حذف Vanilla Virus

Malware

راهنمای در مورد حذف Vanilla Virus

Vanilla Virus چیزی بیش از فقط یک عفونت ransomware است که ممکن است غلتیدن بر روی کامپیوتر شما بدون اجازه شما است. در اکثر موارد، کاربرانی که این تهدید در سیستم های خود را تشخیص داده اند بر این باورند که آنها مواجه می شوند Vanilla Virus. در واقع، حقیقت این است که Vanilla Virus نام اشاره به اف بی آی ویروس یا Moneypak اف بی آی است.

بنابراین، اگر شما تا به حال متوجه که صفحه نمایش خود را قفل شده است و خواسته در پرداخت پول از طریق Ukash Moneypak یا وانیل بازنگری این صفحه, بدون شک و تردید که ransomware توانسته است به سیستم شما وارد وجود دارد. شما باید برای خلاص شدن از آن اسرع چون آن شما را به استفاده از کامپیوتر شما آزادانه اجازه خواهد داد. ما توصیه می کنیم که شما استفاده از دستورالعمل های ما زیر مقاله قرار می گیرد. اگر شما به دنبال آنها را گام به گام شما قادر خواهید بود برای حذف اصطلاح Vanilla Virus بدون هیچ مشکلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Vanilla Virus

از آنجا که کاربران خواسته می شود را پرداخت باج از طریق بازنگری وانیل عفونت ransomware Vanilla Virus نامیده می شود. آن ممکن است به نظر می رسد که این خدمات انتقال پول ارتباط تنگاتنگی با ransomware است; با این حال، شما باید بدانید که آن را کاملا قانونی است و تنها دلیل مجرمان اینترنتی چرا از آن استفاده از این واقعیت است که آنها نمی خواهند به فاش کردن هویت خود است. همانطور که می بینید، شما هنوز هم وانیل بازنگری در آینده می تواند سرویس استفاده; با این حال، شما قطعا نه پول توسط ransomware خواستار باید پرداخت. متخصصان بر این باورند که آن را بسیار خطرناک برای انجام این کار از آنجا که اطلاعات کارت اعتباری شما را به مجرمان اینترنتی آشکار خواهد شد و آنها ممکن است استفاده از آنها برای مقاصد غیر منصفانه است.

عفونت های Ransomware ممکن است نه تنها صفحه نمایش خود را قفل و باج تقاضا. همانطور که محققان نشان داد، آنها ممکن است فعالیت های دیگر پشت سر خود را انجام دهید. به عنوان مثال، آنها ممکن است اتصال به اینترنت بدون اجازه شما. مقدار زیادی از نسخه های مختلف از ransomware وجود دارد; با این حال، همه آنها بسیار مشابه عمل می کنند. به منظور محافظت از سیستم خود را از عفونت شبیه به Vanilla Virus، شما قطعا یک ابزار antimalware در سیستم و نگه داشتن آن تمام وقت فعال باید نصب کنید.

آیا مایلید که Vanilla Virus به راحتی و به سرعت حذف اگر چنین است، شما باید یک ابزار antimalware به دست آوردن و سپس اسکن سیستم. دستورالعمل قرار داده شده در زیر مقاله کمک خواهد کرد که شما را به ویندوز در حالت ایمن با شبکه شروع و سپس دانلود ابزار antimalware. به منظور قادر به استفاده برای حذف انواع عفونت, شما باید اول آن را ارتقا دهید.

چگونه به حذف Vanilla Virus

ویندوز 8

 1. کلید ویندوز + C را همزمان بزنید.
 2. روی تنظیمات کلیک کنید و سپس بر روی کلید قدرت.
 3. عیب یابی کنید را انتخاب کنید.
 4. گزینه های پیشرفته را کلیک کنید.
 5. در راه اندازی تنظیمات کلیک کنید.
 6. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و سپس F5 را ضربه بزنید.
 7. دانلود SPYHUNTER و سپس سیستم خود را اسکن.

ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8 زمانی که دفترچه به نظر می رسد.
 2. حالت ایمن با شبکه با استفاده از کلیدهای جهت دار را انتخاب کنید. شیر را وارد کنید.
 3. بله را ضربه بزنید.
 4. روی دکمه Start کلیک کنید.
 5. راه اندازی اجرا و نوع msconfig.
 6. راه اندازی زبانه و پس از آن سازمان ملل متحد و علامت گذاری همه موارد را باز کنید. روی OK کلیک کنید.
 7. SPYHUNTER دانلود
 8. نصب اسکنر و سپس حذف بدافزار از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Vanilla Virus

پاسخ دهید