حذف Wajam

Browser Hijacker

Wajam معمولا به عنوان موتور جستجوی اجتماعی است که بازگرداندن نتایج بر اساس فعالیت کاربر دوستان در فیس بوک, توییتر یا Google + ارائه شده است. این برنامه ویروس است و آن را هرگز به گسترش نرم افزارهای مخرب و دیگر تهدیدات اینترنتی یافت شده است. در حالی که آنهایی که پیدا کردن آن مفید و قابل اعتماد، با این حال، برخی از مردم که توسط تبلیغات آن آزارم و هرگز این برنامه نصب توسط خودشان اعلام. احتمال زیاد این برنامه می تواند به دلیل آن را مربوط به نرم افزار آزاد بر روی کامپیوتر کاربر بدون رضایت او و گسترش در بسته نرم افزاری با آن. صادقانه بگویم، این شیوه توزیع عادلانه یکی نیست. شما باید باشد متفاوت مراقب باشید در هنگام نصب نرم افزار و شاخه بر روی کامپیوتر شما به دلیل آن ممکن است منجر به نفوذ نه تنها یک افزونه مرورگر ساده ویروس خطرناک تر است.

wajam حذف Wajam

چگونه کار می کند Wajam؟

Wajam اجتماعی جستجو افزودنی برای مرورگر های مختلف به منظور ارتقاء تجربه جستجو کاربران اینترنت با نشان دادن آنها نتایج جستجو است که مربوط به چه دوستان خود را روی فیس بوک، گوگل + و توییتر به اشتراک گذاشته اند را ارائه می دهد که در واقع است. این افزونه مرورگر واقعا بسیار محبوب است اما برخی از کاربران کامپیوتر را گزارش کرده اند حتی اگر آنها آن را در کامپیوتر خود نصب نکرده که آنها تبلیغات Wajam اند دیده می شود. بنابراین، Wajam هر ویروس یا تروجان عفونت نیست بلکه یک افزونه مرورگر مشروع است. از آنجا که آن را در کاربر کامپیوتر به صورت خودکار بدون رضايت نصب می شود، احتمالا ممکن است باعث چند حوادث مختلف مانند آن با نرم افزار رایگان همراه با مواد مخرب نصب ممکن است، آن ممکن است هموار کردن مسیر برای ویروس های خطرناک به اقامت در کامپیوتر و غيره. به منظور اجتناب از نصب و راه اندازی مرورگر ناخواسته افزودنی مانند Wajam که شما بهتر در حالی که نصب هر برنامه توجه توصیه می شود و حاصل کنید که شما هر برنامه رایگان نصب با آن می آید. برخی از توسعه دهندگان نرم افزار آزاد با برنامه واقعی و پسوند به هدف خود را از بدست آوردن پول بصورت پول در اوردن ارائه نمی دهد. بنابراین، هر بار که شما نصب هر نرم افزار دانلود شده بازرسی آن نزدیک.

چگونه می توانم دریافت Wajam بر روی کامپیوتر من?

همانطور که ما در حال حاضر ذکر کرده اند، Wajam نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. سازندگان آن بسته نرم افزاری برنامه های خود را با یک دسته از نرم افزار رایگان برای مقاصد پول، البته، اما شما می توانید اجتناب از آن با چک کردن هر مرحله از نصب و راه اندازی. که چنین برنامه هایی می تواند نه تنها شما را با اطلاعیه های پاپ آپ مزاحم بمباران، اما تغییر صفحه اصلی خود تنظیمات مرورگر اینترنت موتور جستجوی پیش فرض و تنظیمات دیگر باشید. در صورت مشاهده تبلیغات Wajam در کامپیوتر شما و didin’t شما در آن نصب شده توسط خودتان توصیه می کنیم این porgram از کامپیوتر شما از بین بردن.

چگونه می توانم حذف Wajam

به منظور Wajam را از رایانه خود حذف کنید، می توانید امتحان کنید با استفاده از روش دستي با مراحل زیر:

کلیک کنید “شروع”–> “کنترل پنل” یا “حذف برنامه” دوبار کلیک کنید–> “اضافه کردن/حذف برنامه ها” یا “برنامه ها و ویژگی های”. پیدا کردن تمام Wajam و مرتبط با برنامه ها و کلیک کنید ‘Uninstal’ یا ‘حذف’. مراقب باشید که همچنین به حذف تمام برنامه های نرم افزار رایگان است که این برنامه بر روی کامپیوتر خود دعوت کرده اند ممکن است توصيه کرده است. علاوه بر این، اسکن کامل سیستم اجرا با SpyHunter که به ابزار حذف موثر شناخته شده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Wajam

پاسخ دهید