حذف Web Layers

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف Web Layers

لایه های وب یک افزونه مرورگر است که وعده داده به منظور افزایش کاربر اینترنت تجربه مرور توسط نمایش رتبه وب سایت و بررسی، قادر می سازد خرید مقایسه و اضافه کردن چند سایت ویژگی های جستجو است. در حالی که قابلیت ارسال چنین به نظر می رسد مشروع ممکن است، بسیاری از کاربران اینترنت به Web Layers عنوان ویروس و یا تروجان مراجعه کنید. گزارش های متعدد نشان می دهد که این افزونه مرورگر نصب در مرورگر اینترنت کاربر را بدون رضایت خود را و تولید آگهی های ناخواسته در متن پاپ آپ و کوپن. Web Layers پسوند مرورگر است که توزیع با استفاده از نرم افزار آزاد بارگیری و نصب آن را در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است.

کاربران اینترنت باید آگاه باشند از این واقعیت است که امروزه اکثر وب سایت دانلود رایگان نرم افزار دانلود مشتریان است که نصب و راه اندازی ترویج مرورگر فایرفاکس با نرم افزار رایگان انتخاب استفاده می باشد. استفاده از کامپیوتر است که توجه به فرایند دانلود را پرداخت نمی کند به راحتی می تواند تا نصب Web Layers و یا دیگر برنامه های ناخواسته پایان. با این حال این باعث می شود مرورگر slow-downs و تبلیغات ناخواسته مختلف این افزودنی مرورگر ویروس و یا تروجان، نیست. هر گونه عملکرد قابل توجهی این افزونه اضافه نمی کند و آن ممکن است باعث مسائل امنیتی و حریم خصوصی، آن است توصیه به حذف آن از مرورگر اینترنت.

Web Layers است شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که است که توزیع شده با استفاده از دریافت نرم افزار رایگان, به عنوان مثال Yontoo، تبلیغات نه با این سایت BrowseFox و بسیاری دیگر. نشانه روشن که مرورگر اینترنت شما توسط این سخت نفوذ دارد “Web Layers تبلیغات” و تبلیغات “صفحه Web Layers”. به طور بالقوه برای جلوگیری از نصب Web Layers و دیگر نرم افزار ناخواسته کاربران اینترنت توجه هنگام دانلود رایگان نرم افزار بپردازد. اگر مدیریت دانلود خود را با مشتری دانلود با کلیک کردن دکمه “رد” به نصب کردن هر اضافی مرورگر فایرفاکس حتما. هنگامی که نصب نرم افزار را انتخاب کنید “پیشرفته” حتما یا گزینه های نصب “سفارشی” – این اجازه به نصب کردن نرم افزار اضافی. برای از بین بردن تبلیغات ناخواسته لایه وب، دستورالعمل حذف ارائه شده استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Layersremoval instructions en حذف Web Layers

پاسخ دهید