Vista Defender Plus 2013 حذف

Fake Antispyware

Vista Defender Plus 2013 چیست؟

Vista Defender Plus 2013 یک برنامه جعلی است که متعلق به خانواده Braviax از برنامه های آنتی ویروس جعلی است که قادر به ایجاد یک گروه قوی از جنایتکاران و مجرمین است که بیشتر و بیشتر سیستم های کامپیوتری را آلوده کرده است. برنامه حملات رایانه های ویندوز ویستا در حال اجرا است. با این حال، این نسخه های مختلف است که کامپیوتر در حال اجرا سیستم عامل های مختلف تاثیر می گذارد. Vista Defender Plus 2013 رفتار درست مثل بسیاری از برنامه های سرکش ضد جاسوس افزار. این برنامه با استفاده از اسکنر جعلی است که شبیه سازی سیستم اسکن و گزارش در مورد مقدار زیادی از فایل های مخرب بر روی سیستم شما در بر داشت. این برنامه توصیه می کند از بین بردن آنها بلافاصله و حتی خدمات خود را نشان می دهد. با توجه به برنامه، همه شما باید انجام دهید است پرداخت هزینه برای مجوز Vista Defender Plus 2013. سپس برنامه ای همه در ابزار امنیتی یک وعده.

vista defender Plus 2013 virus Vista Defender Plus 2013 حذف علاوه بر این، Vista Defender Plus 2013 تغییرات شناسایی برخی از کلید در رجیستری ویندوز خود را که منجر به جاری شدن سیل سیستم خود را با اطلاعیه امنیتی ساختگی و پاپ تا تبلیغات بیان درباره جاسوس افزارها عفونت. در اینجا به برخی از آنها: Vista Defender Plus 2013 ژورنال ویروس کامپیوتری (Rogue.FakeRean-Braviax)، که وانمود می شود برنامه های امنیتی مشروع و ادعا می کند که تروجان تشخیص داده شده است بر روی کامپیوتر شما است.
اگر شما سعی کنید برای حذف این عفونت Vista Defender Plus 2013 که شما نیاز به خرید “ نسخه کامل آن ” قبل از اینکه قادر به انجام این کار دولت خواهد شد.
جدا از جعلی نتایج خواهد شد Vista Defender Plus 2013 اسکن صفحه نمایش دیگر امنیتی جعلی هشدار می دهد که طراحی شده است که شما فکر می کنم اطلاعات خود را در معرض خطر است و یا اینکه کامپیوتر شما به شدت آلوده است.این پیام ها شامل:

System hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

System danger!
Your system security is in danger. Privacy threats detected. Spyware, keyloggers or Trojans may be working in the background right now. Perform an in-depth scan and removal now, click here.

در واقع هیچ یک از مسائل گزارش شده است واقعی ، و تنها مورد استفاده برای ترساندن شما را به خرید Vista Defender Plus 2013 و سرقت اطلاعات مالی شخصی شما.

به عنوان بخشی از مکانیزم دفاعی آن Vista Defender Plus 2013 ویندوز سیستم تاسیسات، از جمله وظیفه مدیریت ویندوز و ویرایشگر رجیستری غیر فعال است و شما را از اجرای برنامه های خاصی است که می تواند منجر به حذف آن مسدود می کند.
این آنتی ویروس سرکش انجمن های فایل های ویندوز را تغییر داده است و در حال حاضر هر زمان که شما در حال تلاش برای باز کردن و یا نصب برنامه Vista Defender Plus 2013 برنامه از شروع بلوک و در عوض یک اعلان جعلی که در آن فایل آلوده است که گزارش خواهد شد نمایش داده خواهد شد.

Vista Defender Plus 2013 اومدی ، و شما باید هر گونه هشدار است که ممکن است تولید این نرم افزار مخرب را نادیده گرفت.
تحت هیچ شرایطی شما باید به این خرید نرم افزار امنیتی سرکش به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما، شما باید با بانک خود تماس بگیرید و اختلاف اتهام بیان کرد که برنامه اومدی و ویروس کامپیوتری است.

ثبت کد برای Vista Defender Plus 2013 به عنوان مرحله اختیاری, شما مجوز کلیدی زیر برای ثبت نام Vista Defender Plus 2013 و توقف هشدار جعلی استفاده کنید.
Vista Defender Plus 2013 کلید ثبتی: 9443-077673-5028 3425 814615 3990 2233 298080 3424 1147 175591 6550 لطفا در نظر داشته باشید که وارد کردن کد بالا ثبت نام خواهد شد نگه داشتن نیست حذف Vista Defender Plus 2013 که شما قادر خواهید بود برای تکمیل ما راهنمای حذف آسان تر از کامپیوتر شما، در عوض آن فقط هشدار جعلی متوقف خواهد شد.

همانطور که شما می بینید Vista Defender Plus 2013 نه برنامه ای مفید، بر خلاف آن باید حذف در اسرع. بهترین راه برای Vista Defender Plus 2013 را از رایانه خود حذف برنامه مشروع ضد جاسوس افزار, مثلا Spyhunter استفاده می کند. خلاص شدن از این badware بدون هر گونه شبهه. در صورتی که شما برای آن پرداخت می شود، تماس با بانک خود و مجادله اتهامات به محض این که شما می توانید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Vista Defender Plus 2013 حذف removal instructions en Vista Defender Plus 2013 حذف

پاسخ دهید