حذف W97M/Bartallex

Trojan

راهنمای در مورد حذف W97M/Bartallex

W97M/Bartallex عفونت جدی رایانه است که اغلب به عنوان پیاده کننده تروجان طبقه بندی به دلیل آن ممکن است دانلود و نصب یک دسته از برنامه های مخرب بر روی کامپیوتر شما است. شما حتی زیرا آنها معمولا پشت سر یک کاربر عمل تهدید بر روی کامپیوتر شما که شما ممکن است ندانید. به عنوان متخصصان متوجه شده اند، W97M/Bartallex ممکن است یک دلیل چرا سیستم شما شامل درب پشتی و تروجان ها.

شما باید W97M/Bartallex را از رایانه خود حذف کنید زیرا آنها واقعا ممکن است باعث آسیب به سیستم خود را. نگه داشتن در ذهن است که ممکن است بسیار دشوار است برای انجام برنامه های مخرب تمایل به پنهان کردن عمیق بر روی سیستم و در اکثر موارد، که آن غیر ممکن است به حذف آنها را از طریق کنترل پنل است زیرا.

در اکثر موارد، W97M/Bartallex وارد سیستم زمانی که کاربران باز اسپم ایمیل پیوست. بنابراین، اگر شما در حال حاضر گشوده است invoice_723961.doc receipt_3458934.doc یا legal_complaint.doc، امکان شما W97M/Bartallex وارد سیستم شما اجازه داده اند وجود دارد. محققان امنیتی ما نشان داده اند که Microsoft Word شما یک اعلان (پایین را ببینید) که بپرسید که آیا می خواهید به فعال کردن ماکرو اگر فایل مخرب را باز نشان می دهد. اگر روی “موافق” را کلیک W97M/Bartallex شروع خواهد شد در حال اجرا. همانطور که قبلا ذکر شد، هدف اصلی آن این است که بسیاری از برنامه های مخرب در سیستم دانلود; بنابراین، شما W97M/Bartallex اسرع باید حذف.

Microsoft Visual Basic

The macros in this project are disabled. Please refer to the online help or the documentation of the host application to determine how to enable macros.

همانطور که قبلا ذکر شد، W97M/Bartallex مخرب بر روی کامپیوتر خود را دانلود کنید. آن مشاهده شده است که برنامه های مخرب معمولا یک نام تصادفی، به عنوان مثال، 4444.exe آنها را نجات داد و اجرا از دایرکتوری % TEMP % در اکثر موارد. با توجه به متخصصان امنیت ما بسیار محتمل است که W97M/Bartallex TrojanDownloader:Win32/Chanitor.A بر روی کامپیوتر شما نصب است. این تهدید Backdoor:Win32/Vawtrak.F را نصب کنید. در بالا از آن امکان وجود دارد که TrojanSpy:Win32/Ursnif.gen!تحقیق سیستم خود را با کمک W97M/Bartallex را وارد کنید. بنابراین بهتر است برای حذف آن از سیستم به طور کامل آن می تواند سرقت اطلاعات حساس.

چگونه به حذف W97M/Bartallex

شما باید برای حذف W97M/Bartallex و تمام عفونت است که آن را به زودی ممکن است دریافت. اگر شما که خود نمی باشد، شما باید بدانید که شما به طور خودکار انجام دهد. شما باید به دست آوردن SpyHunter یا remover مخرب مشابه و سپس انجام کامل اسکن سیستم. یک ابزار قابل اطمینان و قطعا W97M/Bartallex و عفونت های موجود دیگری حذف خواهد کرد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف W97M/Bartallex

پاسخ دهید