Vista Security Cleaner Pro حذف

Fake Antispyware

Vista Security Cleaner Pro چیست؟

Vista Security Cleaner Pro است یک برنامه آنتی ویروس سرکش است که توسط مجرمان اینترنتی به منظور سرقت پول از کاربران کامپیوتر تصادفی طراحی شده بود. برنامه سیستم های سیستم عامل ویندوز ویستا در حال اجرا را هدف قرار. همچنین برخی از انواع دیگر که رایانه با نسخه های جدیدتر ویندوز حمله. تمام نسخه های این برنامه هر توابع مفید ندارید. با این حال، آنها ارائه خود را به عنوان امنیت ابزار است که می تواند کمک به شما برای حل هر امنیتی مرتبط با مسائل بر روی سیستم شما.

Vista Security Cleaner Pro نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که سرچشمه از خانواده جنایتکاران و مجرمین به نام Braviax است. این برنامه ساختگی در ویندوز ویستا سیستم عامل هدف قرار دادند و ارتشاح کاربر رایانه با استفاده از امنیت پیدا vurnebilitties. پس از این اسکنر های امنیتی جعلی کاربر کامپیوتر آلوده آن اعدام تمام نرم افزار نصب شده مسدود می کند و مدیر وظیفه غیر فعال خواهد شد، علاوه بر آن قادر به ویرایش رجیستری سیستم عامل خواهد شد و خود را برای شروع به صورت خودکار در هر راه اندازی سیستم را تنظیم می کند. Vista Security Cleaner Pro فقط تقلید از یک برنامه آنتی ویروس واقعی است, این نرم افزار سرکش یک پایگاه داده تعریف ویروس و نه هر گونه ویژگی های دیگر که باید در نرم افزار آنتی ویروس قانونی ندارد – آن را با استفاده از پیام های هشدار امنیتی جعلی همراه با تولید نرم افزارهای مخرب و ویروس تشخیص لیست برای ترساندن کاربران کامپیوتر به باور که رایانه های خود را با امنیت بالا خطر عفونت آلوده می شوند.

Vista Security Cleaner Pro Virus Vista Security Cleaner Pro حذف

در واقع هیچ یک از تهدیدات امنیتی نشان داد واقعی – هستند Vista Security Cleaner Pro وانمود به تشخیص همان تهدیدات امنیتی بر روی هر کامپیوتر است که ارتشاح آن. توجه کنید که این نرم افزار سرکش است قادر به تغییر نام بر اساس چه سیستم عامل آن می شود – مثلا از یک کامپیوتر در حال اجرا در سیستم عامل ویندوز 7 اگر خواهد نشان به عنوان برنده 7 امنیت تمیز کننده تخصصی, ویندوز ایکس پی کاربران این برنامه آنتی ویروس جعلی به عنوان ایکس پی امنیت پاک طرفدار را ببینید.

Vista Security Cleaner Pro است اومدی کل مجرمان اینترنتی ایجاد شده این برنامه جعلی برای اسکورت پول از کاربران کامپیوتر شکی به آن نداریم. توجه کنید که برای نسخه کامل این نرم افزار سرکش پرداخت معادل به ارسال پول را برای مجرمان اینترنتی. اگر شما این برنامه اسکن رایانه شما را برای عفونت های امنیتی می توانید مطمئن باشید که کامپیوتر خود را با برنامه های ضد ویروس سرکش نفوذ آن اعتماد نکنید و دستورالعمل حذف ارائه شده استفاده برای از بین بردن آن را از کامپیوتر شما.

جعلی امنیتی هشدار پاپ آپ تولید شده توسط Vista Security Cleaner Pro:

Vista Security Cleaner Pro حذف:

مهم! قبل از دانلود: کلیک بر روی دکمه “ثبت نام” است که در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی Vista Security Cleaner Pro قرار دارد یکی از این کلید رجیستری را در زمینه “Reg کلید” را وارد کنید و کلیک کنید “فعال کردن”:

  • 3425-814615-3990
  • 1089-903874-1875

هنگامی که کلید ثبت نام وارد شده است، خواهد شد Vista Security Cleaner Pro تولید پیام های هشدار دهنده تقلبی را متوقف و اجرای نصب نرم افزار اجازه می دهد. توجه که این برنامه ثبت نام نمی حذف آن از کامپیوتر شما.  ما بسیار توصیه به Vista Security Cleaner Pro را از سیستم خود حذف به محض این که شما آن را تشخیص وجود دارد. استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter و اجرای کامل اسکن سیستم. این اطمینان خواهد داد که سیستم شما خواهد شد تمیز و محافظت در برابر عفونت های دیگری که می توانید سعی کنید رایانه را آلوده در آینده. فراموش نکنید که جاسوس یاب خود را ارتقا به جدیدترین نسخه آن حاصل آن همه تهدیدات را تشخیص دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Vista Security Cleaner Pro حذف

پاسخ دهید