Vista Home Security 2013 حذف

Fake Antispyware

Vista Home Security 2013–چگونه برای حذف این نرم افزار آنتی ویروس جعلی است؟

Vista Home Security 2013 نرم افزار امنیتی جعلی است که تلاش برای ترساندن unsuspecting کاربران کامپیوتر به اعتقاد داشتند که کامپیوتر خود را با خطر بالا مخرب، تروجان ها و ویروس آلوده است. این نرم افزار آنتی ویروس سرکش infiltrates کاربر کامپیوتر بدون رضایت خود را و سپس شروع به تقلید مشروع امنیت اسکنر– آن انجام اسکن امنیتی و امنیت پیغامهای هشدار نشان می دهد. توجه کنید که Vista Home Security 2013 یک پایگاه داده تعریف ویروس و نه هیچ یک از ویژگی های است که اجازه می دهد این برنامه برای تشخیص هر یک از عفونت امنیتی آن را ندارد. در واقع این نرم افزار مخرب نشان می دهد که اسکن امنیتی جعلی و وانمود به تشخیص عفونت های امنیتی است که در واقع بر روی کامپیوتر کاربر وجود ندارد.

این حیله گری به زور کاربران کامپیوتر به “فعال کردن (خرید)” نشان داده می شود نسخه کامل این برنامه. کاربران نباید به فروش Vista Home Security 2013–کلاهبرداری ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی برای این نرم افزار جعلی برای ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی معادل پرداخت. اگر این برنامه را در مشاهده اسکن رایانه انجام امنیت و درخواست شما به خرید نسخه کامل شما اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را با یک برنامه آنتی ویروس جعلی است که نباید اعتماد باشد نفوذ می توانید

vista home security 2013 new Vista Home Security 2013 حذف

Vista Home Security 2013 سرچشمه از یک خانواده از نرم افزار آنتی ویروس جعلی به نام Braviax. همه برنامه های مخرب از خانواده این توانایی برای تغییر نام خود را با توجه به چه سیستم عامل به آنها را آلوده است. به عنوان مثال این نرم افزار آنتی ویروس ساختگی را بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا سیستم عامل ویندوز 7 را به عنوان برنده 7 صفحه اصلی امنیت 2013 غیره شود. متداول ترين اسب چموش امنیت نرم افزار از این خانواده با استفاده از تروجان ها و امنیتی جعلی آنلاین بازشو هشدار کاربران کامپیوتر نباید اعتماد به هر پیام های آنلاین است که که کامپیوتر آنها هم مبتلا شده باشند و ارائه آن را به دانلود برخی از نرم افزار برای از بین بردن این ظاهرا دارند توزیع شناسایی مسائل امنیتی. شیوه های دیگر است که کامپیوتر می تواند محافظت از اسکنر های امنیتی جعلی چنین عبارتند از: به روز رسانی نرم افزار مکرر و استفاده از برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر با این سرکش آلوده نباید پرداخت برای نسخه کامل – استفاده از این راهنمای حذف و از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

Vista Home Security 2013 حذف:

مهم! قبل از دانلود: با کلیک بر روی دکمه “ثبت نام” است که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی برنامه Vista Home Security 2013، در پنجره ثبت نام باز قرار دارد را وارد کنید یکی از رجیستری این کلید در “کلید ثبتی” زمینه و “فعال کردن” را کلیک کنید:

9443-077673-5028
3425-814615-3990
2233-298080-3424
1147 175591 6550

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Vista Home Security 2013 فکر می کنم که شما آن را خریداری کرده اید و مولد جعلی هشدارها را متوقف خواهد کرد. همچنین شما برای اجرای برنامه ها و برنامه های ضد جاسوس افزار مشروع اجازه خواهد داد که. توجه کنید، که این برنامه ثبت نام نیست آن را از کامپیوتر شما حذف خواهد شد، آن را فقط غیر فعال پیغامهای هشدار امنیتی جعلی. بعد از این کلید را وارد شما هم اکنون برنامه ضد جاسوس افزار توصیه می شود دانلود کنید و خلاص شدن از شر این نرم افزار امنیتی جعلی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Vista Home Security 2013 حذف

پاسخ دهید