حذف Votre fournisseur d’accès اینترنت est à bloqué ویروس

دسته‌بندی نشده

Votre fournisseur d’accès à Internet est bloqué virus چیست؟

Votre fournisseur د ‘ accès اینترنت est à bloqué ویروس ransomware ای است که عمدتا متمرکز نفوذ به کامپیوتر در کشورهای فرانسوی زبان واقع شده است. این برنامه با استفاده از نام پلیس فرانسه و تلاش برای متقاعد کردن کاربران کامپیوتر که قانون را نقض کرده و اکنون باید جریمه پرداخت. Votre fournisseur د ‘ accès اینترنت est à bloqué ویروس به رایانه با استفاده از ویروس تروجان نصب شده است و کاربران اجازه را نیاز ندارد.

fbi cybercrime division icspa virus france1 حذف Votre fournisseur daccès اینترنت est à bloqué ویروس

دانلود ابزار حذفبرای حذف Votre fournisseur d'accès à Internet est bloqué virus

چگونه کار Votre fournisseur d’accès à Internet est bloqué virus؟

برنامه کامل بلوک های رایانه و دسترسی به هر یک از برنامه های شما را اجازه نمی دهد. این نشان می دهد یک پیام را در وسط صفحه نمایش رایانه مسدود شده گفت که شما به توزیع مواد مستهجن درگیر شده اند. اطلاع رسانی لیست تمام قوانینی که ظاهرا شخص نقض شده است و چه راه حل های ممکن هستند. شما می توانید ببینید چگونه پیام زیر میرسد:

Ministère de L’Intérieur
Votre fournisseur d’accès à Internet est bloqué
Le travail de votre ordinateur a été suspendu pour des raisons de cyberactivity non autorisée
Montant de l’amende est de € 100. Le paiement doit etre effectué dans les 48 heures après que l’ordinateur a été verrouillé. Dans le cas de non-paiement d’une sanction pénale votre ordinateur sera confisqué pour l’activité de réseau illégal. Puis, en conformité avec les frais de articles présentés ci-dessus, vous serez passible d’une amende ou d’emprisonnement

پیام ادعا می کند که شما باید جریمه 100 یورو برای تمام موارد نقض پرداخت. در واقع این تنها راه برای مجرمان اینترنتی برای دریافت پول از شما خوب است. اگر چه Votre fournisseur d’accès اینترنت est à bloqué ویروس با استفاده از نام پلیس، بنابراین شما باید به دنبال چه می گوید این پیام هیچ چیز مشترکی با نهاد های قانون. اگر شما تصمیم به پرداخت، شما فقط از دست دادن پول خود را و مشکل در رایانه شما باقی می ماند.دانلود ابزار حذفبرای حذف Votre fournisseur d'accès à Internet est bloqué virus

چگونه برای حذف Votre fournisseur d’accès à Internet est bloqué virus

حذف Votre fournisseur d’accès à است اینترنت ویروس bloqué به محض این که آن را تشخیص دهد بر روی کامپیوتر شما. اگر کامپیوتر شما بیش از یک حساب کاربر و نه همه آنها قفل شده است, اسکن کل کامپیوتر با ضد برنامه های مخرب، مثال Spyhunter با ورود به حساب کاربری است که مسدود شده است. یکی دیگر از گزینه این است که استفاده از “بازیابی سیستم”. اگر هیچ کدام از این روش برای شما کار می کرد، موارد زیر را انجام دهید:

  • راه اندازی مجدد رایانه;
  • در حالی که آن هنوز شروع مجدد F8 را فشار دهید؛
  • انتخاب بین حالت ایمن به ترتیب زیر: حالت امن، حالت ایمن با خط فرمان

سپس راهنمای زیر را دنبال کنید:

اگر رایانه شما در حالت ایمن یا حالت ایمن با شبکه اجرا می شود

  1. راه اندازی MSConfig.
  2. راه اندازی rundll32 موارد غیر فعال کردن بر روی هر برنامه از برنامه داده ها؛. توجه داشته باشید که اینها مکان های معمولی برای Votre fournisseur d’accès اینترنت est à bloqué ویروس، اما برخی از دیگران ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.
  3. سیستم را دوباره راه اندازی کنید.
  4. اسکن با http://www.2-removevirus.com/download-scn برای شناسایی Votre fournisseur d’accès اینترنت est à bloqué ویروس فایل ها و حذف آن.
removal instructions en حذف Votre fournisseur daccès اینترنت est à bloqué ویروس

پاسخ دهید