حذف VGrabber

Toolbar

VGrabber چیست؟

اگر شما نمی دانید که چگونه به خلاص شدن از شر VGrabber، در اینجا شما چگونه به آن را پیدا کنید. این نرم افزار را دانلود و یا تبدیل فیلم به فرمت های دیگر استفاده می شود. اگر شما آن را از VGrabber. com را دریافت، شما احتمالا دانم چگونه این نرم افزار کار می کند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آی پاد و اپل و آی فون و ویندوز موبایل و برنامه های کاربردی دیگر. علاوه بر این، آن گفته می شود به یوتیوب مربوط. برای حذف آن از کامپیوتر، آن است به اندازه کافی برای حذف آن را از طریق کنترل پنل با دوبار کلیک کردن بر روی VGrabber که ناشر است «http://www..com VGrabber”.

کسانی از شما که قرارداد این نرم افزار ممکن است به یاد داشته باشید که VGrabber اطلاعات شخصی جمع آوری. آن فقط ممکن است اطلاعات غیر قابل شناسایی در مورد سیستم عامل و یا مرورگرهای خود را به منظور بهبود خدمات جمع آوری. این ممکن است نتیجه در نمایش تبلیغات که قرار است مربوط به جستجوی خود را.  علاوه بر این، شما ممکن است متوجه است که کامپیوتر شروع می شود در حال اجرا sluggishly. اگر می بینید که VGrabber میزان استفاده از CPU بالا باعث می شود، نه صبر کنید و به محض این که شما می توانید این برنامه ناخواسته (توله سگ) حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف VGrabber

vgrabber toolbar virus malware حذف VGrabber

چگونه کار می کند VGrabber؟

اگر شما در اینجا به دلیل نوار ابزار VGrabber، با این حال، برخی از تغییرات بیشتر می شود ساخته شده است. نوار ابزار، مثل اکثر برنامه های از این نوع می تواند در کنار سایر برنامه های کاربردی نصب شده و یا می توانید آن را از VGrabber دریافت. ourtoolbar.com. اگر شما قادر به نصب این افزودنی بدون توجه به جادوگران نصب شده, شما برخی از اطلاعات مهم است از دست رفته ممکن است. صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجو تغيير كرده اند؟ مجبور به استفاده از search.conduit.com? این است آنچه شما صرفنظر نموده اید:

Set my default search and home page to the Toolbar’s customized web search and search page. Install and enable Search Protect to notify me of changes.

I allow my current home page and default search settings to be stored for easy reverting later.

در پنجره بعدی شما به پی دی اف ریدر نیترو نصب گردد. برای انتخاب کردن آن را، شما باید انتخاب کنید “من برای نصب نیترو DPF خواننده خواهم”.

نوار ابزار ارائه دهنده جستجو را تغییر می دهد و به عنوان مثال، به جای گوگل، شما استفاده از VGrabber Customized وب جستجو قرار دارند. به منظور ارائه تبلیغات ناخواسته و یا به وب سایت های مشکوک هدایت، باید حذف نوار ابزار VGrabber و تنظیمات مرورگر را تغییر دهید.

محققان نرم افزارهای مخرب دیگر طبقه بندی VGrabber به عنوان سخت که معنی که آن به عنوان مخرب توسط برخی از ابزارهای امنیتی قابل تشخیص است. اگر شما هنوز ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد و می خواهید به حذف نوار ابزار VGrabber، ما دستورالعمل زیر را دنبال کنید. حتی پس از شما با موفقیت تغییر تنظیمات مرورگر، که شما کامپیوتر برای نرم افزارهای مخرب اسکن باید توجه داشته باشید.

چگونه برای حذف VGrabber

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع .صفحه کنترل کلیک کنید – > افزودن یا حذف برنامه ها .
 2. را انتخاب کنید VGrabber یا VGrabber نوار ابزار (بستگی دارد در چه نصب کرده اید) و دکمه حذف را کلیک کنید.

ویندوز ویستا و 7

 1. شروع کلیک کنید – > تابلو – > حذف برنامه .دوبار کلیک کنید VGrabber یا VGrabber نوار ابزار .

تغییر تنظیمات مرورگرها

گوگل کروم

 1. باز کردن مرورگر و را فشار دهید Alt + F . اشاره به ابزار – > پسوند . حذف رضا vGrabbe
 2. تنظیمات کلیک کنید. در در بخش راه اندازی ، مجموعه صفحات و تغییر صفحه راه اندازی کلیک کنید.
 3. در جستجو بخش ، مدیریت موتورهای جستجو کلیک کنید. ارائه دهنده جستجو های ناخواسته را حذف و اضافه کردن یکی از جدید. کلیک کنید انجام می شود.

اینترنت اکسپلورر

 1. مطبوعات Alt + T . را انتخاب کنید مدیریت افزودنی – > نوار ابزارها و پسوندها . VGrabber را حذف کنید.
 2. ارائه دهندگان جستجو کلیک کنید. انتخاب یک ارائه دهنده جستجوی جدید و تنظیم به عنوان پیش فرض کلیک کنید.
 3. حذف VGrabber جستجو در وب سفارشی. پنجره را ببندید. مطبوعات Alt + T . گزینه های اینترنت را انتخاب کنید . کلی برگه ، search.conduit.com را از کادر صفحه و نوع در یک آدرس جدید حذف کنید. کلیک کنید درخواست .

موزیلا فایرفاکس

 1. فشار داده و پایین نگه کلید مهار ، کلید را رها و Shift را فشار دهید نه دو کلید و مطبوعات رها . پسوند کلیک کنید. VGrabber را حذف کنید.
 2. باز کردن منوی کشویی کنار جعبه جستجو. کلیک کنید مدیریت موتورهای جستجو . ارائه دهنده جستجو های ناخواسته را حذف کنید و یک مجموعه. مطبوعات Alt + T .
 3. گزینه کلیک کنید. تغییر صفحه اصلی برگه ل جنس و کلیک کنید خوب .

پس از پایان این مراحل دانلود اسکنر رایگان ما و اسکن کامپیوتر. اسکنر رایگان است، شما کامپیوتر به طور مرتب برای پیدا کردن که آیا کامپیوتر ویروس یا نه متاثر است می توانید اسکن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف VGrabber

پاسخ دهید