حذف Webget

دسته‌بندی نشده

Webget چیست؟

Webget دیگر نرم افزار ناخواسته مشكوك است که به منظور نفوذ به رایانه های تصادفی و برخی از سود را از این عمل ایجاد است. در اصل این نرم افزار متعلق به سوپر وب LLC و می توان آن را سازگار با گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس. با توجه به این واقعیت است که Webget سفر همراه با دیگر فایل های که شما به راحتی می توانید از اینترنت وجود دارد هیچ دلیلی در این نرم افزار بالقوه نامطلوب اعتماد در همه دانلود. تیم تحقیقات ما نشان داده است که Webget بسیار شبیه به چنین برنامه های کاربردی به عنوان BetterEnhance، Fralimbo یا Norpalla است.

اگر شما در حال حاضر بود تغییر به مقابله با این برنامه های کاربردی، بنابراین، احتمالا شما هر گونه شک و تردید در آن است که لازم است به حذف Webget در اسرع ندارد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webget

چرا Webget در داخل سیستم کامپیوتر شما می باشد؟

شانس که شما این نرم افزار توسط خودتان از سایت رسمی دانلود می توانید وجود دارد. با این حال، چون شما به تازگی دریافت هر فایل نرم افزار رایگان یا شاخه است یکی از دلایل اصلی و امکانات چرا رایانه شما در حال حاضر این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده است. شما باید به خاطر داشته باشید که امروزه مجرمان اینترنتی فایل های چنین به عنوان یک ابزار برای توزیع برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته استفاده کنید. به عبارت دیگر به این معنی که با هر نرم افزار که شما نیازی به پرداخت شما نیز هرگونه عفونت نامطلوب می توانید دانلود. با توجه به این امکان شما باید به توجه بیشتر مورد انتخاب خود را از پرونده هایی که شما می خواهید به دانلود و نصب به کامپیوتر شما. علاوه بر آن، به دقت انجام روش نصب و راه اندازی نیز بسیار مهم است. علاوه بر گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب نیز برای خواندن اطلاعات تکمیلی در مورد برنامه جدید دارید. اگر شما تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات شما قادر به مشاهده و عدم انتخاب همه برنامه های اضافی و نامطلوب بالقوه است.

remove webget حذف Webget

چرا شما مجبور به از بین بردن Webget

حتی اگر این نرم افزار به عنوان ابزار بهینه سازی کامپیوتر است که باید کمک به شما برای بهبود عملکرد خود را با کامپیوتر آگهی است اما باید به فکر می کنم درباره نحوه اعمال Webget هنگامی که آن را داخل دستگاه خود را. به محض این که این نرم افزار ناخواسته ارتشاح رایانه، تمام اخبار مربوط به عادات مرور خود را دارند به طور مستقیم منتقل به طور بالقوه خطرناک شخص ثالث. پس از آن، اعضای این گروه غیر مجاز می تواند تعداد زیادی از تبلیغات مختلف مربوط به نیازهای خود را تولید و نتایج جستجو. با این حال، آن فقط بخشی از مشکل را است زیرا به طور کلی آنها می توانند واقعا خطرناک است و شما را به وب سایت های دیگر هدایت شما در هر یک از این اعلان ها کلیک کنید. شما باید بدانید که امکان هدایت به سایت های احتمالا مضر دیگر حتی اگر شما اجتناب از کلیک کردن بر روی هر یک از این اعلان ها وجود دارد. با این حال، ما فکر می کنیم که یکی از بزرگترین خطراتی که شما می توانید به صورت از دست دادن داده های شخصی شما مانند شماره کارت اعتباری و نام کاربر و کلمه عبور و سایر اطلاعات محرمانه است که باید از هر غریبه محافظت شده است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از چنین عوارض جانبی ناخوشایند پس ما بسیار به حذف Webget در حال حاضر شما توصیه شوند.

چگونه شما می توانید Webget را حذف کنید؟

اول از همه، ما نشان می دهد شما را به تلاش برای خاتمه دادن Webget (دستی):

دستورالعمل برای ویندوز ایکس پی:

1. یک بار بر روی آیکون منو ‘شروع’ کلیک کنید و صبر کنید تا منو نمایش داده خواهد شد.
2. “صفحه کنترل” گزینه را انتخاب کنید و سپس به قسمت “افزودن یا حذف برنامه ها” حرکت می کند.
3. در نهایت، به دنبال Webget و حذف آن (علاوه بر این شما تمام ناخواسته برنامه های کاربردی دیگر از بین بردن می تواند).

دستورالعمل برای ویندوز 7 و ویستا:

1. اگر منو ‘شروع’ در حال حاضر باز است، به بخش “کنترل پنل” حرکت می کند.
2. در حال حاضر گزینه “حذف برنامه” را انتخاب کنید و به دنبال نرم افزار Webget (و یا هر گونه مشکوک به دنبال برنامه های دیگر).
3. حذف نوشته های نا آشنا.

دستورالعمل برای ویندوز 8:

1. اول از همه، یک بار در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک راست کنید و گزینه “صفحه کنترل” را انتخاب کنید.
2. گزینه “حذف برنامه” را انتخاب کنید و سپس تمام نوشته های آشنا (از جمله Webget) جستجو کنید.
3. حذف نرم افزار ناخواسته.

علاوه بر این ما شما را به دانلود و نصب ابزار ضد ویروس قابل اعتماد مانند SpyHunter را توصیه می کنیم (یا هر برنامه مشابه دیگر). شما باید نگه دارید در ذهن زیرا آنها را به کامپیوتر خود را با برخی از فایل های دیگر احتمالا مخرب نصب می شود که گاهی به اندازه کافی برای چنین برنامه های کاربردی ناخواسته به عنوان Webget به حذف دستی، نیست. به دلیل همین دلیل تنها خودکار اسکن سیستم کامپیوتر شما می تواند کمک به شما خلاص شدن از شر تمام فایل های بدخیم است که می توان داخل سیستم کامپیوتر شما پنهان می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Webget

پاسخ دهید