حذف Video Download Converter Toolbar

دسته‌بندی نشده

Video Download Converter Toolbar چیست؟

Video Download Converter Toolbar افزونه مرورگر است که اغلب به hijacker مرورگر توسط کاربران و وبلاگ نویسان antimalware یکسان محسوب است. با این وجود, شما نباید شتابزده که در انعقاد است که نوار ابزار در مرورگر خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم) عفونت مخرب است. توصیه شما قطعا Video Download Converter Toolbar را از رایانه خود حذف می شود، اما که به دلیل نوار ابزار خود نیست. شما به سادگی نیاز به مراقب باشید از ایجاد نرم افزارهای مخرب ممکن است.

چگونه کار می کند Video Download Converter Toolbar؟

دلیل اصلی که چرا ما نمی Video Download Converter Toolbar در نظر hijacker مرورگر این واقعیت است که کاربران آن را روی کامپیوترهای خود نصب است. در حال حاضر، شما ممکن است که شما تا به حال هیچ وجه قصد Video Download Converter Toolbar بر روی کامپیوتر شما نصب است، اما حقیقت این است هنگامی که شما دانلود برنامه های مختلف نرم افزار را از وب سایت های شخص ثالث آنها به احتمال زیاد با چنین برنامه های افزودنی مرورگر به عنوان این نوار ابزار همراه هستند و اگر شما از طریق فرایند نصب negligently، شما با چند بیشتر برنامه های کاربردی در سیستم شما ممکن است تا پایان می گویند، که برخی از شما حتی لازم نیست.

از این رو، اگر شما نصب جدید برنامه در کامپیوتر شما تازگی و Video Download Converter Toolbar ظاهر در مرورگر خود، به این معنی است که پسوند با برنامه نصب شده است. چه تر است, وجود دارد دلیل چرا کاربران برخی از فکر می کنم Video Download Converter Toolbar است hijacker مرورگر – باید شما نصب راه اندازی کامل این پلاگین مرورگر, موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی خود را برای search.tb.ask.com و home.tb.ask.com تغییر می کند. رفتار مشابه توسط نوار ابزار InboxAce که ما به فرض که این نوار ابزار دو چیز مشترک اند اجازه می دهد به نمایش گذاشته شد.

حتی اگر نصب و راه اندازی نیاز به مداخله کاربر Video Download Converter Toolbar کاملا بی گناه است. این افزونه می توانید اطلاعات در وب سایت شما در حال دیدن سایت از طریق کوکی ها جمع آوری و در مورد آن توسط مجرمان اینترنتی هک می شود، همه داده های جمع آوری شده ممکن است برای بازاریابی و حتی اهداف توزيع نرم افزارهای مخرب استفاده می شود. بنابراین، اگر می خواهید برای جلوگیری از عفونت ممکن است مخرب و خطرات امنیتی دیگر است Video Download Converter Toolbar از رایانه خود در حال حاضر حذف. به دنبال دستورالعمل های زیر را Video Download Converter Toolbar به صورت دستی حذف کنید.

حذف دستی Video Download Converter Toolbar

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
 2. کلیک کنید تنظیمات در نوار جذابیت و به کنترل پنلبروید.
 3. حذف یک برنامه کلیک کنید و حذف Video Download Converter Toolbar.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
 2. به حذف یک برنامه و حذف Video Download Converter Toolbar.

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنلبروید.
 2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب و عزل Video Download Converter Toolbar.

چگونه برای بازگرداندن تنظیمات مرورگر

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + X را فشار دهید و به گزینه های اینترنتبروید.
 2. باز کردن زبانه پیشرفته و تنظیم مجددرا کلیک کنید.
 3. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید و بازنشانی دوباره کلیک کنید.
 4. وقتی ریست کامل است, نزدیک و “موافق”را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. نارنجی Firefox دکمه را فشار دهید و به کمک کند.
 2. اطلاعات عیب یابی و تنظیم مجدد فایرفاکس را در یک برگه جدید کلیک کنید.
 3. تنظیم مجدد فایرفاکس را دوباره کلیک کنید و هنگامی که تنظیم مجدد را فشار دهید به پایان برسد .

گوگل کروم

 1. Alt + F را فشار دهید و ابزارکلیک کنید.
 2. انتخاب پسوند و Video Download Converter Toolbar را از لیست حذف کنید.
 3. تنظیمات در سمت چپ کلیک کنید.
 4. باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات را انتخاب کنید و تنظیم صفحاتکلیک کنید.
 5. حذف home.tb.ask.com و آدرس صفحه جدید را وارد کنید. “موافق” رافشار دهید.
 6. مدیریت موتورهای جستجو تحت جستجو را انتخاب کنید.
 7. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید، Ask.com و کلیک روی انجام می شود.

پس از حذف دستی شما باید کامپیوتر خود را با SpyHunter اسکنر رایگان جهت بررسی کنید که آیا شما هر دیگر بالقوه خطرناک برنامه در سیستم شما نصب شده است اسکن کنید. تمام طول می کشد برای محافظت از کامپیوتر خود را از تهدیدات مخرب انجام می دهد. Video Download Converter Toolbar افزونه مرورگر است که غیر مستقیم ممکن است مسئول یک سری از مسائل امنیتی، بنابراین شما باید Video Download Converter Toolbar را از کامپیوتر شما قبل از هر یک از تهدیدات مخرب حذف کنید را وارد سیستم خود را مدیریت است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Video Download Converter Toolbar

پاسخ دهید