حذف Webfetti Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد Webfetti Toolbar برداشتن (حذف Webfetti Toolbar)

Webfetti Toolbar نرم افزار ناخواسته است که به عنوان یک برنامه است که شما را با پوسته، ژنراتور، گرافیکی 3D و ارائه آگهی است. نیز ارائه می دهد وب سایت جستجو، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض. نوار ابزار متعلق به Mindspark شبکه تعاملی و طراحی شده توسط بپرسید. Mindspark برای تعدادی از برنامه های مشابه مانند ButterflyField نوار ابزار، نوار ابزار کامپیوتر مکان نما، نوار ابزار QuotationCafe و بسیاری دیگر شناخته شده است.

Webfetti Toolbar در وب سایت رسمی خود را در جایی که آن نیز می توانند دریافت و تبلیغ می شود. آوردنِ وجود دارد، شما را برای تغییر تنظیمات مرورگر خود را ارائه. این پیشنهاد اختیاری است، اگر شما آن افت، با این حال، تنظیمات به طور خودکار تغییر خواهد کرد. این برنامه بسیار مفید است و به همین دلیل است که توصیه می کنیم شما Webfetti Toolbar را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Webfetti Toolbar removal حذف Webfetti Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webfetti Toolbar

Webfetti Toolbar چگونه کار می کند؟

Webfetti Toolbar طبقه بندی شده است به عنوان یک برنامه ناخواسته چون علاوه بر ویژگی های است که در آن صفحه اصلی آن را نیز می توانید ذکر علت غیر ضروری تغییر مسیر، کاهش سرعت سیستم شما و تغییر تنظیمات مرورگر خود را. به محض این که قادر به نصب نوار ابزار می شود، شما را یک بار در مرورگر شما ظاهر می شود را ببینید. آن یک کادر جستجو و دکمه های دسترسی سریع چنین به عنوان CoverFanatic، لبخند مرکزی، MyFunCards و فیس بوک باشد. معمولا کاربران رایانه برای از بین بردن Webfetti Toolbar به دلیل غیر قابل جستجو ابزار را انتخاب کنید. اگر شما در هنگام نصب آن دقیق نیست، نوار ابزار صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود به Ask.com سوئیچ. موتور جستجو کاملا بی فایده است، اما شما در حال حاضر با آگهی های تبلیغاتی و لینک حمایت مالی.

اگر نه نرم افزار از سایت رسمی خود، شما باید با احتیاط بیشتری دانلود کردید. Webfetti Toolbar به سفر با نرم افزار رایگان و شاخه شناخته شده است. شما همچنین ممکن است دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا ناخواسته برنامه های نصب شده بر روی کامپیوتر شما. شما باید آن را با اسکنر تروجان به مطمئن شوید که مورد نیست اسکن کنید.

چگونه به حذف Webfetti Toolbar

خوشبختانه، این که حذف Webfetti Toolbar دشوار است. شما می توانید آن را از طریق کنترل پنل حذف. اگر قادر به تغییر تنظیمات مرورگر خود را داشتند، با این حال، شما همچنین به تنظیم مجدد آنها را داشته باشد. دستورالعمل های زیر می تواند کمک به شما برای تکمیل Webfetti Toolbar دستی حذف. راه حل جایگزین اجرای ضد مخرب ابزار و استفاده از آن را به سیستم خود را اسکن، شناسایی همه تهدیدها و خاتمه Webfetti Toolbar همراه با آنها خواهد بود. داشتن نرم افزارهای مخرب جلوگیری و حذف ابزار نصب شده بر روی کامپیوتر شما همیشه ایده خوبی است. آن نه تنها سیستم خود را پاک, اما نیز آن را از خطرات آینده آنلاین محافظت می کند.

حذف Webfetti Toolbar

1) Webfetti Toolbar را از ویندوز حذف:

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

  • حذف تنظیمات و شروع کنترل پنل → → عزل برنامه → → Webfetti Toolbar

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Webfetti Toolbar →

2) بازگرداندن تنظیمات مرورگر شما:

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

  • Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webfetti Toolbar

پاسخ دهید