حذف Web Warden

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Web Warden

Web Warden ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، توسعه یافته توسط برنامه های جذاب است. مشابه به آگهی های Browserwarden است. این واقعیت که این برنامه به عنوان سخت طبقه بندی بدان معنی است در حالی که شما گشت و گذار در اینترنت که آن دائما شما بسیاری از تبلیغات آزار دهنده نشان می دهد. این ممکن است به عنوان یک برنامه خوب است که به شما صرفه جویی در پول و که شما را با تبلیغات مفید ارائه نگاه. مهمتر از همه، آن را برای شما از سایت های مخرب محافظت وعده داده است. در واقع، این سایت شما سیل با تبلیغات است که خطرناک است، چرا که منابع آنها ناشناخته است و می تواند مخرب باشد. بنابراین ما توصیه می کنیم شما را به حذف Web Warden.

Web Warden چکار می کند؟

به Web Warden به صورت مستقیم غیر ممکن است. با این حال این سخت نوعی هنوز در کامپیوتر خود را به پایان می رسد. محققان ما کشف Web Warden که وارد کامپیوتر کاربر همراه با برنامه های دیگر. این راه مخفی برای ورود باید اولین دلیل مشکوک از این برنامه می باشد. بنابراین شما باید آن را با آنتی ویروس قابل اعتماد اسکن و حذف Web Warden وجود Web Warden آسیب پذیری در رایانه شما را نشان می دهد.

WebWarden حذف Web Warden

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Warden

اگرچه Web Warden به نظر می رسد مشروع ممکن است، آن آهنگ به کاوش فعالیت جمع آوری برای سفارشی کردن تبلیغات به شما شماره شناسه منحصر به فرد، آدرس های آی پی، سیستم عامل و نوع مرورگر اینترنت خود را. همچنین، بطور قابل توجهی کند می کند کردن رایانه شما. تبلیغات شامل فیلم های هدفمند، کوپن، آگهی ها، تبلیغات، تبلیغات بازشو و نصب ارائه می دهد از روژ مرورگر پلاگین آن نیز سخت در نظر گرفته شود. Web Warden تبلیغات مبتنی بر سیستم نام پرداخت برای هر کلیک است. این بدان معناست که برای هر کلیک بر روی تبلیغات خاص صاحبان Web Warden پول پرداخت می شود. با این حال، شما باید آگاه باشید که این لینک ها می تواند برای رایانه شما مضر باشد. احزاب سوم است که با کمک Web Warden تبلیغات شما کامپیوتر با ویروس ها و تروجان ها و دیگر بدافزارها و یا جمع آوری داده های شخصی خود مانند کلمه عبور و نام کاربر می تواند آلوده.

از آنجا که آن را با دیگر نرم افزار رایگان همراه کاربران معمولا این سخت ناخواسته، دانلود کنید. برای جلوگیری از Web Warden از ورود به کامپیوتر شما, شما باید دنبال نصب نرم افزار فرایند و downland فقط از سایت های قابل اعتماد. اگر این سخت وارد کامپیوتر شما، شما باید Web Warden را پاک کنید.

چگونه به حذف Web Warden

Web Warden سخت غیرقابل اعتماد است. برای جلوگیری از ورود به رایانه شما دانلود هر دقت مانیتور باید. اگر این سخت در حال حاضر در سیستم خود را به حذف Web Warden در اسرع وقت به شما توصیه می کنیم. به منظور خاتمه Web Warden، شما باید برای جلوگیری از در حال اجرا روند “چارچوب engine.exe.” پس از آن تنها چیزی که سمت چپ به Web Warden حذف خواهد شد. زیر این مقاله دستورالعمل چگونگی حذف Web Warden از طریق کنترل پنل داده می شود. پس از آن، اسکن کامپیوتر خود را با نرم افزار حذف تروجان مشروع.

حذف Web Warden از ویندوز 8

 • کلید ویندوز را ضربه بزنید. روی صفحه راست کلیک کنید.
 • تمام برنامه های را انتخاب کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • Web Warden راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

حذف Web Warden از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • Web Warden راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

حذف Web Warden از ویندوز ایکس پی

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
 • برای تغییر یا حذف برنامه ها بروید.
 • Web Warden را انتخاب کنید و آن را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Web Warden

پاسخ دهید