حذف WeatherBlink Toolbar

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف WeatherBlink

WeatherBlink نرم افزار سرکش توسعه یافته توسط Mindspark تعاملی شبکه Inc. است این ادعا در فعال کردن ویژگی ارائه کاربر با جدیدترین پیش بینی آب و هوا. اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان یک مشروع و مفید افزونه مرورگر، کاربران اینترنت که آن در واقع به عنوان hijacker مرورگر یا یک ویروس طبقه بندی باید اطلاع داد.

این انجمن ها با توجه به نرم افزار delusive روش بازاریابی به نام “بندی” که با استفاده از WeatherBlink برای نصب بر روی مرورگرهای اینترنت کاربر بدون موافقت یکی از ساخته شده است. بسته بندی اجازه می دهد تا توسعه دهندگان را به پخش برنامه های خود را همراه با برنامه های دیگر، بنابراین، بخش بزرگی از کاربران سهوا نصب WeatherBlink در حالی که دانلود نرم افزار رایگان از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها.

WeatherBlink  حذف WeatherBlink Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف WeatherBlink Toolbar

بسیاری از وب سایت دانلود نرم افزار رایگان در حال حاضر محبوب مثل download.com softonic.com soft32.com و بسیاری دیگر، استفاده از برنامه دانلود کوچک (به نام ‘نصب’، ‘مدیران دانلود’، ‘دانلود مشتریان’، و غیره) به عنوان ترافیک ابزار کسب درآمد, از آنجایی که آنها را به کاربر برای نصب آگهی، به عنوان توسعه دهندگان دولت ‘ 100% قانونی و عاری از ویروس و خدمات رایگان خود را ‘ برنامه های افزودنی مرورگر با انتخاب نرم افزار رایگان. با این وجود، تقریبا هر بی پروا دانلود و نصب و راه اندازی نرم افزار منجر به عفونت های مختلف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مخرب. پس از موفقیت در Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا نفوذ، WeatherBlink مرورگر صفحه آدرس صفحه اصلی و پیش فرض موتور جستجوی جدید توسط آنها اختصاص به ask.com اصلاح می کند. از آنجا که نتایج تولید شده به احتمال زیاد به علت عفونت های کامپیوتر بیشتر است بسیار به ask.com به عنوان موتور جستجوی پیش فرض استفاده کنید توصیه می شود.

چگونه به حذف WeatherBlink Toolbar

یک لیست طولانی از برنامه های سرکش است که بسیار شبیه به WeatherBlink است. SnapMyScreen، ReferenceBoss و خود الگو یاب تنها چند نمونه در کنار بسیاری دیگر است. با این حال، هیچ یک از این برنامه های کاربردی (از جمله WeatherBlink) را ارزش واقعی برای کاربر – هدف واقعی خود را به تولید درآمد با اجرای تغییر مسیر ناخواسته مرورگر و نمایش تبلیغات آنلاین مزاحم است. برای جلوگیری از نصب و راه اندازی از WeatherBlink یا هر مشابه مرورگر دیگر ربودن نرم افزار اینترنت کاربران باید پرداخت توجه در طی دانلود رایگان نرم افزار را ببندید و اگر نصب و راه اندازی هر گونه برنامه های اضافی ارائه شده است ‘کاهش’ کلیک کنید. اگر در حال حاضر دریافت نرم افزار را نصب کنید، علاوه بر این، به “پیشرفته” یا “سفارشی” را انتخاب کنید تنظیمات نصب حتما به جای ‘سریع’ یا ‘معمولی’ – این افشا و اجازه می دهد تا رد تمام برنامه های کاربردی پنهان است که با انتخاب نرم افزار نصب شده است. کاربران اینترنت که در حال حاضر نصب WeatherBlink و به ask.com بدون موافقت خود را به هدایت می شوید باید دفعات بازدید: راهنمای حذف زیر و WeatherBlink Toolbar از مرورگر اینترنت خود را حذف.

WeatherBlink Toolbar را از ویندوز 7 حذف

  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید.
  • تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

حذف WeatherBlink Toolbar از ویندوز ایکس پی

  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”.
  • پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

حذف WeatherBlink Toolbar از ویندوز 8

  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “برنامه ها و ویژگی های” را انتخاب کنید.
  • در حذف برنامه های پنجره: به دنبال “WeatherBlink Internet Explorer”نوار ابزار”این مطلب را انتخاب کنید و”پاک”یا”حذف”کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WeatherBlink Toolbar

پاسخ دهید