حذف Web Shield

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Web Shield

بر اساس موتور Injekt, Web Shield نرم افزار تبلیغاتی پشتیبانی ترویج در webshieldonline.com و ایجاد شده توسط برنامه های کاربردی عدد گنگ است. نرم افزار برای محافظت از کامپیوتر شما از چنین ابزارهای جاسوسی مثل پیکسل اشکالات وب سایت کوکی ها و غیره قرار است.

در حالی که آن مفید برای تلفن های موبایل، از آنجا که بسیار شبیه به حمله زامبی، Blasteroids، Meteoroids، و غیره شما این نرم افزار، اعتماد باید. در واقع، حتی اگر آن وعده حفاظت، این آهنگ فعالیت های آنلاین خود را، خود را، داده ها به فروش می رساند و تبلیغات تجاری را نشان می دهد. اگر شما یافت این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در کامپیوتر شما، توصیه می کنیم به حذف Web Shield.

web shield removal حذف Web Shield

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Shield

Web Shield چکار می کند؟

هر چند که ممکن است برای به دست آوردن این مزاحم از صفحه رسمی خود، پس از آنها نصب نرم افزار بسیاری از کاربران آن در سیستم های خود را پیدا کنید. روش بازاریابی فریبنده “بسته بندی” نامیده می شود و به گسترش برنامه های ناخواسته استفاده می شود. کاربران معمولا فرصتی برای عدم انتخاب برنامه های نامطلوب، داده شده، متاسفانه آنها به ندرت روش نصب را دنبال کنید. تنها پس از آن در سیستم های خود نصب می شود در نتیجه، آنها متوجه نرم افزار اضافی. در آینده، پیشرفته و یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و توافقنامه انحصاری کاربر پایانی را بخوانید. در این نوشتار جستجو برای برنامه های اضافی و آنها را بردارید.

اگر شما موفق به متوقف کردن این سخت از ورود به کامپیوتر شما، شما را به زودی دیدن آگهی های بازرگانی در متن آگهی های بینابینی بازشو آگهی ها و پاپ unders شروع خواهد شد. نیازی به گفتن نیست, تبلیغات بسیار مزاحم و مانع شود و تبدیل به اصلی ثابت دلیل کاربران شروع به دنبال راه هایی برای از بین بردن Web Shield. علاوه بر این، این که تبلیغات هم نمی توان اعتماد کرد تبدیل کرد. از آنجا که این سخت دارای هیچ مسئولیتی بر احزاب است که تبلیغات خود، آنها را بردارید، باقی مانده است. چنین سیاست به این معنی که پس از انتخاب یکی از آگهی های شما ممکن است به وب سایت مشکوک و یا حتی مخرب کارگردانی و آلوده به بدافزارها را دریافت. ریسک چنین و Web Shield به خاتمه حال حاضر.

چیز دیگری که شما باید بدانید در مورد این برنامه ردیابی فعالیت های آنلاین خود را در آن شروع می شود زمانی که آن را وارد کامپیوتر شما است. این شرح و سوابق شما بازدید صفحه، کلیک، آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، نمایش داده شد جستجو، و غیره. داده های مورد استفاده برای سفارشی تبلیغات و همچنین با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شده است. اگر چنین توزیع رایگان اطلاعات خود شما را ناراحت می کند، Web Shield را حذف کنید.

چگونه به حذف Web Shield

برای کاربران که مایل به حذف Web Shield خود مراقبت از کارشناسان کامپیوتر تهیه دستورالعمل های دقیق است که شما می توانید در زیر ببینید. اگر شما موفق به آنها را از نزدیک دنبال، شما قادر به حذف Web Shield بدون هیچ مشکلی خواهد بود. با این حال، شما همچنین می توانید گزینه حذف خودکار Web Shield را انتخاب کنید. برای که شما نیاز به نصب مشروع ضد جاسوس و اجازه دهید آن را حذف Web Shield برای شما.

پاک کردن Web Shield

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 • لوگوی ویندوز (در نوار وظیفه) برای دسترسی به منوی شروع را فشار دهید.
 • به کنترل پنل بروید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • نرم افزار شما می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • عزل را انتخاب کنید و خلاص شدن از شر Web Shield.

ویندوز ایکس پی

 • دکمه Start در نوار وظیفه را ضربه بزنید.
 • از منوی کنترل پنل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و حذف Web Shield.

ویندوز 8

 • راست کلیک بر روی صفحه نمایش مترو UI برای باز کردن یک پنجره.
 • تمام برنامه های برای باز کردن منو و شیر کنترل پانل را فشار دهید.
 • حرکت به حذف یک برنامه و راست Web Shield.
 • حذف برای از بین بردن Web Shield کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Shield

پاسخ دهید