حذف Web Guard

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Web Guard

Web Guard نرم افزار تبلیغاتی پشتیبانی توسعه یافته توسط راه حل های جالب و تقریبا یکسان به وب سایت سپر است. به گفته سازندگان این برنامه آن را شما برای پیدا کردن وب سایت های که جمع آوری داده های شخصی خود را فعال کنید.

با این حال ما باید به اطلاع شما است که معایب بسیاری در نگاه اول این برنامه بسیار مفید و موثر, به نظر می رسد ممکن است. مثل همه برنامه های کاربردی پشتیبانی این سیل کاربر با آگهی های عملا بی فایده و آلوده مرورگرهای بزرگ. در این مقاله ما توضیح دهد که چرا شما از Web Guard برای همیشه خلاص باید.

web guard  حذف Web Guard

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Guard

Web Guard چکار می کند؟

در آن وب سایت رسمی thewebguard.com، این نرم افزار به عنوان ‘بهترین رایگان وب سایت اختصاصی برنامه’ آگهی است. در حالی که این واقعیت ممکن است دشوار برای تایید یا رد کردن، شما باید بدانید که تا زمانی که Web Guard را در کامپیوتر خود باقی می ماند، که سیستم شما به طور جدی توسط اشخاص ثالث حامیان این سخت آزار می شود می تواند. هر چند این ادعا در نشان دادن فقط تبلیغات با کیفیت بالا و محافظت کاربر از تحریک کننده پاپ آپ، سرزده رسانه ها، و غیره، آن که شما خواهد بود خوشحال با تبلیغات که دائما قطع مرور خود را تضمین نمی کند. همچنین، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سلب مسئولیت تمام برای هر آسیب انجام شده به کامپیوتر شما توسط اشخاص ثالث را ترویج. ما پیشنهاد به ماندن از تبلیغات ارائه شده و حذف Web Guard.

دیگر قطعه مهم از اطلاعات مربوط به این نرم افزار ردیابی ممکن است انجام آن است. ممکن است که سخت ثبت سابقه مرور مشاهده صفحات نمایش داده شد جستجو های اخیر نوع سیستم عامل و داده های مشابه دیگر است. اطلاعات به دست آمده ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به ارائه تبلیغات بیشتر جذاب و جالب. با این حال، چنین نقض حریم خصوصی نیز به مشکلات جدی مانند مسائل امنیتی و یا سرقت هویت می شود. برای محافظت از خودتان و کامپیوتر شما، شما باید Web Guard را خاتمه دهد.

در حالی که دیگران را به خاطر همیشه نصب چنین نرم افزار برخی از کاربران این برنامه از صفحه های رسمی خود دانلود کنید. در صورتی که مورد، Web Guard به احتمال زیاد سیستم شما در بسته نرم افزاری نرم افزار رایگان یا شاخه نفوذ. این امکان بزرگ، به ویژه، اگر شما به تازگی نصب رایگان نرم افزار شارژ از یک وب سایت مشکوک. سعی کنید برای جلوگیری از چنین شگفتی ناخوشایند در آینده به در شما بیشتر شود. EULA ارائه شده را بخوانید و دنبال هر مرحله از روند. اگر شما موفق به انجام این کار، شما را ترک امنیت کامپیوتر شما را در دست اشخاص ثالث غیر قابل اعتماد. بعد از کامپیوتر خود را نگاه کنید و از بین بردن Web Guard.

چگونه به حذف Web Guard

توصیه می کنیم برای انتخاب قابل اعتماد ضد جاسوس و Web Guard با آن را حذف کنید. اگر می خواهید به Web Guard به خاتمه دستی شما خوشحال می دانیم که محققان ما دستورالعمل آماده خواهد شد. این راهنما را دنبال کنید و پاک کردن Web Guard.

حذف Web Guard

ویندوز 8

  • ویندوز + کلید R را همزمان فشار دهید.
  • نوع در کنترل پنل.
  • کلیک کنید را وارد کنید و حذف نصب برنامه را باز کنید.
  • دنبال Web Guard و آن را پاک کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و Web Guard را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع به منظور دسترسی به کنترل پنل.
  • را انتخاب کنید افزودن یا حذف برنامه ها و حذف Web Guard از سیستم شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Guard

پاسخ دهید