حذف Visual Discovery Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Visual Discovery Ads

Visual Discovery Ads برنامه استاندارد سخت است که شما را با تبلیغات بی شماری سیل است. آن را سازگار با Google Chrome موزیلا Firefox و Internet Explorer است. هنگامی که آن شروع نمایش آگهی های متعدد کاربران اغلب ميشن.

از آنجا که شما را به نظارت بر نصب و راه اندازی نرم افزار غفلت حقیقت است که شما احتمالا تا به حال فرصتی برای کاهش ورود به این برنامه و آن را از دست رفته. در حالی که این یک برنامه مخرب نیست، هنوز Visual Discovery Ads را از رایانه خود حذف توصیه می کنیم.

Visual Discovery ads1 حذف Visual Discovery Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Visual Discovery Ads

Visual Discovery Ads چکار می کند؟

هدف اصلی این نرم افزار برای ترویج منافع اشخاص ثالث و برای افزایش ترافیک به وب سایت خود را است. برای هر کلیک بر روی آگهی های حمایت مالی مزاحم درآمد را بدست آورده است. تحمل این را در ذهن، تعجب آور است که Visual Discovery Ads شما ارائه با صدها نفر از آگهی در هر پنجره جدیدی باز می کنید نیست. علاوه بر این، تبلیغات نمایش داده شده با توجه به علاقه شما به سفارشی احتمالا. در صورتی که مورد، به این معنی است که سخت به شرح زیر فعالیت های اینترنتی خود را. آدرس آی پی خود، سابقه مرور، جستجو نمایش داده شد، موقعیت جغرافیایی، مرورگر مورد نظر، صفحات مورد علاقه، و غیره با دقت ثبت شده و مورد استفاده برای ایجاد تبلیغات جذاب تر برای شما. بزرگترین مشکل این است که این برنامه ممکن است تصمیم به فروش یا به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با اشخاص ثالث ناشناخته است. اگر شما خسته از تبلیغات و اگر فکر می کنید که این نرم افزار نقض حریم خصوصی شما Visual Discovery Ads را از سیستم خود حذف کنید.

چون Visual Discovery Ads مسئول محتوای آنها نیست شما را نیز باید با احتیاط از کلیک کردن روی تبلیغات است. D0es سخت نیست بررسی صفحات که شما پس از کلیک روی تبلیغ، که بدان معنی است که شما در وب سایت های مخرب ممکن است تا پایان کارگردانی خواهد شد. اگر که اتفاق می افتد نتایج شامل یک عفونت جدی مخرب. حفاظت از کامپیوتر شما و خلاص شدن از شر Visual Discovery Ads.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Visual Discovery Ads معمولا وارد کامپیوتر همراه با نرم افزار رایگان. اگر شما اغلب نصب رایگان شارژ نرم افزار از وب سایت های مشکوک، شما به دنبال روند نصب و راه اندازی باید یاد بگیرند. گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و کاهش ورود به همه برنامه های نا شناخته. این باید اطمینان حاصل شود که هیچ نرم افزار ناخواسته سیستم شما می رسد. با این حال، به تازگی آن که شرکت که به تولید رایانه های خیر نصب این نرم افزار پشتیبانی به هر کامپیوتر قبل از رسیدن به کاربران حتی کشف شد. از آنجا که ما توصیه به فوق العاده مراقب باشید، اگر شما به تازگی خریداری شده این کامپیوتر.

چگونه به حذف Visual Discovery Ads

بهترین راه حل به ترک برداشتن Visual Discovery Ads حرفه ای است. باید خرید نرم افزار امنیتی معتبر و اجازه دهید آن را حذف Visual Discovery Ads برای شما. فراموش نکنید که ضد جاسوس نیز در آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد بود. برای کاربرانی که نه Visual Discovery Ads خود به خود فسخ خواهد بود، ما تهیه دستورالعمل های دقیق است که شما را زیر پیدا کنید.

حذف Visual Discovery Ads

ویندوز 8

  • راست کلیک بر روی مترو UI, شیر تمام برنامه و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • باز برنامه حذف و از بین بردن Visual Discovery Ads.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

  • آرم ویندوز کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و پاک کردن Visual Discovery Ads.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه شروع را کلیک کنید.
  • دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها و خاتمه Visual Discovery Ads.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Visual Discovery Ads

پاسخ دهید