حذف WebInternetSecurity

دسته‌بندی نشده

WebInternetSecurity چیست؟

WebInternetSecurity درخواست ادعا می کند برای حفاظت از کاربران در حالی که گشت و گذار در اینترنت با هشدار در مورد سایت های مشکوک و مسدود کردن محتوای خطرناک. آن را به کار با گوگل Chrome Internet Explorer توسعه داده و موزیلا Firefox و در حالی که خود ابتکار عمل برای محافظت از کاربران اینترنت از عفونت های مخرب معتبر است، این نرم افزار برخی از جنبه های منفی است. به عنوان مثال، آن را نشان می دهد ناخواسته تبلیغات آنلاین است که کاربران کامپیوتر ممکن است حذف آن دشوار پیدا. علاوه بر این, این شرکت که مسئول توسعه و حمایت از این محصول نامشخص است. حرکت نزولی دیگری برای WebInternetSecurity app است این واقعیت است که آن آهنگ کاربر در حال دیدن سایت اینترنت توسط ضبط چه آدرس کاربران بازدید و نمایش داده شد جستجو چه کاربران در اینترنت موتور های جستجو (گوگل، یاهو، بینگ، و غیره) را وارد کنید چنین اطلاعاتی می تواند شخصی و نتیجه حضور این افزودنی ممکن است منجر به مسائل جدی حریم خصوصی و سرقت هویت. اگر کاربران رایانه مایل به محافظت از رایانه ها و مرورگرهای خود را از تهدیدات بالقوه، آنها باید برای برنامه های آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار مورد اعتماد انتخاب کردن. نصب و راه اندازی برنامه های کاربردی غیر عمدی با کاربران نصب رایگان نرم افزار دانلود از اینترنت رخ می دهد. از WebInternetSecurity آگهی پشتیبانی می شود، ممکن است آن را با نرم افزار رایگان برای کسب درآمد اهداف همراه. دانلود ابزار حذفبرای حذف WebInternetSecurity

برای جلوگیری از نصب نوار ابزار مرورگر ناخواسته و افزونه های جانبی که ممکن است منجر به تغییر مسیر و مسائل مربوط به آگهی های ناخواسته، کاربران کامپیوتر باید نصب رایگان نرم افزار با احتیاط – همیشه هر پنجره نصب با دقت بررسی از هر مرورگر فایرفاکس امید بستن و disallowing طور تغییر صفحه خانگی مرورگر و موتور جستجوی پیش فرض. اگرچه WebInternetSecurity به طور مستقیم مرتبط است به عفونت های مخرب یا ویروس داشتن این افزونه مرورگر نصب شده روی رایانه توصیه نمی شود. آن نمایش تبلیغات ناخواسته، به آنها در اینترنت مرور عملکرد کاهش می یابد، و توسعه یافته توسط یک شرکت ناشناخته. اگر شما در مورد ایمنی کامپیوتر مراقبت, انتخاب کردن برای برنامه های کاربردی توسعه یافته توسط شرکت های امنیتی معتبر. این نرم افزار ناخواسته یکسان به سخت BrowserSafeGuard است.

remove webinternetsecurity حذف WebInternetSecurity

کاربران اینترنت باید بدانند بسیاری از برنامه های ناخواسته توزیع از طریق مشتریان دانلود در وب سایت های دانلود نرم افزار رایگان (گرم, download.com، soft32.com، softonic.com، و بسیاری دیگر)؛ بنابراین، قابل توجه که بسیاری از وب سایت دانلود نرم افزار رایگان فعلی با استفاده از برنامه های دانلود کوچک (دانلود مشتریان) بصورت پول در اوردن خدمات رایگان خود را با ارائه به کاربران برای نصب برنامه های افزودنی مرورگر ترویج با انتخاب نرم افزار آزاد. رایج ترین بی دقتی دانلود و نصب نرم افزار به پایان می رسد در عفونت های تبلیغاتی و یا مخرب. این را می توان از نزدیک مشاهده هر مرحله در طول دانلود نرم افزار رایگان و پذیرش هرگز نصب ارائه برنامه های اضافی جلوگیری. اگر در حال حاضر دریافت نرم افزار نصب همیشه انتخاب کنید “سفارشی” یا “پیشرفته تنظیمات نصب” به جای “سریع” یا “عادی”، این مرحله تمام برنامه های همراه است که تلاش برای نصب مخفیانه آشکار خواهد شد و شما قادر خواهید بود به نصب آنها. کاربرانی که در حال حاضر نصب شده WebInternetSecurity و در حال حاضر دیدن تبلیغات آنلاین ناخواسته هنگامی که در حال دیدن سایت اینترنت، باید دنبال این راهنمای حذف و از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از رایانه های خود را.

چگونه برای حذف WebInternetSecurity

دانلود ابزار حذفبرای حذف WebInternetSecurity

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه سمت چپ پایین از روی کامپیوتر خود ببینید), انتخاب “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع،” “تنظیمات” را انتخاب کنید و کلیک کنید “تابلوی کنترل”. کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها” و قرار دادن مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های.

ویندوز 8 کاربران:

در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده انتخاب کنید “حذف برنامه”.

حذف برنامه های پنجره نگاه “WebInternetSecurity“، این مطلب را انتخاب کنید و “حذف” یا “حذف” کلیک کنید.

در زمان تست WebInternetSecurity بالقوه نصب شده با دیگر برنامه های ناخواسته: “YTDownloader”، “IWebar”، “MegaMonsterFun” و “مغازه طرفدار”. توصیه می شود که همه این برنامه ها را حذف کرده است.

در زمان تحقیق افزونه مرورگر نصب کنید WebInternetSecurity به Internet Explorer، گوگل Chrome یا موزیلا Firefox، با این حال اومد همراه با دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. توصیه می شود که از بین بردن این برنامه ناخواسته از مرورگرهای اینترنتی است.دانلود ابزار حذفبرای حذف WebInternetSecurity

حذف WebInternetSecurity از Internet Explorer:

روی نماد “چرخ دنده” (در بالا گوشه سمت راست Internet Explorer)، را انتخاب کنید “مدیریت افزودنی.” دنبال کردن “iWebar” و “مغازه طرفدار” این نوشته را انتخاب کرده و “حذف” را کلیک کنید.

حذف WebInternetSecurity از گوگل Chrome:

کلیک بر روی آیکون منوی Chrome (در گوشه سمت راست بالا گوگل Chrome)، “ابزار” انتخاب کنید و بر روی “ضمیمهها” کلیک کنید.  مکان یابی: “iWebar” این مطلب را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند.

WebInternetSecurity حذف از موزیلا Firefox:

کلیک کنید در منوی Firefox (در گوشه سمت راست بالای پنجره اصلی)، را انتخاب کنید “افزودنی.” بر روی “ضمیمهها” را در پنجره باز شده حذف “iWebar” و “کاسب خرده فروش نرم افزار” کلیک کنید.

پاسخ دهید