حذف Visualbee.delta-search.com

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف نرم افزارهای مخرب VisualBee و تغییر مسیر Visualbee.delta-search.com

Visualbee.delta-search.com وب سایت جستجو نامطمئن که از نزدیک مربوط به دلتا جستجو است. درست مثل این موتور جستجو “معروف” آن هم با کمک نرم افزار شخص ثالث بدون مجوز روشن از کاربر درخواست ترویج است. می آید به زودی به عنوان Visualbee.delta-search.com در هدف خود کامپیوتر آن معمولاً به جای شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجو دهد تا. شما باید بسیار مراقب باشید اگر شما متوجه دلیل آن عمدتا می دهد مرورگر تاییدیه به Visualbee.delta-search.com تغییر نتایج جستجو برای کاربران خود است.

علاوه بر این، شما همچنین ممکن است تبلیغاتی که با لینک پر و پتانسیل بسیار خوبی برای شما را به برخی از وب سایت خطرناک هدایت اطلاع. در واقع, همین دلیل است که توصیه می کنیم با استفاده از قابل اطمینان تر موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ، و اجتناب از Visualbee.delta-search.com.

visualbee delta search حذف Visualbee.delta search.comدانلود ابزار حذفبرای حذف Visualbee.delta-search.com

چرا شما نیاز به جستجو Visualbee.delta-search.com را حذف کنید؟

Visualbee.delta-search.com دانلود پی دی اف سازندگان مبدل های ویدئویی و نرم افزار رایگان مشابه با استفاده از گسترش. علاوه بر این، آن را نیز بر روی کامپیوتر بعد از نصب متوجه می شود ممکن است نوار ابزار VisualBee. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از بارگیری در چنین غیر منتظره، باید با دقت بررسی هر پنجره نصب نرم افزار رایگان و دانلود آن را لغو. در غیر این صورت، شما ممکن است موافق به تغییر خود را شروع صفحه، صفحه برگه جدید و پیش فرض جستجو موتور Visualbee.delta-search.com. به طور معمول, این برنامه همه مرورگرهای وب، که نصب شده بر روی کامپیوتر، بنابراین کاربران باید توجه کنید که آنها را برای رفع هر یک از مرورگرهای خود را اگر آنها می خواهند برای خلاص شدن از شر این موتور جستجو برای خوب تاثیر می گذارد.

چگونه برای حذف نرم افزارهای مخرب VisualBee و تغییر مسیر جستجو Visualbee.delta-search.com

زمانی که تلاش برای خلاص شدن از شر Visualbee.delta-search.com، شما در مرحله اول آن از طریق افزودن/حذف برنامه ها باید از بین بردن. برای آن، کلیک کنید شروع -> -> تنظیمات کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها ->. در اینجا، برای VisualBee دلتا جستجو و نوشته های مشابه نگاه کنید. علاوه بر این، این نوشته نیز، اگر آنها را در لیست ظاهر می شود حذف: دلتا کروم نوار ابزار، نوار ابزار دلتا، Yontoo، محافظت از مرورگر و Mixi.DJ. علاوه بر این، VisualBee را از مرورگر خود حذف کنید:

اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت–> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و عزل VisualBee و نوشته های مشابه است که ممکن است برای شما ناشناخته باشد.
  2. کلیک کنید ” ‘مدیریت افزونه’ ابزار -> -> ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجوی شما استفاده می شود قبل از به جای Visualbee.delta-search.com.

موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن VisualBee و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک کنید “حذف برنامه”.
  2. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو به جای Visualbee.delta-search.com.

گوگل کروم:

  1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند. در اینجا، به دنبال VisualBee گسترش و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله.
  2. کلیک بر روی آیکون wench، به تنظیمات بروید و انتخاب کنید ‘مدیریت موتورهای جستجو. موتور جستجو به گوگل یا دیگر تغییر دهید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن شوید که صفحه خالی ایجاد برگه جدید را.

مهم ترین چیز: شما باید اسکن کامل سیستم با بروز SpyHunter را اجرا کنید و مطمئن شوید که کامپیوتر شما از ویروس ها است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Visualbee.delta-search.com

پاسخ دهید