حذف Warning! Your computer may be infected

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Warning! Your computer may be infected

Warning! Your computer may be infected بازشو از وب سایت systembrowsing.com است که شما ممکن است در حالی که مرور وب است. این پیام کاملا جعلی است و فقط اومدی مردم به هدر رفتن پول خود را ساخته شده است.

هر چه شما انجام, دستورالعمل های ارائه شده در اطلاع رسانی را دنبال و نه هر نقطه بر روی آن کلیک کنید. اگر شما در واقع شما می توانید کامپیوتر خود را آلوده. در صورتی که شما به این هشدار جعلی اجرا اغلب شما باید اسکن کامپیوتر شما را به دیدن اگر برنامه های پشتیبانی از آگهی در آن وجود دارد. اگر چنین است، شما باید Warning! Your computer may be infected و سخت مرتبط خود حذف کنید.

Warning Your computer may be infected حذف Warning! Your computer may be infected

دانلود ابزار حذفبرای حذف Warning! Your computer may be infected

Warning! Your computer may be infected پاپ آپ چگونه کار می کند؟

اگر سیستم خود را با نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده پیام Warning! Your computer may be infected اغلب روی صفحه ظاهر شود ممکن است. با این حال، هیچ چیز مخرب مورد سخت وجود دارد و آنچه در هشدار می بینید قطعا درست نیست. اومدی برای ترساندن مردم به فکر کردن در کامپیوتر خود را در خطر است و خواستار ارائه شده شماره “پشتیبانی فنی”. هنگامی که آنها انجام آنها می توانید یک سرویس است که قرار است به پاک کردن سیستم خود را از عدم وجود ویروس ها و اشتباهات را ارائه می گردد. کلاهبرداران اینترنتی تقلبی را اجرا و اسکن بر روی رایانه شما را متقاعد می کند که شما نیاز به کمک آنها. سپس آنها به شما ارائه خدمات خود را که هزینه های “تنها” 199$. نیازی به گفتن نیست، که هدف آنها همه همراه بود.

هیچ چیز در این پیام اظهار داشت درست است و شما نیست، با این حال، به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است, اگر شما این هشدار اغلب و اگر دیگر پنجره های بازشو و آگهی ها و صوتی و تصویری یا دیگر انواع تبلیغات مداوم روی صفحه شما باید اجرا اسکن سیستم ظاهر می شود وجود دارد دستورالعمل های ارائه شده باید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن که آیا شما نیاز به خاتمه Warning! Your computer may be infected مربوط به نرم افزار.

چگونه به خلاص شدن از شر Warning! Your computer may be infected

اگر اسکنر تروجان برنامه پشتیبانی را در رایانه شما پیدا کرده شما باید آن را بدون تردید بین بردن. دو راه می توانید سخت Warning! Your computer may be infected را از کامپیوتر خود را حذف کنید وجود دارد. اول برداشتن Warning! Your computer may be infected کتابچه راهنمای کاربر است. شما می توانید دستورالعمل زیر شما تکمیل این کار کمک خواهد کرد که استفاده کنید. گزینه دوم قطعا بیشتر قابل اعتماد است که حذف خودکار است. شما می توانید کامل با اجرای ابزار ضد تروجان که پاک Warning! Your computer may be infected و سپر کامپیوتر خود را از دیگر برنامه های ناخواسته.

حذف Warning! Your computer may be infected

حذف از ویندوز 8

 1. حرکت مکان نما خود را به گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش خود را
 2. هنگامی که نوار جذابیت به نظر می رسد، بر روی تنظیمات کلیک کنید
 3. صفحه کنترل را انتخاب کنید و به حذف یک برنامه
 4. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

پاک کردن از ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی شروع و در صفحه کنترل، کلیک کنید
 2. حذف یک برنامه تحت برنامه را انتخاب کنید
 3. سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف از ویندوز ایکس پی

 1. شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 3. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید
 4. دکمه حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Warning! Your computer may be infected

پاسخ دهید