن است رخ دهد دوباره، و یا برخی از اطلاعات خصوصی خود را فاش می تواند حذف خواهد شد خواهد شد وجود دارد. مشکل شما را حل کند، درست مثل برخی از خوشبو اسپری به یخچال و فریزر بد بو به جای از بین بردن مواد غذایی منسوخ شده است.

همانطور که می بینید در تصویر Vanilla Reload virus باج درخواست از طریق شبکه پرداخت MoneyPak پرداخت می شود. دلیل آن تقریبا غیر ممکن برای بازپرداخت پول خود را از این سیستم پرداخت است و سخت تر برای ردیابی هکرها که آن, به عنوان مثال، اگر شما پرداخت با پی پال ساخته شده است.

اگر کامپیوتر شما است با وانیل بازنگری ransomware ویروس آلوده، شما باید اقدامات مورد نیاز برای خلاص شدن از آن حال حاضر شود. احتمالا شما قادر به مدیریت آن را به صورت دستی توسط خود نخواهد. به همین دلیل این امر می تواند بهترین به استفاده از یکی از برنامه های قابل اعتماد ترین ضد بدافزارها, مانند SpyHunter اسکن رایانه قفل شده است، شما نیاز به انجام برخی از مراحل پیشرفته حتی استفاده از نرم افزار ضد تروجان. برای پیدا کردن چگونه به انجام این، لطفا به اطلاعات داده شده زیر.دانلود ابزار حذفبرای حذف Vanilla Reload virusremoval instructions en حذف Vanilla Reload virus

پاسخ دهید