Webalta حذف

دسته‌بندی نشده

Webalta ویروس چیست؟

Webalta ویروس hijacker مرورگر است که جایگزین رایانه آسیب دیده صفحه اصلی موتور جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید با خانه است.Webalta هدف. دومی صفحه جستجو طراحی شده است که در زبان روسی است. آن خدمات جستجو امکان ایجاد صفحه شخصی کاربر ارائه می دهد و لینک به مقالات مختلف نمایش می دهد. یکی شروع می شود هدایت شدن به خانه.Webalta هدف بعد از نصب نوار ابزار مسئول تغییرات. همانطور که وب سایت خود را به اضافه کردن هر مقدار، علاوه بر آن ممکن است تحریک کردن با تن از تبلیغات نمایش داده شده، معمولا کاربران رایانه به آن تنظیم بعنوان پیش فرض را انتخاب نمی کنید.

Webalta ویروس توزیع با استفاده از روش تهاجمی به منظور به دست آوردن بسیاری از کاربران که ممکن است. به عنوان مثال، ممکن است همراه با نرم افزار رایگان و یا شاخه. پس از نصب به طور خودکار نرم افزار چنین یکی پایان می رسد تا با داشتن نوار ابزار Webalta نیز اضافه شده. به منظور جلوگیری از تغییرات ناخواسته شما همیشه باید گزینه های نصب سفارشی را انتخاب کنید و حذف کادر برای هر برنامه های کاربردی آشنا نیستند که ممکن است همراه با این برنامه می خواستم افزوده. ابزار های سنتی مانند هرزنامه پست الکترونیکی پیوست های مخرب خراب تبلیغات نیز برای توزیع نوار ابزار استفاده می شود. هنگامی که ترفندهای مختلف برای قربانی به متقاعد شود که او دریافت برنامه های مفید و یا بروز رسانی اما در واقع او نصب نرم افزار های ناخواسته دستی استفاده می شود یکی از روش های بیشتر کاربردی مهندسی اجتماعی نامیده می شود. به منظور به گرفتار شدن در این قلاب شما باید به روز رسانی تنها از وب سایت رسمی نرم افزار دانلود کنید.

چگونه من می آلوده با Webalta هدایت ویروس?

صفحه اصلی.Webalta هدف ویروس تغییر مسیر می آید داخل سیستم بدون هر گونه علامت و یا اجازه خواست. درست مثل هر hijacker مرورگر دیگر، این یکی بعنوان عضوی از نرم افزار دیگر مانند shareware ها یا نرم افزار رایگان دانلود می شود. هنگامی که داخل، آن آغاز بسیاری از فعالیت های مخرب و تنظیمات مرورگر را تغییر می دهد، می افزاید: فاسد دی ان اس ها، آهنگ عادات مرور کاربر و نظارت او/مخصوص اوست فعالیت هنگامی که پنهان در پس زمینه سیستم. بنابراین, صفحه اصلی.Webalta هدف ویروس تغییر مسیر به راحتی می توانید اطلاعات شخصی شما را سرقت. با این حال، نکته اصلی در صفحه اصلی.Webalta هدف ویروس تغییر مسیر استفاده می شود برای تاییدیه مستمر به صفحات وب ناخواسته هنگامی که کلیک کردن بر روی لینک داده شده توسط موتور جستجو است. ما به شدت توصیه توجه به چنین تاییدیه و از بین بردن صفحه اصلی.Webalta هدف هدایت ویروس هنگامی که شما خودتان را در این دامنه.

چگونه می توانم حذف خانه.Webalta هدف هدایت ویروس?

توسعه دهندگان Webalta هدف کسب درآمد خود را از ترافیک به سایت تولید می شود. جستجوهای بیشتر ساخته شده, کلیک بیشتر دریافت، سود بیشتر یعنی بنابراین آن تعجب آور حذف پسوند مرورگر ویژه دشوار است نیست. به احتمال زیاد شما آن را در کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها پیدا کند. اگر شما آن وجود دارد، حذف نوار ابزار از وجود دارد. در هر صورت انجام اسکن کامل سیستم با استفاده از ابزار آنتی ویروس قابل اعتماد است که برای حذف مرورگر هواپیماربایان مثلا Spyhunter شناخته شده است. اگر رایانه شما سایر ناخواسته برنامه هایی همراه با ویروس Webalta نصب شده بود، این به طور خودکار نیز حذف خواهد شد. علاوه بر این، در مورد شما رو به کامپیوتر شما آلوده به ویروس در حالی که تغییر مسیر داده به خانه.Webalta هدف یا هر گونه دیگر غیرقابل اعتماد سایت ترویج توسط آن، این آنتی ویروس آنها را به خوبی تشخیص دهد. پس از تمیز کردن رایانه شما ممکن است نیاز به انجام تغییرات زیر:

در مثال:

  • روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
  • در IE8 9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت یا در IE7 تغییر پیش فرض های جستجو را کلیک کنید.
  • Webalta هدف از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

  • در نوع فیلد آدرس: درباره: پیکربندی;
  • هنگامی که یک کادر جستجو باز می شود، نوع: Keyword.url. راست کلیک روی آن و تنظیم مجدد;
  • حالا تایپ کنید: browser.search.defaultengine. راست کلیک بر روی آن و همچنین تنظیم مجدد.

در Google Chrome:

  • آیکون wench در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید;
  • تنظیمات را انتخاب کنید;
  • اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
  • Webalta هدف از لیست حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webalta حذف

پاسخ دهید