WebGet حذف

دسته‌بندی نشده

WebGet چیست؟

WebGet دیگری ایجاد مشکوک از یک شرکت به نام LLC وب فوق العاده است. اینترنت با پشتیبانی برنامه های کاربردی که توسط این شرکت منتشر شده درباره چنین برنامه های کاربردی به عنوان BetterEnhance و WiseEnhance و Fralimbo و Norpalla، و غیره ممکن است شنیده باشید پر شده است. همه این برنامه ها تقریبا یکسان نگاه, آنها تکیه بر روش های توزیع مشابه و هنگامی که آنها را وارد رایانه آنها تقریبا یکسان عمل می کنند. در بسیاری از موارد، آنها را به هدایت مردم به سایت های مورد نیاز و کسب درآمد برای خالق خود را دنبال. همین دلیل است که این برنامه ها به ‘سخت’ یا دسته ها برنامه های ناخواسته شده است. اگر شما فکر می کنم که WebGet ربوده مرورگر وب خود، شما آزار دهنده تبلیغات در مورد تخفیف، کوپن و چیزهای مشابه باید مقررات. آنها ممکن است به نظر می رسد بدون توجه به چه وب سایت شما در حال تلاش برای دیدار. در صورتی که مورد, شما باید کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اسکن کنید.

آن با توجه به بسیاری از تبلیغات نمایش داده شده به کاربران در همه نوع از فرم به عنوان توله سگ (که بالقوه ناخواسته برنامه) ذکر شده است. اگر WebGet نصب شده بر روی کامپیوتر شما بنر لینک متنی جستجو میان بافتی، انتقالی، و تبلیغات تمام صفحه در مرورگر وب شما می بینید ممکن است. علاوه بر آن، WebGet همچنین جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران مانند موارد جستجو تاریخچه یا آدرس آی پی در حال دیدن سایت. آنها هدف برای ایجاد ترافیک به وب سایت های اشخاص ثالث و جمع آوری فروش منجر به منظور ایجاد پول. که به همین دلیل است که اطلاعات شخصی شما را می توان منتقل o احزاب سوم به منظور تنظیم آگهی و آنها را بیشتر درگیر. ما به شدت توصیه شما را به روی آن تبلیغات کلیک کنید تا آنها شما را به وب سایت های اشخاص ثالث آلوده می شود. دانلود ابزار حذفبرای حذف WebGet

این تردید افزونه با استفاده از چند روش مختلف توزیع شده است. شما می توانید دانلود ویروس WebGet از وب سایت رسمی خود را در تفکر که آن تجربه مرور اینترنت را بهبود بخشد. راه دوم بسیار فریبنده است: می توانید از این فرمت غیر قابل استفاده در حالی که نصب یک برنامه رایگان از اینترنت اضافه کنید. این برنامه ارتشاح سیستم به عنوان یک پیوست اضافی، بنابراین اگر شما هنگام نصب یک برنامه رایگان ناآشنا توجه به اندازه کافی نیست، شما ممکن است چشم پوشی و ویروس WebGet را در یک بسته نرم افزاری نصب کنید. به منظور جلوگیری از این, شما باید مجوز کاربر نهایی (EULA) توافق بخش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه شما نیاز به نصب را بخوانید. ثانیا، نصب و راه اندازی عجله با کلیک کردن دکمه بعدی تمام وقت از آنجا که شما ممکن است این فایده نصب افزونه غیر عمدی. سوم، انتخاب روش نصب پیشرفته یا سفارشی و دقت تمام مراحل نصب را دنبال کنید. در نهایت، برداشتن علامتگذاری همه پیوست ها ناخواسته است که این برنامه ممکن است به شما ارائه می دهیم.

webget removal WebGet حذف

چگونه برای حذف WebGet

WebGet سفر همراه با دیگر نرم افزار رایگان است که می توان از اینترنت دریافت می شود. اگر شما نمی خواهید این سخت بر روی کامپیوتر شما نصب می شود، بنابراین توجه به برنامه جادویی نصب چنین نرم افزار پرداخت. همیشه برای حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته انتخاب کردن و یاد بگیرند که چه نرم افزار اضافی خواهد شد نصب شده که بالقوه می تواند سخت باشد. در صورتی که کامپیوتر شما در حال حاضر با WebGet آلوده است و شما از این آگهی گره خورده است, ما راهنمای حذف برای خلاص شدن از آن برای همیشه استفاده کنید.

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی WebGet و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7 شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها یا حذف باز. در ویندوز 8 صفحه کنترل را در کادر جستجو وارد کنید و سپس برای حذف یک برنامهنگاه. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر را روی این رایانه در هر دو مورد.
 2. دنبال WebGet و/یا دنبال آیتم در لیست برنامه های مشابه. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم.
 3. ببند کنترل پنل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebGet

حذف WebGet از Internet Explorer

 1. Wench آیکون–> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. حذف همه چیز مربوط به WebGet و موارد شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

حذف WebGet از Firefox

 1. وارد مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز WebGet مرتبط و موارد شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که پسوند و موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری, تنظیم مجدد Firefox: برو به Firefox -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) -> اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد Firefox.

WebGet حذف از Chrome

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست، به خصوص شبیه به WebGet. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را موقتا غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید chrome://settings در نوار آدرس وارد کنید، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و بازنشانی تنظیمات مرورگررا فشار دهید.

پاسخ دهید