حذف VaultCrypt

Malware

راهنمای در مورد حذف VaultCrypt

VaultCrypt عفونت ransomware است که از فوریه, سال 2015 فعال بوده است. آن عمدتا هدف کاربران کامپیوتر روسی، با این حال، این در حال حاضر نیز در کشورهای انگلیسی زبان در حال گسترش است. نسخه انگلیسی تهدید هنوز کامل نشده است، اما سایت پرداخت در حال حاضر شامل دستورالعمل در زبان انگلیسی. VaultCrypt بدافزار بسیار پیچیده است.

این شباهت خاصی به برنامه های کاربردی ransomware دیگر مانند CryptoWall, CTB قفل و CryptoDefense. آن وارد سیستم شما انتقال و کدگذاری فایل های داده خود را. بر خلاف عفونت ذکر آن شما با باج پیام حق دور حاضر نیست. دستورالعمل ها را در وب سایت پرداخت ارائه می شوند. نیازی به گفتن نیست، ما پرداخت مجرمان اینترنتی توصیه نمی. به محض این که شما می توانید شما VaultCrypt خود خاتمه باید.

VaultCrypt  حذف VaultCrypt

VaultCrypt چگونه کار می کند؟

VaultCrypt slithers به کامپیوتر خود را با کمک نرم افزار رایگان همراه پیوست های ایمیل اسپم سایت و خراب شده. یک بار داخل، آن فایل های خود را با استفاده از اسکریپت های VBS و GnuPG حریم خصوصی نرم افزار رمزگذاری شروع می شود. پس از دسته ای فایل آلوده می شود، آن را تولید کلید خصوصی و عمومی RSA 1024. VaultCrypt می توانید انواع فایل ها از جمله اسناد، عکس فیلم ها و بیشتر تحت تاثیر قرار. این فایل هایی که در ویندوز msoffice framework64 و اینتل پوشه ها ذخیره می شود را تاثیر نمی گذارد. خطر گسترش .vault می افزاید: به پرونده های رمزگذاری شده و طوری که شما نه می توانید خودتان بازیابی تمام حجم کپی های سایه حذف می کند. کلید خصوصی که برای رمزگشایی لازم است در فایل vaultkey.vlt، که همچنین شامل جزئیات تنظیمات تعداد پرونده های رمزگذاری شده و داده های دیگر است که به صفحه پرداخت شخصی ذخیره می شود. کلید عمومی رمزگذاری رمزگذاری کلید خصوصی استفاده می شود. این غیر ممکن است به بازیابی بدون پرداخت مجرمان اینترنتی را انجام داده است.

عفونت توجه باج نمایش به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده. در عوض، یک هشدار است که شما باید http://restoredz4xpmuqr.onion صفحه با استفاده از مرورگر Tor بازدید هنگامی که شما دوبار کلیک کنید فایل رمزنگاری شده شما با درخواست. اگر شما انجام دهید، شما پرداخت سایت را باز کنید. هنگامی که شما وارد شوید، شما را با اطلاعات در مورد چگونه شما می توانید پرداخت و بازیابی فایل های رمزگذاری شده ارائه. شما حتی با راه برای تماس با ما توسعه دهندگان نرم افزارهای مخرب در مورد شما نیاز به هر گونه کمک ارائه. ما زیر هر یک از دستورالعمل های ارائه شده در این سایت را توصیه می. آنچه شما باید انجام دهید به جای از بین بردن VaultCrypt از سیستم شما است.

چگونه به حذف VaultCrypt

هیچ سوالی است که شما نیاز به خلاص شدن از شر VaultCrypt وجود دارد. علاوه بر ذکر اقدامات مخرب است که طول می کشد، تهدید نیز روگرفت رمز عبور مرورگر برای سرقت اطلاعات ورود خود استفاده می کند. نه باید هر زمان زباله و حذف VaultCrypt از کامپیوتر شما با استفاده از ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها. ابزار پیشگیری و حذف نرم افزارهای مخرب خواهد رایانه خود را اسکن، شناسایی و VaultCrypt و تمام اجزای آن را حذف کنید. متاسفانه نرم افزار قادر به بازیابی فایل های خود را نخواهد. اگر شما آنها را حمایت کردن ندارد, شما می توانید سعی کنید با استفاده از نرم افزار بازیابی فایل برای آشکارسازی آنها، با این حال، هیچ تضمینی وجود دارد که آن کار خواهد کرد. بدون در نظر گرفتن که شما هنوز هم نیاز به حذف VaultCrypt از کامپیوتر شما و هر چه زودتر شما آن بهتر را انجام دهد.

حذف VaultCrypt

دانلود ابزار حذفبرای حذف VaultCrypt

پاسخ دهید