حذف View-Password.exe

دسته‌بندی نشده

View-Password.exe چیست؟

View-Password.exe به عنوان یک فایل مخرب طبقه بندی شده است. فایل های اجرایی (یا فایل های .exe) راه اندازی برنامه و تغییر تنظیمات اپلتها. این فایل ها اجرای برنامه های دیگر این کاملا ممکن است که پرونده از یک منبع قابل اعتماد نيست، ممکن است حاوی کدهای مخرب است. این است که در آن View-Password.exe می آید اید View-Password.exe متعلق به خانواده ViewPassword. ViewPassword یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی است. مانند مشابه پشتیبانی برنامه های کاربردی دیگر ViewPassword نمایش آگهی های تجاری مختلف ناخواسته و وقفه تجربه. شما باید تلاش برای حذف View-Password.exe در اسرع وقت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف View-Password.exe

ViewPassword چیست و چگونه کار می کند?

اگر شما در مرور وب و نگه در حال اجرا به آگهی های مختلف مانند آگهی ها، پنجره های بازشو و حمایت لینک در همه مرورگرهای خود را توسط یک برنامه تبلیغاتی مزاحم آلوده می شوند. ViewPassword سازگار با تمام مرورگر های محبوب مانند اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. راه شما ViewPassword یا دیگر برنامه های مشابه و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده دریافت می توانید با دانلود نرم افزار رایگان از اینترنت است. ViewPassword با AdLyrics همراه بوده است. شما باید در خاطر داشته باشید که نرم افزار آزاد معمولا همراه با برنامه های مختلف ناخواسته می آید و ViewPassword این روش برای دسترسی به کامپیوتر شما استفاده می شود می تواند نگه دارید. هنگامی که شما دانلود نرم افزار رایگان یا شاخه بر روی کامپیوتر شما را مطمئن شوید که تمام اطلاعات در برنامه جادویی نصب را بررسی کرده و برنامه های ناخواسته را بردارید.

راه ViewPassword با این نسخهها کار با نمایش تبلیغات مختلف در مرورگر خود را برای تولید ترافیک صفحات خاصی است. اگر شما روی یکی از تبلیغات ارائه شده توسط ViewPassword شما سود برای توسعه دهندگان خود را. شما نه از آن به هیچ وجه مهم نیست که چقدر خوب معامله به نظر می رسد ممکن است بهره مند شوند. علاوه بر این، شما در واقع است از روی آگهی به عنوان ممکن است شما را به وب سایت خطرناک است که ممکن است کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده هدایت رنج می برند می تواند. شما نمی باید در هر یک از تبلیغات ارائه شده توسط ViewPassword کلیک کنید. به عنوان بالا View-Password.exe ذکر شده است که بخشی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ViewPassword. برای از بین بردن View-Password.exe شما نیاز به حذف adware.

چگونه برای حذف View-Password.exe

اگر می خواهید حفاظت از کامپیوتر شما و حذف View-Password.exe شما می توانید به یکی از دو گزینه استفاده کنید. شما می توانید کامل کتابچه راهنمای کاربر حذف ViewPassword یا ViewPassword به خاتمه به طور خودکار. اگر گزینه اول را انتخاب می کنید شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید. با این حال، آن را به عنوان قابل اعتماد راه حل دوم توصیه کنیم. اگر شما دانلود و نصب ابزار حذف تروجان، مثال Spyhunter شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و تمام اجزای دیگر ViewPassword. کامپیوتر خود را نیز خواهد شد برای دیگر تهدیدات اسکن شده و شما هنگامی که مرور وب کاملا امن خواهد بود.

View-Password.exe حذف

حذف ViewPassword از ویندوز ایکس پی

1. کلیک بر روی شروع
2. رفتن به کنترل پنل
3. روی افزودن یا حذف برنامه ها
4. ViewPassword را انتخاب کنید.
5. حذف را کلیک کنید.

پاک کردن ViewPassword از ویندوز 7 و ویستا

1. مراحل بالاتر از 1 به 2 را دنبال کنید
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
3. راست کلیک بر روی ViewPassword
4. حذف adware

خاتمه ViewPassword از ویندوز 8

1-حرکت مکان نما به چپ پایین
2. راست کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
4. حذف ViewPassword

دانلود ابزار حذفبرای حذف View-Password.exe

پاسخ دهید