پنجره های بازشو حذف VoiceFive Survey

دسته‌بندی نشده

VoiceFive Survey حذف

پنجره های بازشو VoiceFive Survey پیام هایی است که مجموعه ای به مردم فاش کردن اطلاعات شخصی خود را گمراه کننده هستند. آنها همچنین ممکن است سعی کنید به هدایت مردم به سایت های پیش تعیین شده به منظور افزایش ترافیک وب سایت خود و یا فروش. مشخصات فنی، پنجره های بازشو VoiceFive Survey برنامه ای که متعلق به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا دسته برنامه های ناخواسته پس از دیدن این تبلیغات در مرورگر شما آن معنا نیست که اگر شما رایانه آلوده ایجاد می شود.

با این حال، ما به شدت توصیه به نادیده گرفتن چنین و پنجره های بازشو مشابه نشان می دهد که برای شرکت در نظرسنجی های مختلف چون در بسیاری از موارد آنها به دنبال جمع آوری اطلاعات خصوصی مردم و استفاده از آنها برای استفاده های غیر قانونی. با توجه به آخرین اخبار، VoiceFive Survey hijacks نه تنها اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس مرورگر وب. آن صفری نیز تحت تاثیر قرار می. VoiceFive Survey را به همان سرعتی که شما می توانید حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف VoiceFive Survey

چگونه VoiceFive Survey بازشو ظاهر می شود بر روی کامپیوتر من?

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، ویروس VoiceFive Survey به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا توله سگ دسته آنچه بدان معنی است که آن ممکن است نفوذ به رایانه های خود خسته شده اید به عنوان دانلود اضافی برخی از نرم افزار/شاخه تعلق دارد. این روش توزیع در حال حاضر بحث های مختلف در اینترنت را آغاز کرده است چون ناعادلانه و متکی به مردم عجله برای نصب برنامه بر روی رایانه های خود را. به منظور اجتناب از VoiceFive Survey ظاهر پنجره های بازشو بر روی کامپیوتر شما، شما باید سعی کنید توجه بیشتری به نصب نرم افزار رایگان است.

ar.voicefive.com popup پنجره های بازشو حذف VoiceFive Survey

در واقع، شما باید تنها در سفارشی و یا نصب پیشرفته است که توانایی به انتخاب کردن از ارسال رایگان مختلف پلاگین ها و الحاقات و افزودنی های تکیه. اگر شما فکر می کنم که VoiceFive Survey ربوده کامپیوتر شما و در حال حاضر شما در حال دیدن “کامل بررسی و ما یک درخت گیاه خواهد شد” و یا تبلیغات مشابه دنبال مراحل حذف. ما همیشه توصیه به عمل حذف فوری VoiceFive Survey.

چگونه به حذف پنجره های بازشو VoiceFive Survey

VoiceFive Survey بازشو افزونه مرورگر وب که قادر به نفوذ به رایانه خود خسته شده اید می تواند گمراه کننده ایجاد می شود. برای جلوگیری از چنین نصب به نصب نرم افزار را با انتخاب روش نصب سفارشی و یا پیشرفته توجه بیشتر. اگر شما فکر می کنم که VoiceFive Survey در حال حاضر دستگاه شما نفوذ کرده است، شما می توانید آن را با کمک این راهنمای حذف:

VoiceFive Survey از Internet Explorer را پاک کنید:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
  • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
  • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
  • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

VoiceFive Survey از از بین بردنموزیلا فایرفاکس:

  • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
  • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

VoiceFive Survey از خلاص شدنگوگل کروم:

  • Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “تنظیمات”–> ‘تنظیمات پیشرفته نشان می دهد’
  • کلیک کنید در “تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد”–> “تنظیم مجدد” و سپس Chrome خود را راه اندازی مجدد.

همچنین اسکن کامپیوتر با قابل اعتماد ضد نرم افزارهای جاسوسی به مطمئن شوید که آن را از سایر نوزادان و adwares است توصیه می کنیم. دانلود برنامه SpyHunter، آن را بروز رسانی و اجرای کامل اسکن سیستم.دانلود ابزار حذفبرای حذف VoiceFive Survey

پاسخ دهید