VGrabber حذف

دسته‌بندی نشده

VGrabber چیست؟

VGrabber نیز به عنوان Grabber ویدئو ابزاری است که اجازه می دهد تا دانلود فیلم از سایت های ویدئویی آنلاین پشتیبانی دانلود از یوتیوب، Vimeo، Metacafe و سایر است. این فایل های موسیقی را به قالب دیگری تبدیل و انتقال آن به دستگاه های مانند آی پاد و اپل و آی فون و ویندوز موبایل یا دستگاه های اندیشه، شاه توت. از آنجایی که نرم افزار رایگان دیگر نوار ابزارها و برنامه های کاربردی معمولا همراه با آن نصب شده. دومی تامین مالی خواهد بود VGrabber. یکی از شایع ترین تغییرات است که اتفاق می افتد پس از اضافه کردن این نوار ابزار جایگزینی صفحه اصلی موتور جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید خود را با کالاهايی شرکت است. یکی دیگر از موضوع تبلیغات نمایش است.

حتی اگر شما قادر به دانلود این نرم افزار از وب سایت رسمی خود ممکن است، اغلب آن به معنی بیشتر پرخاشگرانه مانند بسته بندی نوار ابزار با دیگر نرم افزار با استفاده از توزیع. شما ممکن است بخواهید نصب رایگان از اتهام برنامه و گزینه نصب خودکار را انتخاب کنید. با دومی شما برخی از اضافی, مانند VGrabber و نوار ابزار مربوط به آن را دریافت کنید.

vgrabber toolbar virus malware VGrabber حذف

VGrabber نوار ابزار توضیحات

VGrabber نوار ابزار ویروس است در واقع یک برنامه مرورگر فاسد است که مفید در اول است، اما پس از نصب، به نظر می رسد آن، ll ظروف سرباز یا مسافر کامپیوتر شما و شما، ll شود مو خود را پاره. VGrabber نوار ابزار مخفف Grabber ویدئو، ارائه می دهد شما را به دانلود هر ویدئو از اینترنت (از یوتیوب و سایت های دیگر)، آثار آن را به عنوان تبدیل ویدئو بیش از حد. اما پس از نصب شدن بر روی یک کامپیوتر، فراموش کار خود و تبلیغات ناخواسته نمایش پرشی که در صفحه نمایش خود را هر چند دقیقه شروع می شود. سیستم کشنده آهسته پایین به دلیل این نرم افزار می شود، آن حتی می تواند باعث شود مرورگر به اغلب در تصادف. VGrabber نرم افزارهای مخرب می تواند همچنین ربودن فایرفاکس و کروم یا اینترنت اکسپلورر با تغییر صفحه فعلی خود و تنظیمات جستجو. شما این اگر شما مشاهده نتایج جستجو به وب سایت های غیر منتظره هدایت و صفحه به طور خودکار می رود به http://VGrabber.com یا چند صفحه دیگر که شما نمی دانستید تنظیم بعنوان پیش فرض می توانید دریابید. نیز وجود دارد خطر سرقت هویت شده توسط نوار ابزار VGrabber زیرا چنین adwares طراحی شده برای به دست آوردن سود بیشتر و بیشتر مالی برای توسعه دهندگان خود را. برای این منظور آنها به جمع آوری داده های شخصی کاربر فرمان می توانید. VGrabber خطر می ویروس به طور جدی اندازد رایانه لذا شما باید برای خلاص شدن از این اشکال به اسرع وقت است.

چرا شما نیاز به حذف VGrabber؟

به خصوص اگر شما آن را عمدا نصب بود از بین بردن این قطعه از کد پیچیده ممکن است. اول از همه شما هنوز آن را در کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها لیست ببینید ممکن است. اگر شما VGrabber این فهرست وجود دارد، شما ممکن است سعی کنید آن را پاک کنید. لطفا توجه داشته باشید، اگر نصب در زمان بسیار اندکی و یا نوار ابزار از مرورگر اینترنت خود را حذف شده بود، شما ممکن است نیاز به تکمیل مراحل دیگر و استفاده از ابزار خاص حذف. معمولا برنامه های کاربردی مانند VGrabber درج یک پرونده در پنهان یا پس زمینه محل در طول نصب که تنها هدف است باز بماند و نه دیده می شود. توجه به مانند عزل ساده از نوار ابزار فایل غیر ممکن می شود.

اگر شما VGrabber را از صفحه کنترل حذف می تواند و نه کامپیوتر بسیار زرنگ و دانا، این خودکار حذف مراحل را دنبال:

  1. دانلود و رایانه خود را با استفاده از ابزار antimalware مثلا Spyhunter اسکن. اگر شما انتخاب می کنید برای استفاده از هر چیز دیگری به عنوان بسیاری از برنامه های آنتی ویروس نمی تواند اگر برنامه هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر تشخیص می توانید بررسی کنید.
  2. تنظیمات زیر را بررسی کنید:
    • برای اینترنت اکسپلورر : برو به “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، -> “مدیریت افزودنی”. جستجو برای VGrabber و یا هر چیزی مربوط به لوله. اگر شما هر گونه ها، آنها را غیرفعال کنید.
    • برای گوگل کروم : کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر گونه الحاقات مربوط به VGrabber یا مجرا، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
    • برای موزیلا فایرفاکس : رفتن به “ابزار”–> “افزودنی” ->; “ضمیمهها”. اگر شما هر گونه الحاقات مربوط به VGrabber یا مجرا، آنها را غیرفعال کنید.
  3. کامپیوتر خود را با برنامه های آنتی ویروس اسکن یک بار دیگر برای اطمینان از هیچ تهدید باقی مانده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف VGrabber

پاسخ دهید