حذف “Warning! Critical update!”

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف “Warning! Critical update!”

“Warning! Critical update!” است اعلان گمراه کننده است که برای شما در هنگام بازدید از اجتماعی نشان ممکن است تا شبکه یا سایت های مشروع به دنبال. گاهی اوقات آن را ارائه می دهد به روز رسانی ویندوز, گاهی اوقات آن ادعا می کند که شما باید به روز رسانی برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم دانلود. اگر شما “Warning! Critical update!” یا “هشدار! به روز رسانی مهم! بروز رسانی زیر را مهم برای رایانه. موجود است”اطلاع هنگامی که کاوش در اینترنت، شما باید این سایت ترک بلافاصله چون شما يک ويروس را دانلود کنید.

در بسیاری از موارد، گزارش قربانیان مورد Sirefef Spyeye و زئوس اما چون تمایل این ویروس را از زمان به زمان به روز رسانی شما نیز با تهدید دیگر نیز آلوده کنید ممکن است. لطفا نه ‘بروز رسانی’ کلیک کنید و بازدید از وب سایت رسمی نرم افزار اگر شما فکر می کنید که شما نیاز به بروز رسانی ویندوز موزیلا کروم یا برنامه های دیگر.

کجا می توانم ببینم “Warning! Critical update!”

“Warning! Critical update!” برای شما در هر وب سایت نشان ممکن است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آن، شما باید از وب سایت های غیر قانونی و به وضوح مخرب بماند. علاوه بر این، شما همچنین باید باشیم در ذهن که scammers ممکن است اگر آنها ضعیف بودند محافظت توسط صاحبان سایتهای مشروع تاثیر می گذارد و چنین نمایش یا هشدار های مشابه:

Warning! Critical Update!
The following important update is available for your computer. Install update

اگر شما “Warning! Critical update!” صفحه، شما باید سایت ترک بلافاصله چون آن چیزی را به شما دانلود بروز رسانی جعلی، که به معنی مخرب را انجام دهد. بهترین راه برای اطمینان از که شما نیاز به بروز رسانی نرم افزار این است که بازدید از وب سایت رسمی خود و دانلود آن را از وجود دارد.

چگونه برای حذف “Warning! Critical update!”

لطفا چشم پوشی “Warning! Critical update!” یا هشدارهای مشابهی چون آنها به گسترش برنامه های خطرناک استفاده می شود. اگر شما به دانلود به روزرسانی فریب بود. بلافاصله باید از کامپیوتر خود را با Defender Pro Ultimate Security Suite یا SpyHunter اسکن کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف “Warning! Critical update!”

پاسخ دهید