حذف Web Protect

دسته‌بندی نشده

Web Protect چیست؟

Web Protect اغلب به عنوان ویروس Web Protect اشاره یاور سخت بنظر اوردن رسانه منتشر شده است. آن بارگیری به روز رسانی برای پشتیبانی برنامه های کاربردی که بر روی کامپیوتر شما نصب شده است. این برنامه از طریق هوا نرم افزار، Premium نصب و سایر مدیران دانلود توزیع شده است. می آیند همراه با انواع برنامه ها مانند برنامه های افزودنی مرورگر یا نوارهای ابزار، بازیکنان رسانه ها، ابزار بهینه سازی سیستم، تبدیل پی دی اف و دیگر نرم افزار رایگان. این مهم است که توجه ویژه ای به مراحل نصب این برنامه است. Web Protect همچنین نمایش پنجره های بازشو و تبلیغات در مرورگر شما. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر آنها، شما باید Web Protect از کامپیوتر خود حذف کنید.

Web Protect چگونه کار می کند؟

Web Protect را در یک روش مشابه برای برنامه های کاربردی سخت دیگر کار می کند. مرورگر خود را با تبلیغات و پنجره های پرشی که شما هیچ علاقه ای به دیدن را پر می کند. تنها تفاوت این است که به جای افزودن یک افزونه مرورگر به مرورگر خود آن ایجاد فرآیندهای PCProtect.exe*32 و postcollect.exe*32 نام است. هنگامی که شما باز وظیفه مدیریت ویندوز می توانید این پروسه را ببینید. آنها دلیل می بینید تمام تبلیغات بر روی صفحه نمایش خود را است. متاسفانه، شما نمی توانید این فرآیند با استفاده از مدیریت وظیفه کشتن. برای از بین بردن آگهی شما به طور کامل از بین بردن Web Protect از کامپیوتر خود را داشته باشد. علاوه بر این، این برنامه همچنین ایجاد فایل های چنین به عنوان webprotect.dll psetup.exe و ss_take.exe و ذخیره آنها را در پوشه فایل برنامه های.

Web Protect سفر همراه با نرم افزار رایگان و شاخه به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است. این صفحه وب رسمی در جایی که آن می تواند دریافت که بدان معنی است که روش بندی راه اصلی سخت توزیع شده است. هنگامی که شما دانلود نرم افزار رایگان از شخص ثالث نرم افزار میزبانی وب سایت ها مانند cnet.com، brothersoft.com، softonic.com و مشابه، شما باید به توجه به خصوص که اغلب با پیشنهادات اضافی می آید. این ارائه می دهد برنامه های ناخواسته است که شما باید جلوگیری از بیشتر است. که می تواند با انتخاب نصب پیشرفته و deselecting نرم افزار ناخواسته انجام می شود.

چگونه به حذف Web Protect

به منظور Web Protect از کامپیوتر شما حذف شما می توانید دستورالعمل دستي زیر استفاده و یا شما می توانید نصب ابزار حذف تروجان است که سخت برای شما می تواند مراقبت از. ما توصیه می کنیم به خصوص اگر آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی دیگر بر روی کامپیوتر شما نیز وجود دارد با گزینه دوم رفتن. ابزار ضد بدافزارها در از بین بردن Web Protect همراه با آنها می تواند. این نیز خواهد شد سپر سیستم خود را از سایر نرم افزارهای بالقوه ناخواسته و مخرب که ممکن است باعث آسیب به کامپیوتر شما.

حذف دستی Web Protect

حذف Web Protect از ویندوز 8

  • پیروزی + تحقیق و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید
  • آمار را وارد کنید و به حذف یک برنامه
  • Web Protect را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Web Protect از ویندوز 7 و ویستا

  • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

از بین بردن Web Protect از ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
  • به افزودن یا حذف برنامه ها
  • Web Protect را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Protect

پاسخ دهید