حذف VirLock Ransomware

Malware

راهنمایی در مورد حذف VirLock Ransomware

VirLock Ransomware نرم افزار مخرب است که اعلان ‘Your Computer Was Automatically Blocked’ را نشان می دهد هنگامی که آن را وارد رایانه شما است. اطلاع رسانی ادعا می کند که شما نرم افزار غیر قانونی اطلاع شما در مورد این واقعیت که پرونده های رمزگذاری شده بودند و توضیح می دهد که آنچه شما باید انجام دهید برای جلوگیری از بیشتر عذاب است.

پیام، ظاهرا، از اداره امنیت ملی است که یک سازمان چینی می آید. نه اجازه دهید خود را فریب خورده می شود چون ما به شما اطمینان دهم چینی نهادهای قدرت برای سیستم عامل خود را که به این پیام اعتماد کنید. با این حال، این نوع مشکل است که می تواند نادیده گرفته میشوند نیست. ما مصرانه از شما را به VirLock Ransomware از رایانه خود حذف اسرع.

VirLocker Ransomware حذف VirLock Ransomware

دانلود ابزار حذفبرای حذف VirLock Ransomware

VirLock Ransomware چکار می کند؟

چون شما را نقض قوانین همانطور که قبلا ذکر شده, VirLock Ransomware اعلان ادعا که ‘Your Computer Was Automatically Blocked’، نشان می دهد. در سایبر اعلان این جنایتکاران که در واقع ارسال شما این پیام که نرم افزار غیر قانونی تشخیص داده بود داخل کامپیوتر شما و در نتیجه، فایل های شخصی خود را توضیح رمزگذاری شده بودند. علاوه بر این، رجیستری ویندوز شما را مجدداً پیکربندی و اجرای فایل های اجرایی مسدود خواهد شد. به عبارت دیگر سیستم شما خواهد شد فاسد، و فلج که را مانع حذف VirLock Ransomware، بطور قابل توجهی.

مجرمان اینترنتی تقاضا خواهد کرد که شما 250 دلار در BitCoins به دریافت فایل ها و کنترل سیستم های خود را پرداخت. با توجه به این عفونت مخرب اگر شما موفق به پرداخت باج، فایل های شخصی خود را نابود شود خواهد شد و «حکم را صادر شده بازداشت خود را”. از آنجا که این فقط یک راه برای سرکش برای ترساندن شما به باور این شام شما, نگران نباشید باید.

اعتماد این پیام و بسیار با دقت قبل از پرداخت پول فکر می کنم. فکر می کنم در مورد این واقعیت است که شما در حال ارسال پول خود را به طور مستقیم به افرادی که آلوده به کامپیوتر خود را در وهله اول. همچنین، هیچ تضمینی وجود ندارد که مدارک خود را به شما بازگردانده خواهد شد پس از پول به شما پرداخت وجود دارد. شما همچنین باید امکان رمزگشایی فایل ها با کمک ابزار رمزگشایی کنید. اگر شما در حال حاضر خسته تمام گزینه های دیگر، البته، پرداخت پول تنها امید برای بازگشت اطلاعات شما ممکن است. حتی اگر شما تصمیم به پرداخت، با این وجود, شما نباید به فسخ VirLock Ransomware فراموش.

ما پژوهشگران مشخص که این بدافزارها معمولا حملات سیستم عامل از طریق پیوست های ایمیل اسپم، درایو توسط دانلود کلاهبرداری و یا هنگامی که شما در نصب برنامه های غیرقابل اعتماد. در آینده بیشتر مراقب باشد و حذف VirLock Ransomware در اسرع وقت است.

چگونه به حذف VirLock Ransomware

ما امیدواریم که ما را به شما ثابت شده و اهمیت VirLock Ransomware حذف. دریغ و پاک VirLock Ransomware به زودی به عنوان شما تصمیم مربوط به فایل های خود را. زیر این مقاله ما دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی از بین بردن VirLock Ransomware آماده است. کامپیوتر خود را تمیز و آنها را دنبال.

حذف VirLock Ransomware

 1. با استفاده از یک کامپیوتر تمیز نصب ابزار حذف تروجان خودکار مشروع.
 2. انتقال فایل نصب کننده را بر روی دستگاه قابل انتقال (به عنوان مثال کلید USB).
 3. راه اندازی مجدد رایانه آلوده.
 4. هنگامی که می بینید دفترچه شروع به بهره برداری از کلید F8.
 5. حالت ایمن با خط فرمان (با استفاده از کلید های arrow) را انتخاب کنید و کلیک کنید را وارد کنید.
 6. در خط فرمان پنجره نوع سی دی… (بعد از C:Windowssystem32) و کلیک کنید را وارد کنید.
 7. در حال حاضر نوع explorer.exe (بعد از C:Windows) و ورود را کلیک کنید.
 8. انتقال ابزار حذف تروجان روی کامپیوتر آلوده.
 9. راه اندازی نصب و ابزار حذف تروجان خودکار را فعال کنید.
 10. اسکن سیستم عامل خود را برای پیدا کردن همه تهدیدها و رفع تهدیدات را انتخاب کنید.
 11. رایانه را در حالت عادی راه اندازی مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف VirLock Ransomware

پاسخ دهید