حذف Web.opinions.com

Browser Hijacker

Web.opinions.com پرشی چیست؟

Web.opinions.com پنجره برنامه تحریک کننده است که می تواند نصب شده برای سیستم های کامپیوتری تصادفی است. می توانید آن را بر روی اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم. قادر به نصب نرم افزار با نرم افزار های دیگر که شما می توانید معمولا رایگان از اینترنت است. گاهی اوقات آن را می توانید دسترسی به کامپیوتر با کمک از ویروس ها تروجان و یا با استفاده از روش های ناعادلانه و متقاعد کردن کاربران به نرم افزار مشروع.

web opininion removal حذف Web.opinions.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web.opinions.com

Web.opinions.com پرشی برای ایجاد ترافیک در برخی از وب سایتها و مقداری پول ترویج لینک های وابسته طراحی شده بود. این جریان سیستم آلوده با دسته ای از پیام هایی که شما تغییر مسیر مستقیم پس از کلیک کردن بر روی آنها. این برنامه همچنین می توانید برخی از تنظیمات مرورگر خود را که تجربه بسیار ناخوشایند دهید. هر بار که شما برای باز کردن یک برگه جدید Web.opinions.com به طور خودکار باز خواهد شد. آن همچنین می توانید صفحه اصلی خود را جایگزین.

چگونه کار می کند Web.opinions؟

Web.opinions.com یک برنامه کاملا آزار دهنده است که شما ممکن است اطلاعیه های پاپ آپ مستمر هنگامی که مرور وب نشان می دهد است. در صورت مشاهده تبلیغات از این برنامه این معنا نیست که این وب سایت که در آن می بینید این تبلیغات آلوده می شوند. این بدان معنی است که کامپیوتر شما با برنامه ناخواسته است که با استفاده از روش های توزیع ناعادلانه برای گرفتن داخل کامپیوتر کشف نشده آلوده شده است. Web.opinions.com سازگار با تمام مرورگرهای اینترنتی از جمله اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس, پس از آن شروع می شود کار خود را بدون ماده که مرورگر شما استفاده کنید. در واقع، آن را برای افزایش ترافیک وب سایت و جمع آوری پرداخت برای هر کلیک درآمد استفاده می شود. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر تبلیغات Web.opinions.com، شما باید این برنامه را از رایانه خود حذف.

چه تر است, پنجره Web.opinions.com می توان برای ردیابی اطلاعات در مورد فعالیت های مرور خود را مسئول.آن می تواند ضبط سابقه مرور خود را، بررسی آنچه نمایش داده شد جستجو شما در حال ساخت و به همین ترتیب. این اطلاعات بعدا به اشخاص ثالث ارسال می شود. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مختلف به احتمال زیاد، نمایش تبلیغات هدفمند بر روی سیستم های خاص. Web.opinions.com پرشی به طور واضح برنامه ناخواسته است که فقط شما می شود مشکل است.

چگونه می تواند دریافت کنید Web.opinions.com داخل کامپیوتر

Web.opinions.com بنابراین جای تعجب نیست در بسته نرم افزاری با نرم افزار شخص ثالث توزیع به همین دلیل است که بسیاری از کاربران کامپیوتر است که این ویروس برنامه وجود دارد. برای اجتناب از آن، شما همیشه باید قرارداد نرم افزار می خواهید نصب کنید بخوانید. به طور معمول, شما نیاز به چک لیست هفته اضافی و خلاص شدن از شر Web.opinions.com ورود. اگر این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به داخل سیستم مدیریت، آن شروع به ایجاد وقفه در جلسه مرور کاربر را با تبلیغات آن است که از دست دادن وزن سریع و مشابه. برای از بین بردن تبلیغات Web.opinions.com، راهنمای زیر را دنبال کنید:

چگونه برای حذف Web.opinions.com

اگر مایلید به Web.opinions.com برنامه را از رایانه خود حذف کنید و خلاص شدن از شر تبلیغات خود باید این راهنما را دنبال کنید:

Web.opinions.com را از طریق افزودن/حذف برنامه لیست حذف کنید. فراموش نکنید که برای حذف این برنامه ها به عنوان اگر شما آنها را در اینجا ببینید: LyricsSay-1، LyricXeeker HD به همراه، Browse2Save، WebCake 3.00 DownloadTerms 1.0، LessTabs، TidyNetwork.com، BrowserDefender، لینک انتخاب، SimpleLyrics و دیگر نرم افزار رایگان است که Web.opinions.com ممکن است به رایانه شما اجازه می دهد.

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا نگاه Web.opinions، BrowseToSave DownloadTerms 1.0 و BrowserDefender و TidyNetwork.com و WebCake 3.0 و دیگر نوشته های ناشناخته و انتخاب “حذف تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

حذف افزونه از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
 2. در اینجا به دنبال Web.opinions، LyricsSay-1، LyricXeeker، HD Plus Browse2Save, WebCake 3.00، DownloadTerms 1.0، LessTabs، TidyNetwork.com، BrowserDefender، لینک انتخاب، SimpleLyrics و مشابه نوشته و کلیک کنید ‘پاک’.
 3. پس از آن، صفحه شروع را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
 2. پیدا کردن Web.opinions، LyricsSay-1، LyricXeeker، HD Plus Browse2Save, WebCake 3.00، DownloadTerms 1.0، LessTabs، TidyNetwork.com، BrowserDefender، لینک انتخاب، SimpleLyrics و مشابه ها و کلیک کنید “حذف برنامه”.
 3. هنگامی که شما انجام این کار, فراموش نکنید که به تغییر صفحه آغاز.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. در اینجا نگاه Web.opinions، LyricsSay 1 LyricXeeker HD به همراه، Browse2Save, WebCake 3.00 DownloadTerms 1.0، LessTabs، TidyNetwork.com، BrowserDefender، لینک انتخاب، SimpleLyrics و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 3. پس از آن، تنظیمات صفحه شروع خود را تغییر دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web.opinions.com

پاسخ دهید